16.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:1 Malatyaspor:2

Başlatan salihcakir, 05 Aralık 2005, 20:32:14

« önceki - sonraki »

supporter

Alıntı yapılan: "cem and naz55"bilet fiyatlarından haberi olan varmı benim kombinem var yanımda fazla arkadaşlar gelecek ondan soruyorum

kale arkası 1
maraton 2
kapalı 5 Ytl.

sezon başından beri böyle olmalıydı
ama her yıl aynı olay malesef
yine de geç oldu ama doğrusu oldu

tuzlalı

Alıntı yapılan: "cem and naz55"geçen sene SAMSUNDA 9 KİŞİ KALIP HAKEM SÜLEYMAN ABAYIN SAYESİNDE BİZE 96.DKKADA ATTIKLARI GOLLE YENMİŞLERDİ ama herşey artık farklı geçen senenin rövanşını çok acı bir şekilde alacaz HAYDİ SAMSUN

Sanki bu işi yönetenler de bunun farkında gibi. Bizim maça Serdar Tatlı yı vermişler. Bence çok iyi olmuş. Hakemden yana sıkıntıya gireceğimizi düşünmüyorum. İnşallah güzel bir oyunla malatya yı puansız göndereceğiz. Herkez elinden gelenin  fazlasını yapmalı. İnşallah kazanacağız.

salihcakir

malatya maçını kazanmak istiyorsak daha doğrusu rahat bir maç geçirmek istiyorsak futbolumuzu hızlandırmalıyız. malatyaspor da orta sahada yavaş oynayan bir ekip. zaman zaman parıltılarını gösterdiğimiz hızlı futbolu oyun felsefemiz haline dönüştürebilirsek bu maçı rahat kazanırız. bundan sonraki iç saha maçlarında da kolay kolay puan bırakmayız.. deplasmanda da daha kolay puan toplarız tabiki.

bu maçta orta göbekteki iki isim yerine sanırım sadece bir isim monte edilip 4-4-1-1 sisteminden 4-4-2 düzenine geçeceğiz. iki ön libero yerine bir ön libero oynayacağız. bu isim sanırım muhammet olacak ama mustafa çiçek de oynatılabilir arıca tarafından. diğer göbek oyuncumuz kais forvettede de serkan rafael ikilisi olacaktır. 5 kişilik orta saha yerine 4 lü orta saha evimizdeki maçlarda gol bölgelerinde kalabalık olmak anlamında avantaj gibi görünsede kontra yeme riskimizi artırıyor. burada biraz evvelde bahsettiğim gibi malatyasporun yavaş bir takım olması bizim için avantaj ama yinede soldan celilin sağ taraftan da musanın bol bol içeri sokulup oyun bozması ve top çalması lazım. rakibi rahatsız etme konusunda rafael yeterince çalışkan zaten ama serkandan da bu konuda biraz daha gayret görmemiz gerek diye düşünüyorum.

Yakalanan bu hava ve yükselen azmimizle birlikte bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum..

fat55

jean selam askerliğim istanbul küçükyalı levazım maliye eğitim okulu komutanlığına çıktı.levazım er olarak vatani görevimi yerine getircem inşallah.samsunlu olmamla gerçekten her zaman gurur duydum.üniversite de çok kez samsunluluğumla gurur duydum.herkes samsunlu olduğumu duyunca gurur verici sözler sarfediyordu.askerde de samsunspor ve samsun propagandası yapmaya devam edeceğim inşallah...istanbulda samsunlu değerli abilerimizle görüşmek isterim.tel:05355457965

jean

komutandan izin alda ara sira maca git bare neyse hayirli teskereler

bodensee55

evimizdeki son 3 macda bi kez kazandik o da
canerin 94 atdigi golle?

bu sefer kazanmamiz lazim

yönetici

Takımın son durumuyla ilgili bir karikatür.
Kaynak: Halk gazetesi web sitesi.

Amsterdamli

Hayatimda ilk kez Samsunspor ile ilgili bir karikatur izliyorum. Baya hosuma gitti :)

Amsterdamli

Rafael antrenmanda sakatlanmis. Son durum nedir bilmiyorum ama umarim ciddi degildir.

supporter

maçımızı psikopat hakem serdar tatlı yönetecek.

sezgin

serdar tatlı olması bizim için avaantaj olur inşallah bu maç 6 puanlık bir maç inşallah kazanırız maça gidecek arkadaşlara bolşanslar desteğedevam

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "fat55"jean selam askerliğim istanbul küçükyalı levazım maliye eğitim okulu komutanlığına çıktı.levazım er olarak vatani görevimi yerine getircem inşallah.samsunlu olmamla gerçekten her zaman gurur duydum.üniversite de çok kez samsunluluğumla gurur duydum.herkes samsunlu olduğumu duyunca gurur verici sözler sarfediyordu.askerde de samsunspor ve samsun propagandası yapmaya devam edeceğim inşallah...istanbulda samsunlu değerli abilerimizle görüşmek isterim.tel:05355457965
insalalh maclarda gorusruz fat55

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "porter"

maçımızı psikopat hakem serdar tatlı yönetecek.

Serdar Tatli'nin Ibrahim Tatlises'in yegeni oldugunu biliyormuydunuz?

jean

evet ben duymustum zaten urfa bolgesi hakemi soyadida tatli ibrahim tatlises sanatci oldugu icin ses eklemis soyadina

supporter

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"

Serdar Tatli'nin Ibrahim Tatlises'in yegeni oldugunu biliyormuydunuz?

duymuştum ama i.tatlıses ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli bir adama benziyor.
ben bu tip adamları severim.