13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: cem 55 - 18 Kasım 2008, 00:09:07
samsuni abi yinede bu aksam diyarın kadroya baktım bence süper lige cıkacak ilk takım onlar her mevkide kaliteli adamları var sezon baslamasına 1 hafta kala aglayan puanımız silinecek diyen takım bunlar degilmiydi bu kadar transferi nasıl yapmıslar bu kadroyu nasıl olusturmuslar hayret bizde dikine gidip adam eksilten tek oyuncu oktay onuda bu haftaya kadar kullanamadık diyar orta sahasında ise mutlu gibi şenol gibi ufuk gibi erhan gibi engin öztonga gibi yaratıcı oyucular var ayrıca forvetleri geçen sene erciyeste bize gol atan bu senede gol krallıgında zirvede olan emrah ve bi ara bizdede oynayan coskun birdal yedekler çakma hakan şükür hüseyin kartalla 2.ligin deneyimli golcülerinden ercan agaçe bu maçla ilgili istikrar adına yenilmemek bence çok önemli insallah en azından 1 puanla samsuna döneriz

Siyaset bu Cem kardeşim. Şunun onda biri bizde olacak ama... Nafile.
Diyarbakır kombine bir takım. Bu gece maçın büyük bir kısmını seyrettim. Karşıyaka penaltıyı atsa farklı olurdu. Yeilmeyecek bir takım değil. Akıllı oynarsak 3 puan almamak işten değil. Defanslarının sağ ve solu zayıf bence. Orta sahaları çok iyi. Coşkun bugün gol attı ama işi bitmiş. Diğer forvetleri ki Emrah sakattı, bize karşı oynamazsa çok iyi olur. Hüseyin de sakat zannedersem. Şenol tam bir deli fişek. Kontrol altına almak lazım. Mutlu çok iyi. Kısacası yenebiliriz.Hele Altay maçı gibi oynarsak.

Kaya

evet diyarda çok iyi oyuncular var ama bizde de var kullanmasını bilene tabi ki ... eğer akıllı oynarsak ve çok disiplinli olursak yenmemek içten değil ALLAH yolumuzu açık etsin

nomak55

bu maçı bizim orta sahamızdaki oyuncuların performansı etkileyecek bence özelliklede murat yıldırım çok kanım ısındı bu elemana inş. böyle devam eder bide oktay la volkan coşarsa biz hertürlü yneriz bunları ama savunmaya güvnemiyorum bizim iyi bi savunmamız olsaydı şu an en azından 3. sıradaydık boş puanlardan çok kaybettik malesef savunma yapmayı bilmiyoruz

mehmet yılmaz

@35ama55

Evet, Şenol Almanta, Oberhausen doğumlu. Ailesi de Ordu Akkuşlu. Ama çocukğunun yazlarını Samsun'da geçirmiş, tam bir Samsun hastası. Yazın bize gelmek için çok çaba harcadı, ben yakın şahidiyim. Ama Hayrettin Gümüşdağ "sorunlu futbolcu istemiyorum" diyerek istemedi onu. Giderken dedi ki, orada 55 giyeceğim ve Samsun maçında formamın altına "en büyük Samsunlu benim" yazacağım, Samsun'a gol atınca da formamı kaldıracağım, hoca utansın diye. :) Artık Hayri olmadığına göre Şenol da gol atmaz inşallah bize.

@cem55

D.Bakırspor her sezon başı "ahanda takımı ligden çekiyoruz, devlet bize el atsın" diye sızlanır. Sana sadece şunu söyleyeyim, Coşkun yıllık 500.000 liraya oynuyor ve futbolculara kesilen bütün çeklerde T.C. Diyarbakır Valiliği yazıyor.

Sahipsiz şehrin sahipsiz takımıyız diye boşuna demiyoruz.

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 16 Kasım 2008, 20:01:51
Sempatik Bengülü başlığı açsın, Kar6 da maç için rüyaya yatsın bizim sırtımız yere gelmez :)

abi bende "gece yoklaması" bölümüne yazim gecen mac sabahı yazdıgım gibi "umarım güzel 1 qün olur puan ya da puanlar gelir" diyee :) :) 

gozgoz yýlmaz

diyarbakır iyi bir kadroya sahip.
ama altay da öyleydi.

bizim takım çok genç .moralle oynuyorlar, gaza gelirlerse götürüyorlar işi. ben en az 1 puanla döneceğimiz inancındayım oradan.

mehmet yılmaz

@35ama55

Ben o fıkrayı şöyle biliyordum

Bir gün şehirde bir kayserili,bir laz bir de kürt ölüyor. Aradan 1 hafta geçiyor. Bir de bakıyorlar şehirde ölen laz dolaşıyor.

Önce çok korkuyorlar daha sonra soruyorlar "Nasıl oldu da tekrar dirildin?"

laz hemen cevabı veriyor :"Öbür tarafta da işler aynı burdaki gibi rüşvetle işliyor 5000 dolar rüşvet verdim geldim" diyor.

Ahali şaşırıyor hemen akıllarına kayserili ve kürt geliyor ve soruyorlar peki onlar ne yapıyor?

Laz cevap veriyor "Kayseriliyi en son gördüğümde 3000 dolar olmaz mı diye pazarlık yapıyordu,kürt ise "ben vermem devlet versin" diyordu."  ::) ;D

**KaR6**

bu ara zaten forum oldu komedi forumu, futboldan baska her seyi konusuyoruz ;D yanlışlıkla play off oynasak düşünemiyorum buraları ;D ;D

cgr

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Kasım 2008, 02:59:00
bu ara zaten forum oldu komedi forumu, futboldan baska her seyi konusuyoruz ;D yanlışlıkla play off oynasak düşünemiyorum buraları ;D ;D

mustafa bak sen o zmn gör nolCağnı kardeşm :) tribündekiler buraya yansırsaaa :) aman aman :)

Kaya

olacak inşallah oda olacak takım coşacak biz coşacağız forum coşacak inşallah çok yakında

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Kasım 2008, 02:59:00

sen o zamn gör şamatayı ;D ;D ;D

veis

ercüment hocayla futbolcularımız arasında bir bag oluşmuşa benziyor buda sahaya yansıyor.inşallah diyar maçındanda en az beraberlikle döneriz.yıllardır türkiyede en iyi kontrayı yapan bir kulubüz ve saldıran diyardanda puanlarla dönecegiz.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 18 Kasım 2008, 08:27:32
ercüment hocayla futbolcularımız arasında bir bag oluşmuşa benziyor buda sahaya yansıyor.inşallah diyar maçındanda en az beraberlikle döneriz.yıllardır türkiyede en iyi kontrayı yapan bir kulubüz ve saldıran diyardanda puanlarla dönecegiz.

0-2 çifte şansa olsu mu. yada sadece 2

veis

direkt 2 zor ama yine beraberlik ön planda ve ben inanıyorum ki biz diyardanda puanla gelecegiz.

Baskent_Samsunspor

bu maçıda alır ilk yarı sonuna kadar seriye bağlarız takım çok ii

hayri efendinin elinde eski sıngerin dikiş makinalarından vardı heralde bi türlü dikiş tutturamıyo

ercüment hocada mübarek dantel döktürüyo el emeği göz nuru

şu maçı alın gerisini bize bırakın