Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

55JNR55

formalar güzel sahaya kaçan plastik top'un bizi ayar etmesi güzel de bu takımın hali ne olucak çok merak ediyorum...

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 15 Ağustos 2009, 23:10:49
En azından taraftar gruplarının stada gitmesi gerekirdi. Gidip protestolarını  koymaları gerekirdi. Bende bu duruma üzüldüm. Terme Kozluk'tan dahi bir minibüs kalıp açılışa gidiyor bizim taraftarımız gitmiyor. Olack iş değil.

buna nasıl bir yorumdur cd den çalmadık ya o kadar protestoyu bilip bilmeden bu kadar olumsuz konuşmamak gerekir.

FaTiH_HaN

bence verilmesi gereken mesaj uslubunca verilmistir adrese gitmistir. bakan ve baskan konusma yapamadilar bazi seylerin farkina varmislardir isallah.

Recep

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 16 Ağustos 2009, 00:45:04
buna nasıl bir yorumdur cd den çalmadık ya o kadar protestoyu bilip bilmeden bu kadar olumsuz konuşmamak gerekir.
aks tv taraftarın sesini yansıtmamayı tercih etti o yüzden televizyondan seyredenler fark etmemiş olabilir

FaTiH_HaN

evet bende su an tekrarina bakiyorum tribunlerin sesi kisilmis ekran basinakiler yanilmis olabilir

cembaba

hadi bakalım hayırlısı olsun :(

mehmet yılmaz

TV'den nasıldı bilemiyorum ama çok net ve etkili bir protesto oldu.

Samsunspor'a Sahip Çıkmayan Siyasetçiye Yazklar Olsun!
Bakan, bakan, baksana, Samsun'a Sahip Çıksana...
Samsun'un Samsun'dan Başka Dostu Yok!

Sloganları dakikalarca atıldı..

AntZ

Çok net duyuldu televizyondan abicim. O arada görmeyen bakanı da gösterdi, yüzünden anlaşıldığı kadarıyla mesaj yerine ulaştı sanırım  ;)

YaşarDoğu

YaşarDoğu

Errea nın mallarını tanıttıgı aksam statta çakma forma satan bi satıcı.Burda satıcı işini yapıyor, mesele onu bunlarla içeri sokan kocakafalarda.Errea nın Samsunspor mallarını tanıttıgı aksam bu kadarına pes dedirtecek bir olaydı.

mehmet yılmaz

AlıntıProtestolu Açılış: 0-0

Protestolu Açılış

Samsunspor'umuz 2009-10 sezonunu törenle açarken geceye konser, defile ve maçtan çok siyasilere yönelik protestolar damgasını vurdu.

Samsunspor'a beklenen desteği sağlayamayan Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile Büyükşehir Belediyesi Başkanı Y.Ziya Yılmaz ile siyasetçileri kast eden taraftarlar dakikalar boyunca "Samsunspor'a Sahip Çıkmayan Siyasetçiye Yazıklar Olsun", " Bakan, Bakan, Baksana, Samsun'a Sahip Çıksana" ve "Samsun'un Samsun'dan Başka Dostu Yok" şeklinde tezahüratlar yaptılar. Maraton tribünde toplanan kalabalık geceye geleceği söylenen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak'ın geceye katılamadığı anonsuyla birlikte tepkilerini daha da artırdılar. Siyasetçilere yönelik bu protestoları durdurmak maksadıyla maraton tribüne gelen Samsunspor Genel Sekreteri Tahsin Raci Kosif de protestolara engel olamazken bu defa tepkiler Tahsin Kosif ve yönetime çevrilmiş oldu.

TFF'deki transfer tahtası halen kapalı olan takımımız sezonu açmasına rağmen Gürcü Chelidze ve gurbetçi Kerim Baş dışında herhangi bir transfer yapamadı. Halbuki Nisan ayındaki kongrede Büyükşehir Belediye Başkanı Y.Ziya Yılmaz "Samsunspor'un çözülemeyecek hiçbir sorunu yok" diyerek tam destek sözü vermiş ancak aradan aylar geçmesine rağmen somut bir adım atmamıştı. Samsun milletvekili iken bakan olan Mustafa Demir ise Samsun'da bakan sıfatıyla ilk ziyaretini Samsunspor Kulübüne yapmış, "Samsunspor'u Süper Lige taşıyacağız" demiş ancak sonrasında yine emsallerinin sunduğu desteği Samsunspor'a sunamamıştı.

Protestoların damgasını vurduğu gecede pop müzik sanatçısı İzel bir konser verirken, Samsunspor'a forma sponsoru olan Errea Firması da bir defile sundu. Ünlü mankenlerin yer aldığı defileden sonra ise Samsunspor ile K. Erciyesspor arasında bir hazırlık müsabakası oynandı. Tribünlerin her iki takımı birden çağırıp alkışlamasıyla başlayan müsabakada gol olmayınca karşılaşma 0-0 sona erdi.

www.samsunspor.biz

Oflu

Üzüldüm dogrusu. Görkemli bir acilis ve damga vuracak bir tören bekliyordum. Anlasilan, Samsundan yapabileceginden çok daha fazlasini beklemisim. Siyasetçilere kizmaya gerek yok. Stadi doldurmak için takimin Süper Ligde oynamasini bekleyen çakma Samsunsporlular varsin hiç gelmesin 19 Mayisa. Tahsin hiç ugrasmasin taraftari susturmaya. 4 seneden beri çektigimizi bir biz biliriz bide Allah bilir. Bakanlarin konserden sonra kaybolmalari, takima verdikleri önemin göstergesidir.

Formalar müthis gerçekten. $ort ve çoraplarla beraber daha bir bambaska duruyor. Cok güzel, insallah siparis edecegim.

Stadda çakma forma satan hayduta deginmeden edemiyecegim: Allahindan bul adi köpek, Samsunsporun sirtindan haram yere kazandigin paralar bogazinda kalir insallah!

Akyol

Dün gece öyle anlar yaşadık ki bütün bir yaz bizleri "haftaya tahta açılacak, son pürüzler" diye yalanlarla

aldatanlara artık sabır taşımızın paramparça olduğunu bağıra bağıra anlattık.

Görevler,makamlar gelip geçicidir arkadaşlar bir işi yapabilmek meziyet işidir. Maalesef bizim

yönetimimizde bu meziyetlerin m'si yok! Ee o zaman istifa kaçınılmaz sondur! Halbuki geçen

sezon sonu "Bu sezon ki kadromuzu aynen muhafaza ederek, seneye tecrübe kazanan

gençlerimizle yola devam edeceğiz. En çok güvendiğimiz sizlersiniz eyy SAMSUNSPOR

taraftarı" deselerdi, insanları kandırmak, aldatmak yerine delikanlı gibi çıkıp bunları söyleselerdi

adım gibi eminim GERÇEK SAMSUNSPOR'lular sonuna kadar sahip çıkarlardı bu takıma. Fakat

sen kişisel egoların için CAN ULUN'u yollarsan, HASAN SÖNMEZ'le dalga geçercesine köşe

kapmaca oynarsan bu taraftarda sana demediğini bırakmaz! Vekil, bakan falan filan onlar

zaten sandıkta alacaklar cevabı o ayrı mevzular ama SAMSUNSPOR'umuzun içine siyasilerin

girmesi hele de malum takımın eski bir başkanının adının stadımızda lütufmuş gibi anons

edilmesi beni çıldırtmaya yetti! Yeter çekin pis ellerinizi takımımızın üstünden bu takım,

ARMASINA yürekten gönül veren gerçek SAMSUNSPOR ve SAMSUN'lularındır!

Kais

bu arada süpriz vardı hani bakanlar konuşacaktı.gene bize 3ün1'i.

Sadece Samsunspor

Açılışa Tff,Trabzonspor,Bursaspor ve İbb çiçek yollamış, tvde söyledi