Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

eLLis

Başkan doğruları diyor süper lige oynayacağız dese ne olacak biz kendimizi bilmiyormuyuz fantezi aramaya gerek yok elimizdekinin en iyisini yapalım yeter gün gelecek başkan süper lige oynayacağız diyecek bunun içinde uğraşıyor eminim.

samsunmania

18 Ağustos 2008, 19:14:19 #1171 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2008, 20:01:08 berusa55
AlıntıSamsun'da sevgi noktası!..
Kulübe maddi destek çalışmalarını sürdüren Samsunspor, 'Sevgi Noktası' uygulaması kapsamında ilk anlaşmasını Turnagaz ile yaptı. Sözleşme, Nuri Asan Tesisleri'nde Kulüp Başkan Vekili İsmail Türedi ile Turnagaz Samsun Tesis Müdürü Birol Erdin tarafından imzalandı.
Yeni başlanan 'Sevgi Noktası' uygulaması hakkında bilgi veren Başkan Vekili İsmail Türedi İsmail Türedi, uygulama kapsamında 10 bin YTL'nin üzerinde limit açık büyük, 10 bin YTL orta boy, 2.5 bin YTL küçük olmak üzere üç çeşit sevgi kampanyası olduğunu söyledi. Sevgi noktalarının kulübün en ciddi ve güzel projesi olduğunu belirten Türedi, katkı sağlayanların iş yerlerine 'sevgi noktası' olarak belirleyeceklerini ve çeşitli duyurularla bu yerlerini deklare edeceklerini kaydetti. Sevgi noktalarının sayısını bine çıkarmayı amaçladıklarını ifade eden Türedi, şu an 50 ila 100 arasında daha önce başlattıkları altın adam ve sevgi noktası bulunduğunu, halkın gündeminden düşen Samsunspor'un yeniden gündeme gelmeye başladığını belirtti. Türedi, "Tekkeköy ilçesinde Arçelik bayi Hasan Toğan ile de 1 yıllığına 'küçük sevgi noktası' sözleşmesi imzaladık. Bank Asya ile forma önü reklamı konusunda anlaştık" dedi.

Isparta Davraz'da kampta olan takımın genel durumu değerlendiren Türedi, umutlu olduklarını, takımda taşların yerine oturmaya başladığını vurguladı. Türedi, kombine bilet satışında şu an 40'ın üzerinde şeref tribünü, 400 de VIP satışı gerçekleştiğini, sayının artacağına inandığını sözlerine ekledi.

http://www.sporx.com/futbol/liga/122175/

jean

insallah bu tur desteklerle kulube duzenli gelir gelir baska turlu cikisimiz yok baskana bravo careler ariyor iyi kotu

pitbul055

19 Ağustos 2008, 11:39:36 #1173 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2008, 11:41:42 pitbul055
süper lige çıkmayacağızda borçları nasıl kapatacağız.bu ligde hanki gelirle borç kapatılır.rize başkanı geçende burda misafiriz acilen süper lige çıkacağız çünki gelir çok dedi orada.sadece 13 tirilyon naklen yayın geliri var anadolu takımının.ordan buradan para dilenerekmi borçları kapatacağız.bırakın bunları.BÜYÜK BAŞKANLIK CAVCAV GİBİ OLUR.1 tirilyona takım kurarsın.kafaya oynayıp direk süper lige çıkartırsın.işde ben böyle adama büyük başkan derim..bu ligde kalarak ordan burdan yardım isteyerek borç kapanmayacağını sokakdaki çocuk bile biliyor..sezgin gümüş yönetimide 10 yılın takımını kuruyoruz diye sallıyorlardı.ne oldu sezon sonunda alayı kaçdı.bunlarında sonu böyle olacak heralde.yönetimden birileri çıkıp nasıl bu ligde borç kapatacak anlatsın.boş laflardan sıkıldık artık.daha düne kadar 3.liglerde oynayan takımların maskarası olsuk yaaa

harbisamsunsporlu5517

super lıgde galıbıyet basına 400 bın ytl gelır var pıtbull kardesım soyledıklerınde haklı ama elımızden bırsey gelmıyor malesef

Sercan

ben bu başkanı sevdim adam uğraşıyo en azından...

celebi

başkanımıza destekçi olmalıyız inşaallah bizleri mutlu eder

nomak55

kralsın be başkanım iyi niyetle uğraşıyor idmanları dahi izliyorsun o kadar işinin içinde yönetim kurulu nerde acaba !!!! başkan varken

Cagdas Ünver

Para yetmiyor futboldanda anlamak gerekir biraz ... Yinede ugrasiyor , allah yardimcimiz olsun.

hakan55

ALLAH başkanımızdan razı olsun hasbi mentoşoglundan sonra gelmiş en iyi başkan olarak görüyorum.ilk defa çiftlik caddesinde ben SAMSUNSPOR luyum die göğsümü kabarta kabarta gezdim.Aslında basit gibi görünsede bizi gercekten mutlu eden şeyler bunlar işte.

vanlioglu

inşallah elimizde son kalan başkanımıza sahip çıkarız...

iceberg'in sadece üstünü gören taraftarımız inşallah 2 maç kötü sonuçlandıktan sonra yönetim istifa diye bağırmaz...bari bu insanları küstürmeyelim...

Sadece Samsunspor

AlıntıKULÜB BAŞKANI KÖKTAŞ: 'SAMSUNSPOR HAKETTİĞİ YERE GELECEKTİR'

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Bank Asya'nın sponsorluğundan dolayı mutlu olduklarını, bu sezon hedeflerinin ise orta sıralarda yer bulmak olduğunu söyledi.

Bank Asya'nın sponsorluk toplantısında soruları yanıtlayan Samsunsor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, ''Bank Asya 1. Lig'i aslında Süper Lig'den gelen takımların oluşturduğu bir lig. Nüfus olarak çok büyük şehirlerin takımları var. Bank Asya bunu iyi gördü ve bizlere destek oldu. Tüm takımlara maddi anlamda serum oldu. Bank Asya'ya teşekkür ediyoruz.'' dedi.

- ''SAMSUNSPOR AYAĞINI YERE SAĞLAM BASIYOR'' -

Köktaş ayrıca Samsunspor'un geçen sezon büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek, ''Geçen sezon büyük sıkıntılar yaşayan bir takımdık. Bu sıkıntıları aşma yolunda önemli adımlar attık. Borçlarımızı çıkan yeni yasalar nezdinde ödüyoruz. Tabiki bunları aşmak kolay değil. Takımımızı gençleştidik. İyi bir kadro kurduk. Bu sezon orta sıraları hedefliyoruz. Ama seneye direkt şampiyonluğa oynayacak Samsunspor'u oluşturacağız. Takımımız bulunduğu şehir itibari ile buna müsait. Süper Lig'de marka olmuş bir takımız. Ayağımızı yere sağlam basarak hak etiğimiz yere geleceğiz.'' diye konuştu.

http://haberler.com/kulub-baskani-koktay-samsunspor-hakettigi-yere-haberi/

ozkan17

Başkana güveniyoruz..Baska ne yapabiliriz ki

eLLis

Süper Lig konusunda fazla duygusal davranıyoruz her sene süper lig diyoruz ama durum buna el vermiyor başkan haklı sistem oturtulmalı zaten geç geldiler bu sene ligde kalsak gelecek seneye hem zamanları daha çok olacak ilk geldikleri problemler olmayacak çoğunlukla transfere yönelen takım olacağı inancındayım.

HaSaNCaN

Başkanımızı sonuna kadar destekliyorım.