Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Kevin degisikligi dogruydu hocam.
Göksuya bu kadar nasil tahammül ettin anlamiyorum orada seni elestiriyorum.
Lumu yu artik hazir hale getir.

Kaya

Sıkıntı var hem de büyük sıkıntı. Mustafa Sevgi ve Gurbuzerol'dan medet uman adamdan yana bu sıkıntı.

Neden transfer oldu Lumu ? Gurbuzerol tercih edilsin arkasında beklesin diye mi ?

Brands bu kardeşim! ağır,hantal ancak teknik ve akıllı. Bu özellikleri  değişmeyecek.Bizim değişmesini bekleyecek vaktimiz de yok e o zaman 60 dakika oynayabileceğini düşündüğün adamı neden aldın.

Çok zor günler bizi bekliyor ve Osman hocanın inadı ve tercih hataları bu zorlukları bir kademe daha artırıyor. Artık inatlasacak hata yapacak lüksümüz kalmadı.

samsunsporlu1994

Birşeyler yolunda gitmiyorken Osman hocanın da takımın önünü açmak adına istifa etmesi çok doğru bir karar olur. Belki bir kan değişikliği takımı olumlu etkileyecek,en azından ligde son viraja girilirken bunu denemek lazım.

ali ihsan

Gürbüzerol ısrarı akıl alacak gibi değil.

mehmet yılmaz

Pek çoğumuz gibi beni de asıl hayal kırıklığına uğratan ise kesinlikle Osman Özköylü'dür. Bugüne kadar onun sayesinde kazandığımız bir puan oldu mu sizce? Ben hatırlamıyorum. Bugün hadi iki değişiklik mecburiydi, tamam ama senin ilk hamle oyuncun nasıl Murat Gürbüzerol olur? Buna inanmak istemiyorum. Nitekim Murat yaptığı ve yapamadığı şeylerle yine berbat oynadı. Lumu'yu neden aldık mesela? İnanılır gibi değil.

kamuri

lumuyu niye aldırdın madem gürbüzerolu oynatacaktın adamın yarardan çok zararı var taç çizgisinde topu kaptırdı ilerde adamlar kontraya çıkarken ahmet burak yaptığı faol sonrası sakatlandı hala bu adamdan medet umup oyuna alıyosun ya daha ne diyeceğiz ki sana

Raqua55

Ndiaye Murat mustafa sıfır katkı full zarar oynatma artık şunları adamlar sürekli hata yapıp takıma zarar veriyor.

ata55

Suyu ısınıyor bence. Artık bi numaranı görelim be hoca.

samsun 55

oguz_5528

Takıma deplasmanda puan aldırmaya bak,ev bizde zaten.Katkın yok Osman Hoca egolarını tatmin edeceğin bir zamanda gelmedin Samsunspor'a !

özkan

Mersin maçında 3 puanı paldır küldür şansa alırsak bile kesinlikle gonderilmeli hemen kalpar getirilmeli..Ama bizim yonetim gelen hocayla akraba oluyo arkadaş.Erhan altın ve korukır gibi şakşakcıları bile gonderene kadar belimiz koptu..

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: özkan - 16 Şubat 2017, 00:49:57
Mersin maçında 3 puanı paldır küldür şansa alırsak bile kesinlikle gonderilmeli hemen kalpar getirilmeli..Ama bizim yonetim gelen hocayla akraba oluyo arkadaş.Erhan altın ve korukır gibi şakşakcıları bile gonderene kadar belimiz koptu..

Devre arası gelmiş olsa Bandırma,Ads,Sivas deplasmanlarından ne yapardı ne ederdi puan çıkarırdık. Hüseyin hoca döneminde deplasmanda bu kadar kolay yenilen bir takımımız yoktu. Bu sezon deplasmanda yenilmediğimiz takım yok,rezil ettiler bizi. Osman hocaya da güvenmiyorum artık,20.hafta olmuş halen bahaneler üretiyor. Gelmeseydin arkadaş o zaman,sen biliyordun bu takımın sıkıntılarını. Bu takım ligin dibinden nasıl kurtulur sen bunları anlat taraftara. Kısacası ben de sizinle aynı görüşteyim,çok geç kalmadan hoca değişikliği yapılmalı. Bu takım küme düşerse koca bir şehir küme düşecek.

5trawberry

yarın sonuç ne olursa olsun yolllar ayrilmali

tactician

Alıntı yapılan: 5trawberry - 16 Şubat 2017, 20:42:53
yarın sonuç ne olursa olsun yolllar ayrilmali

ben bu düşünceye katılmıyorum.
Osman hoca'nın takımı ligde bırakacağına zaten inanıyorum da, bundan sonrası için en az 5 yıl üzerine planlar kurulması gerektiğini düşünenlerdenim.
Alpay gibi çok yetersiz, tecrübesiz ve gelişmeyen bir hoca olsa anlarım ama osman hoca ilk yarıdaki takımın kimliğini bile değiştirmeyi başarmış bir isim.
Çok çalışması lazım doğru, hata yapıyor doğru ama oynattığı oyun bize uyan ve açıkçası özlediğimiz tarz bir oyun. en azından takımın başında hoca olduğu belli.

samsunsporlu1994

Bize güzel oyun değil sonuç lazım. Güzel oyuna puan vermiyorlar.