PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

Cabbar Samsunspor

Aga Bu Forumda Herkez Böyle Agresifmi ? Kötü Bişeymi Yapıyoruz, Herkez Öğrensin Bunların Ne Olduğunu Hayret Bieşysiniz Ya.

Serkan

Aslında bazı şeyleri bilmeden yazmamalı insan ?

mesela bu resimdeki eleman Rizespor atkısı takan bir Orduspor'lu ?

buonanotte

Tam ben diyecektım abi.Hatta ağzı burnu kan içinde kalmış bir resmi de vardı da bulamadım şimdi.
Hatta dikkatli bakarsanız ilk resmin sol kenarından da hafiften Orduspor atkısı gözüküyor. :deli:

Serkan

Alıntı yapılan: buonanotte - 25 Eylül 2012, 20:28:47
Tam ben diyecektım abi.Hatta ağzı burnu kan içinde kalmış bir resmi de vardı da bulamadım şimdi.
Hatta dikkatli bakarsanız ilk resmin sol kenarından da hafiften Orduspor atkısı gözüküyor. :deli:

:evet: :evet: :evet: :evet: :evet:

ahmetsefa55

Ajan

Deplasman yasağı gelmeyecek galiba hazırlık yapabilir gitmeyi düşünenler rahat rahat

cembaba

Gitmeyi düşünenler her şeyi göze alsın. Camlar kırık geri gelmeyi, Trabzon'dan geçerken taş yemeyi, olaylar yaşamayı falanlar, filanlar :)

Bu arada böyle bir stadımız olsa, kimse çıkamaz buradan...

Ayberk

Alıntı yapılan: CemBaba - 25 Eylül 2012, 21:47:37

Allah korusun reis son istediğim şey yeni yapılacak stadın böyle özensiz dümdüz ve 19 Mayıs'tan en ufak bir artısı olmayan bir ucube olmasıdır. tamam tribünler yakın falan ama bu stada benzemesin mümkünse :D

cembaba

Desiqner

ahmetsefa55

çok iyi yaa mümkünse katlı olmasın.tek kat 25 bin kişi.

zemine 1 metre uzaklıkta.

valla geçen gün manchester city - arsenal maçını izliyorum.

stad güzel.zemin güzel.topcular zaten güzel.birde vermişler kale arkasının yarısını arsenal taraftarına.

çok imrendim.üzüldüm.inşallah her alanda 3. dünya ülkesi konumundan bir an önce uzaklaşırız.

ne kadan çok yazdım lan.bu kadar yazmıcaktım aslında  :)

ErkÇay55

Alıntı yapılan: CemBaba - 25 Eylül 2012, 21:47:37
Gitmeyi düşünenler her şeyi göze alsın. Camlar kırık geri gelmeyi, Trabzon'dan geçerken taş yemeyi, olaylar yaşamayı falanlar, filanlar :)

En son 2-1 kazandığımız maçta Rizelilerin gerçek yüzlerini görmüştüm.Hepsi yobaz insanlar Malum takımın filamasını açıp bizi tahrik etmişlerdi.Stada girerken otobüsler taşlanmış,bizlerde koltukları kırıp sahaya atmıştık.Maç onda bittikten sonra gece birde Rizeden çıkmıştık.Gelirken Akçaabata kadar polis nezaretinde gelmiştik.Araçlarıyla gidecek arkadaşlar için sıkıntı olabilir.Grup olarak gidildiği takdirde polis taraından gerekli önlemler alınır.

Serkan

deplasman yasağı yok herkes hazırlığını ona göre yapsın...

samsunsporlu1994

Ç.Rizespor taraftarı yine bir olay çıkartacaktır. Bizim taraftarların tahrike kapılmamaları lazım. İnşallah geçtiğimiz senelerdeki olaylar çıkmazda ceza yemeyiz bu yok günde.

Karabudun

Alıntı yapılan: buonanotte - 25 Eylül 2012, 20:28:47

Harbiden niye yok o resim piyasada.Bulan paylaşsın,malum lazım oluyor bazen.