Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

Akyol

arkadaşlar güzel bir takımımız var ahengi bozmayalım maçlara konsantre olmakta fayda görüyorum... ;)

King Of The North

Bizim takımda yıldız futbolcu yok ama çoğu altyapıdan biraz zamana ve paraya ihtiyacımız var.Öyle ahış şahım top oynamalarını bekleyemeyiz ama yüreklerini koysunlar yeterki.Maçı izlemeyi çok isterdim ama mr randevum var 2 tane umarım en kötüsü 1-0 olsun bizim olsun.

HaSaNCaN

yaa maçdan önce sınav var biz bu gidişle öss felan yaş halimiz. sınıvda maçtan başka bişey yok aklımızda, nabcaz bakalım.

samsunmania

3 puan alacağımıza inanıyorum. İnşallah güzel mücadele ederiz. Çünkü mücadele etmeden hiç bir şey kazanamyız.

Mert

Alıntı yapılan: HasanN - 23 Ocak 2009, 17:20:31
Celil Malatyaspordan ayrılıyormuş Bilgisi olan varmı ?
Gelse tekrar dönse çok süper olur...
İkinci yarı Performansları çok Güzel Allah Bozmasın...
Playoff'tan süper Lig neden olmasın ??

Bence hiç uğramasın Samsunspora takım olarak havamızı bulduk sayılır.Bizim kaprisli adamlara ihtiyacımız yok.Gelir yine sorun çıkarır gider.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 24 Ocak 2009, 02:33:02
Bence hiç uğramasın Samsunspora takım olarak havamızı bulduk sayılır.Bizim kaprisli adamlara ihtiyacımız yok.Gelir yine sorun çıkarır gider.
Celil ilk malatyaspora gittiği zaman nasılda yalvar yakar içinde Celil geri dönmeli ona ihtiyacımız var ne olur kaptan senin yerin burası geri gel v.s diyordunuz  :)  :)  :)

veis

başlık kartal maçı oldugundan gereksiz yerlere çekmeyelim.biz bugün bu maçı almak zorundayız ve sahaya çıkan futbolcularımız bunun bilincindedir umarım.bilet fiyatlarıda çok uygun.saha resmen cehennem olmalı.

Akyol

arkadaşlar hava çok güzel bilet fiyatları uygun SAMSUN'da olanların bahaneleri kabül edilmez :) haydi maça...

harbisamsunsporlu5517

24 Ocak 2009, 11:40:08 #83 Son düzenlenme: 24 Ocak 2009, 11:46:26 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: AKYOL10 - 24 Ocak 2009, 10:55:17
arkadaşlar hava çok güzel bilet fiyatları uygun SAMSUN'da olanların bahaneleri kabül edilmez :) haydi maça...
kas hastası olmasam stada coktan gitmiştim bu guzel havada maca gıdememek adamı yakar kavururur :D mac linki http://ligtv-izle.blogspot.com/2008/08/d-spor-futbol-smart-hazrlk-malar.html

Akyol

olsun kadeşim sende ekran başından dualarınla destek olursun ben senin yerinede bağırırım ;)

Mert

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 24 Ocak 2009, 02:44:22
Celil ilk malatyaspora gittiği zaman nasılda yalvar yakar içinde Celil geri dönmeli ona ihtiyacımız var ne olur kaptan senin yerin burası geri gel v.s diyordunuz  :)  :)  :)

Birader celilin sempatizanlığını yapıyosun.Bu adamın sadece para aşkına futbol oynadığını biliyosundur.Ben celil gelsin diye can atmıyorum.Sonra celil efendi samsunspor benim yuvamdır diye atıp tutmasın.
Neyse konumuz bu değil.Bugün maç var biz ona bakalım.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 24 Ocak 2009, 12:51:58
olsun kadeşim sende ekran başından dualarınla destek olursun ben senin yerinede bağırırım ;)
saolasın kardesim  :D

celebi

Staddan son haberler ne alemde arkadaşlar bilen varsa yazsın lütfen

MeL_55

GurbetciFanatik

bu mactan  cok ümitliyim en 3 puan olur diye düsünüyorum  ;D ;D ;D ;D
3 - 1  alirirz