13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

SapýnaKadar 55

İlk yarıyı 20 puanın üstünde bitirebilirsek yani 7 puan daha alabilirsek kalan maçlardan bu sezon için başarılı sayacağım takımımızı.

s_uzunkaya

serkanı artık sağalarda görelim.... serkan yaş ve kondisyonitibariyle forvete koyamıyorsak, orta sağada aklı,tekniği ve tecrübesiyle maestro olarak görmek istiyoruz. bence serkan bu ligin hagi si olabilecek yetenekte ve tecrübede. serkan la bu diyarbakırı yeneriz diyorum ben.diyarbakırın liderle aynı puana ulaşması onlara ayrı bir motivasyon verecektir.

gozgoz yýlmaz

Valla yemin ediyorum aramızda bir tane akıllı adam yok. Bu Samsunsporluluk hepimizi delirtmiş. :)

Bir maç kaybedince diyoruz ki, Allah vere de küme de kasak, bir maç kazanıyoruz Play Off oynarıza dönüyoruz. Otamız yok anasını satayım.  ;D

Benim tahminim Diyarbakır'ı yener, play off oynarız.  8)

ali ihsan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 18 Kasım 2008, 12:16:03
Valla yemin ediyorum aramızda bir tane akıllı adam yok. Bu Samsunsporluluk hepimizi delirtmiş. :)

Bir maç kaybedince diyoruz ki, Allah vere de küme de kasak, bir maç kazanıyoruz Play Off oynarıza dönüyoruz. Otamız yok anasını satayım.  ;D

Benim tahminim Diyarbakır'ı yener, play off oynarız.  8)

Biz bu gazla ilk 2 ye bile gireriz  :)

FaT1h

ee usta yendigimiz takım liderlige oynuyodu yense liderdi bırakta bu kadar sevinelim

SapýnaKadar 55

İlk deplasmanla kalmasın Diyarı da yenelim önce play-of sonra şampiyonluklar konuşalım burada,hayal etmesi bile güzel.Şampiyonluk maçını İstanbul Ol,mpiyatta oynayalım 65.000 taraftarımızla,herkes bizi konuşsun ne güzel hayaller.

Nuri Asan

Diyarbakırsporu sevmiyorum.Paramız yok diye ağlıyorlar,klübü kapatacaz diyorlar ama coşkun,atilla gibi bir dünya adamı oynatıyorlar >:(

Geçen sene siyaset eskişehir ve antalyada idi destek gördüler özellikle ezikşehir.TC'nin Maliye Bakanı olmuş eskişehirsporun bakanı vergilerimiz hep o takıma aktarıldı.Sonuç 3.lig takımı ezikşehir süper lige çıktı.

Şimdi ise siyaset diyar ve kasımpaşada izmirden oy almak için altayada destek var.sonucu sezon sonunda göreceğiz.

kumköylü ahmet

sempatik bengülú ile samsunspora sans getirdi insallah yine getirir
ikinizinde basarilarini diliyorum
insallah yeneriz yine beraberlik yaramaz ama deplasmanda moral olur anca

selahattin55

eeeeeeen kötü beraber.ama yeeneriz.çünkü futbolcularımızın keendine güveni gelmiş.bir şü kaleci hasan şu kıçını biraz eritseeeee.

never.55

celebi

europe_55

bu tv de bizim maclari yayinlamiyor.
gecen hafta da altay la olan macimizi vermedi ve bence o mac cok önemliydi.
Diyarbakir ida yenelim o zaman bakin Kasimpasa macini nasil yayinliyorlar ;D

celebi

Alıntı yapılan: europe_55 - 18 Kasım 2008, 15:28:57
bu tv de bizim maclari yayinlamiyor.
gecen hafta da altay la olan macimizi vermedi ve bence o mac cok önemliydi.
Diyarbakir ida yenelim o zaman bakin Kasimpasa macini nasil yayinliyorlar ;D

kasımpaşa maçı zaten yayınlanıyor :D

55.hakan

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 18 Kasım 2008, 14:13:31
Diyarbakırsporu sevmiyorum.Paramız yok diye ağlıyorlar,klübü kapatacaz diyorlar ama coşkun,atilla gibi bir dünya adamı oynatıyorlar >:(

Geçen sene siyaset eskişehir ve antalyada idi destek gördüler özellikle ezikşehir.TC'nin Maliye Bakanı olmuş eskişehirsporun bakanı vergilerimiz hep o takıma aktarıldı.Sonuç 3.lig takımı ezikşehir süper lige çıktı.

Şimdi ise siyaset diyar ve kasımpaşada izmirden oy almak için altayada destek var.sonucu sezon sonunda göreceğiz.
kasımpaşanın son 7 maçının 5 inde rakip takımlar karşılaşmayı 11 kişi tamamlayamamışlar ben de maçların bazılarını izledim çok da iyi oynamıyorlar bu konu dikkatimi çekti.