13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

SapýnaKadar 55

Diyar yolun sonunda bundan sonra düşüşe geçicekler biz ise çıkışa geçiyoruz iyi çakıştı çok zevkli bir mücadele olacak ve dostluk kazanacaktır.

mehmet yılmaz

Samsunkopatla birlikte akşam idmanını seyrettik. İdman halay ve çiftetelli ile başladı :) İdman öncesi bazı oyunlar oynadılar, biz bile eğlendik valla!

Ardından çift kale maça geçildi. Bu Oktay harbiden topçu, çok çok iyiydi idmanda yine. Volkan Çekiç de formda idi. Bu arada Oktay nikah yapmış, aralık 27'sinde İstanbul'da düğünü olacakmış. Allah mesut etsin diyelim şimdiden.

Takımın çift idman yapması güzel bence çünkü kaytarmak isteyen topçular genelde tek idman isterler.

Morallerin yüksek olduğu ortada idi. Serkan Aykut maalesef iki gündür katılmıyormuş idmanlara, benim gibi onu savunanları mahcup edecek bir davranış biçimi tabii. Gencecik çocuklar orada sıkı dimanlar yaparlarken, Serkan'ın orada en azından bulunmasını temenni ederdim.

Ben ümitliyim D.Bakır deplasmanından. İnşallah yanılmam.

GençKozluklu

Diyarı yeneceğimize inanıyorum. İdmandaki hava gösteriyorki takımda bir arkadaşlarık, dayanışma ruhu var. Moraller iyi. Ercüment hocanın yapacağı en büyük katkı futbolculara kim olduğunu hatırlatmaktır.

Haftasonu inşallah Basket ve futbolda çifte zafer yaşayacağız 

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Kasım 2008, 19:54:05
Samsunkopatla birlikte akşam idmanını seyrettik. İdman halay ve çiftetelli ile başladı :) İdman öncesi bazı oyunlar oynadılar, biz bile eğlendik valla!

Ardından çift kale maça geçildi. Bu Oktay harbiden topçu, çok çok iyiydi idmanda yine. Volkan Çekiç de formda idi. Bu arada Oktay nikah yapmış, aralık 27'sinde İstanbul'da düğünü olacakmış. Allah mesut etsin diyelim şimdiden.

Takımın çift idman yapması güzel bence çünkü kaytarmak isteyen topçular genelde tek idman isterler.

Morallerin yüksek olduğu ortada idi. Serkan Aykut maalesef iki gündür katılmıyormuş idmanlara, benim gibi onu savunanları mahcup edecek bir davranış biçimi tabii. Gencecik çocuklar orada sıkı dimanlar yaparlarken, Serkan'ın orada en azından bulunmasını temenni ederdim.

Ben ümitliyim D.Bakır deplasmanından. İnşallah yanılmam.

oktay'a allah mesut etsin diyelim umarım bu forma altında çok güzel günler yaşayacak ve yaşatacaktır

harbisamsunsporlu5517

Ladikli

Çok zor bir karşılaşma olacak.diyarbakır son dönemlerde iyi bir hava yakaladı,kendiş evinde de iyi oynuyor,ama kazanırsak süper olur,biz zoru severiz.

Sadece Samsunspor

hocamız turgut'u gol yollarında özel çalıştırıyor, sercanın bireysel oynamaması konusunda uyarmış heralde umarım gençler kendilerine bi çekidüzen verir. serkan aykutda hastaymış ama diyarbakırda oynayıp oynamayacağı belli değil.

inşallah 3 puan alarız. 3 puan olmazsa en kötü 1 puan çıkarmalıyız.

FUAT ACAR

Kaya

Tek isteğim bazı spor sitelerinde kendinden çok emin konuşan (hatta büyük konuşan) diyarbakırlıların şok yaşaması....
Bu maçı da alırsak inanılmaz bir özgüven  sahibi olacağız o açıdan altay maçından daha önemli bir hal aldı bu maç. kazanmamız veya puan la dönmemiz altay maçının süpriz olmadığını bizlere ve en önemlisi futbolcu kardeşlerimize kanıtlamış olacakki eğer olursa muhteşem bir lig e geri dönüş olacaktır

seckin55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 19 Kasım 2008, 23:19:24
arkadaslar ankete katilalim lütfen
http://www403.mackolik.com/Futbol/Match/Default.aspx?id=237824
Diyarbakırspor
   %64   111 Oy   
Berabere
   %7   12 Oy   
Samsunspor
   %29   50 Oy   
Toplam Oy : 173

---

ankete yuklenın beyler....şaşırtalım diyar diyarııı:)

CeLiL_55

bu maç çok zor D.bakır sağlam takım ordan alıcağımız en iyi sonuç ancak beraberlik olur inş puanla döneriz Serkan'dan yararlanmamız lazım D.Bakırın Forvetinde Coşkun Birdal var ve Coşkunu bilirsiniz iyi bi golcüdür vede Serkan'dan 1,2 yaşta büyük ama Coşkun Süper Ligde attığı gollerden sonra Bank Asya Ligindede geçen sezonki gibi Gollerine devam ediyor geçen hafta Karşıyaka maçında atmıştı en son bizim kRaL Serkan'da artık toparlanıp eski gollerine başlasa taraftarının özlediği golleri atsa kendini yeniden bulsan be Serkan...

pitbul055

onlarda coşkun,atilla,hüseyün varsa bizdede OKTAY DELİBALTA var.hadi oktay göster diyara baltanın sapını

SapýnaKadar 55

Oyladım valla yeneceğiz inşallah umutluyum.
Diyarbakır   116
Berabere      12
Samsunspor  55 (samsun)  :)

Kais

ınsallah yenerız ama cok zor gorunuyor ama benım ınancım var yınede bu takıma yavas yavas tecrubelenıyorlar