Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Raqua55

Bugün kadro konusunda hatalıydı ama bir şekilde güzel bir galibiyet aldık Haftaya aynı hataları umarım yapmaz.Birde sakın haftaya Ndiaye gibi bir riske girme Denizli'ye bile götürme

Sadece Samsunspor

Fantezi yaptin cok riskliydi sansin dondu. Bu kadro anca evde oynar. Sakin ha deplasmanda bu hataya dusme. Ndiaye yi 11 oymatma artik.

Sadece Samsunspor

Ayrica sen hala akillanmadin mi ? Devre arasi gitmissin taraftarlarla tartisiyorsun. Yeter artik. Sen hocaysan sakin olacaksin.

eprianu

Devre arası olduğunda soyunma odasına giderken vip tribününde oturanlar ile arasında gerginlik oldu. Soyunma odası dönüşünde ise sorun çözüldü. Çok gergin olduğu hal ve hareketlerinden anlaşılıyor.

Kaya

Bu sefer biraz olsun etrafındakileri dinlemiş olacak ki herkesçe beklenileni yaptı ve Kone'ye ileri uçta görev verdi. Bunun yanında malesef ki yine inadına yenilerek başka bir deyişle Göksü sevdasından da vazgeçemeyerek Göksu'yu Brands yerine forvet arkası gibi oynattı. Oysa ki Brands ilk iç saha maçında attığı 2 gol ile ben bu takımda kadroya yazacağın ilk ismim demişti.

Yeni transferleri kim yaptı? Gerçekten bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. Santrafor olarak aldığın Göksu'nun yerini değiştirdin diyelim başka bir transfer olan Brands'i kesmek de neyin nesi!

Vedat sakatlandığında ilk tercihin Halil İbrahim ise Lumu'yu hangi kriterlere göre transfer ettin ?

Umarım kırmızı kart nedeniyle defanstaki olumlu değişimden etkilenmişsindir. Kaptan yaptığınız adam ile Ercan arasındaki büyük farkın ortaya çıkması da senin şansın olsun.

Son olarak... Samsun şehri de Samsunspor taraftarı da öyle gittiğin hiçbir yere benzemez. Taraftara dönüp atarlanma şansın hiç yok. Ne hakemlerle ne rakip oyuncu ve yöneticilerle ne de kendi taraftarın ile yaşayacağın sorunlarla uğraşacak durumda değiliz. Kendine çeki düzen ver bu taraftar kimlerin biletini kesmedi seninkini de keser. Yeter artık. 

Musti

Bolu maçında kısa ve çok pas stratejisinden vazgeçip, karşıla-vur taktiği ile maç kazandı. Böyle devam.

celebi

oguz_5528

Osman hoca burayı takip ediyorsan ..Ercan diyoruz Kone ilerde tek başına tıklayacak forvet diyoruz  ..iç saha maçlarında brands ve lumu kilit açar ..ilk golümüz tesadüfi haberin olsun.

sadece55

Adam saatli bomba zaten hep gergindi bir de düşme mücadelesi daha da beter yaptı. Osman hoca bu gerginlikle bize zarar verecek gibi duruyor.

GurbetciFanatik

Göksu askindan vazgecene kadar galibiyet alsak bile seni kutlamiyacgim hoca.

Sadece Samsunspor

Deplasman icin iyi kadro cikardi bence. Haftaici roportajinda ilk yarilar 0 0 bitinve taraftar cildiriyor beklesinler sabirli olsunlar dedi. Bende ilk yari yine 0 0 bitince dedim hic bise demicem sinirlenmicem. Bekledm bekledm artik sinirlendim degisiklik yapmadi falan sonra gol geldi cok sukur :)

cakir55

Abdülkerim'i sol bek olarak oynatması bir hoca başarısıdır bana göre. Çünkü Sevgi veya Burhan'dan biri oynasa Kapel onları patates ederdi Abdülkerim'de zorlandı ama genel olarak iyi bir görüntü verdi.

Ben hocanın sonuna kadar arkasındayım Göksu olayı bile dahil.

Raqua55

Sol bekde Burhan oynasaydı Çok sıkıntı yaşardık.Abdül Aksadı ama Koridora çevirmedi sol tarafı en azından zorladı.Burhan veya sevgi olsa koridora dönebilirdi.Hocanın en sevdiğim yanı golü bulduktan sonra Takımı çok geri çekmeden orta sahada karşılayıp Maçı pozisyon vermeden bitiriyoruz.Osman Hocadan önceki dönemlerde takım çok geri yasanıp gol yiyene kadar çıkmazdık.Bence en büyük hatası göksuda.Göksu ya gollere başlasın yada kenara çekilsin.

Kaya

Kazanırken de eleştirilmeli ve bu yapıcı eleştirilerden ders çıkarması gerekli.

Abdülkerim'in sol bek düşünülmesi Burhan'ın yetersizliğindendir de Ndiayenin oynatılma isteğinden değildir inşallah. Ben her ne kadar Abdülkerim'in solbekte idare ettiğini düşünsem de onun gibi bir oyuncuyu Stoperden uzak tutmanın akıllıca bir seçim olmadığını düşünüyorum.

İkinci eleştirim takıntılarının devamı ile ilgili. Lumu'yu şartlar gereği istemese de ilk11 başlatmak zorunda kaldı hoca. Bence Lumu ilk yarı bilerek ve ikinci yarıyı düşünerek çok oyuna asılmadı ancak ikinci yarı neredeyse her topu olumlu kullanmış tehlikeli işler yapmaya başlamışken oyundan alındı. Lumu oyundan alınırken bir şeyler yapmak için gereğinden fazla efor sarfeden Göksu çoktan bitmiş durumdaydı ki yine inadına yenik düşüp hoca Göksu'yu çıkarmayıp santrafora çekip Kone'yi çizgeye attı. O dakikada diri bir Brands değişikliği takımı çok daha rahatlatabilirdi.

Birkaç ufak tefek (bize göre tabi kendisi öyle düşünmüyor :D ) yanlışlar dışında bazı şeylerin oturmuş olması sevindirici.

minci

Bugüne kadar yediğimiz gollerin büyük bölüme kenarlardan gelen toplardan oluştu.Osman hoca muhtemelen en güvendiği adamlardan biri olan Abdülkerimi sol beke koyarak bu soruna çözüm üretti. Sonuçta bu maçta kenarlarda çok top gelmedi. Bence Osman hoca her ne kadar Abdulün performansı eskisi kadar iiyi olmasa da haklı çıktı ve bu değişiklik işe yaradı diye düşünüyorum.