4.hafta | Fenerbahçe 5-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2005, 12:12:03

« önceki - sonraki »

yaman55

salihcakir

gerçekten çok zor bir maç; umarım bu akşam fener rizede kaybeder ve cok daha stresli girer 4. haftaya. bununla birlikte ilk kez taraftarlarının önüne çıkmaları bizim için bir handikap. aynı zamanda bu hafta içinde çok büyük oranda değişmesi gerekiyor takımımızın.  eğer rizespor karşısındaki gibi artık çağdışı kalmış bir biçimde sahamızda kalırsak kevgire döneriz.
bu arada cumartesi günkü maç için istanbulda bulunan arkadaşlarla saat 17 de kadıköydeki beşiktaş iskelesinin önünde buluşabiliriz; veyahutta hemen dibindeki haldun taner sahnesinin önünde buluşabiliriz... yorumlarınızı bekliyoruz. bu kötü dönemde tüm samsunluyum samsunsporluyum diyenleri bu maça gelerek asıl destek çıkılması gereken zamanda maça çağırıyorum..

samsunlu_gencler

salih bişz orda olcaz ama gecen bjk macındakiş gib suskun olmıcaz daha bomba olcak sen gelicenmi abi

radical 55

bizim çin gerçekten çok zor bi maç olacak hiç umudum yok ama umarım puanla döneriz...

yirmiuc

timofte

Samsunspor'u ilk üç haftada gözlediğimiz kadarıyla pek fazla umutlu gidemeyeceğimiz bir deplasman olacak. Ama yine de küçük de olsa bir umut, taraftarlığın doğasında var sanırım. Galip gelmemiz çok zor ama tam 19 yıldır İstanbul'da yenemediğimiz F.Bahçe karşısında ve böyle kötü bir durumumuzda alacağımız bir galibiyet çok anlamlı olur. Bir puanla dönmek de moral olabilir.

Ben de bu maçı büyük ihtimalle statta seyredeceğim. Sivas maçını izleyememenin acısını Fb maçında İstanbul Kadıköy'deki yerimi alarak çıkarmayı düşünüyorum.

ngonge

takım mükemmel oynarsa allum un elinden kaçırdığı bir topta gol yeriz 1-0 yeniliriz.takım kötü oynarsa skoru bilemiyeceğim artık.
ama şunu da unutmamak lazım bazı köfte oyuncularımız var sadece istanbul takımlarına karşı oynayıp diğer maçlar yatıyorlar.bu maç onları görmek için de iyi bir fırsat olacak.

lucapicola

Malesef Fener maçından hiç beklentim yok.Sadece Fenerinde kötü durumda olmasından dolayı belki 1 puan alırız diyorum...Dua niyetine birazda

cem and naz55

şaban hocayı bütün türkiye izleyecek bakalım ne yapacak

salihcakir

tabi ki bende allahtan bir şey olmazsa gelicem..
saat 17 de haldun taner sahnesinin önünde buluşalım diyorum..cevaplarınızı bekliyorum..

yirmiuc

tuzlalı

Fenerin kendi taraftarı önüne çıkacağı ilk maç olması bakımından bizim için çok daha zor geçecek olması beklenebilir. fener tahminen bu kadar kötü bir samsunspora karşı sahaya sadece galibiyet için çıkmayacaktır. Bizimkiler gününde olursa 3-4 tane yeriz heralde. Eğer yine kötü olurlarsa durum beter demektir. Takımda bir tane ayağı yere basan klas bir oyuncumuz yok. Yine şansa çıkarız maça işte. Hayırlısı Allahtan.

baha55

slm arkadaslar ...bence fener maçı bizim için tam bi hüsranla geçebilir.ligdeki son 3 maçımıza balkarak konusacak olursak, antep maçının 2, yarısı hariç oynadıgımız futbolla  fenebahçe bize kadiköyde seyircisinin önündeki ilk maçda 5 tane çok rahat atar...hele o alex denen adam ın her frikiği bizim için penaltı gibi olucaktır kalede allum varken..insallah bu maçdan sonra samsunsporda radikal değişiklikler olurda, bazı seylerden kurtuluruz

bengülü

slm arkadaşlar samsunspor fenerbahçe maçı cumartesi akşamı saat:20:00 de ben öğle biliyorum yanlışınız olmasın gerçekten bizim işimiz zor ama samsunun sağı solu belli olmayan bir takım fenerbahçeye gerçekten ters geliyoruz inşaallah anlımızın akıyla 1 puan yada 3 puan alırız inşaallah

salihcakir

bu arada bugün biletler satışa çıkmış. biletix fiyatlarına göre telsim ve migros tribünleri 22 milyon. tahminim bu yıl misafir tribününü telsim tarafında bir köşe olarak belirleyeceklerdir. yani büyük ihtimalle maçın bileti 22 milyon olacak. stadda ise maç günü 20 milyondur.