3 futbolcu Kadro dışı

Başlatan kuzey55, 25 Kasım 2008, 19:00:43

« önceki - sonraki »

seckin55

gondersinler..ilk once cagataya yok versinler..lazım degl..zaferde gitsin...gitmek istyene gule gule....kimse samsunspordan buyuk degıl..ne cagatay ne zafer...

merkez

Zafer Şakar Samsunspora geldiğinden beri kaç tane asist yapmış,kaç tane maçı kurtarmış kaç tane maçta helal olsun zafere adam yüreğiyle oynuyor dedirtmiş ?

Vermeden almak allaha mahsustur,şöyle bir titreyip kendine gelmesi lazım insanın acaba ben bu yaptığımı hak ediyormuyum diye,ama nerde...

Vurallardan,Kazma yaşarlardan,kafasını tekmeye uzatıp burnunu kırdıran korhanlardan binlerce kez özür dilerim tribünden onlara hakaret ettiğim için.

Bu futbolcu müsvettelerini görünce kendi çocuklarımıza ne kadar haksızlık yapmışız şimdi daha iyi anlıyorum.

King Of The North

Futbolcular antremana çıkmamış ne güzel arkadaşlarına çok üzülmüşler,kardeşim bu kadar çok üzüldüyseniz oynayın topunuzu herkesi mahçup edin,sahada savaşan Samsunspor görmek istiyoruz,yönetimin kararının ne kadar haklı olup olmadığını zamanla göreceğiz diyemiyorum zaten bu kadro dışı kalan arkadaşların takıma hiçbir faydaları yok.

kuzey55

sanırım yönetiminkararıyla idman yapılmamış.

Recep

arkadaşlar zafer ve çağatayın kadro dışı kalması bizim açımızdan çok iyi oldu zaten gram katkıları yoktu takımımıza ama Serkana gelince beni yanlış anlamayın vede burda Serkanın avukatlığına soyunmak gibi bir derdim de yok  ama şimdi sesli düşüneceğim
Serkan yıllarca bu takım için ter döktü sezonada erciyes maçıyla çok iyi başladı ama nedense takıma giremiyor ki ilk on bir olmasa bile rahatlıkla 45 dakika çıkarabilir(ilk haftaki erciyes maçında da bunu gösterdi) demekki artık oda anladı ağzıyla kuş tutsa bu takımda yeri yok yedeği olduğu kişi ise bu gün çoğu bank asya takımında ilk on bire giremiyecek turgut iki depar atınca dili dişarda geziyor sahada 6 pas içinde topu kaleye atmaktan acizlikte yani turgut nerden torpilli kimse ilk on birden kesemiyor anlamış değilim serkan turgutun yedeği olmayı kesinlikle hak etmiyor ama artık onuda bıktırdılar nasılsa iyi olsada takıma giremeyecek boş verdi bence
biz kendi değerlerimizi niye bu kadar çabuk harcıyoruz neden dalga geçer gibi son 5 dakika oyuna sokuldu neden yarım saat ısınmaya gönderilipte oyuna alınmadı hepsi bir düzendi ve yıldırma politikasıydı ve en nihayet başarılı oldularda bıktı vede kendini saldı
Serkan bu takıma 7 milyon 200 bin dolar bon servis bedeli kazandırdı ve bu takıma çok büyük katkıları oldu ama her olayda olduğu gibi Samsunu öz evledını dışarıdan gelenlere peşkeş çektiler ve de harcadılar aynen Büyük Başkan ismail Uyanığı bıktırıp kaçırdıkları gibi

Recep

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Kasım 2008, 21:44:02

.. begenmedıgımız turguta 1 trilyon veren süper lig takımları var arkadaşlar , her fırsatta şu adama sallamayalım , şamaroğlanına çevirdik adamı ..
bu parayı veren bi takım varsa bence hemen versinler bizim grup istanbulda yaptığımız halı saha maçlarında inanki turguttan on gömlek yetenekli insanlar var amatörler bi bakasalar o paraya 100 tane turgut alırlar

Recep

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Kasım 2008, 21:59:03
tabiki versinler , 1-2 seneye elimizde patlar .. ama tekrar diyorum serkanla-turgutu kıyaslamak yanlıs , serkan 34 yasında bu takımın kaptanı ve idmana gelmemesinin bir izahi olamaz ..
bende diyorum ki Bu takımından Nasıl İsmail başkanı bıktırdılar canından çok sevdiği takımdan istemesede uzaklaştırmak zorunda bıraktılar bence Serkan olayıda böyle oldu resmen gitmesi için zorladılar diyorum ki bu turgut bi yerden torpilli arkadaş Serkanın orada olması hep tehşike arz ediyordu ve şimdi böyle bi tehlikede kalmadı adamla çocuk gibi oynadılar sen 45 dakika adamı saha kenerında ısıt buharlaşcak dereceye gelsin oyuna alma yada son 5 dakikada al küfür etselerdi daha iyiydi

Amsterdamli

Serkan Aykut seni cok seviyorum o yuzden bu halde gormeye dayanamiyorum. Sen istesen Bank Asyanin tozunu attirirsin. Hicbir teknik direktor seni oynatmamazlik yapmaz yapamaz. Her hoca senin yeteneklerine sahip bir golcu ister. Kendine iyi bakmadigin asikar. Rize macinda gozume carpti neredeyse Hasana yaklasmissin kilo olarak. Bu gencleri hizaya getirmen onlari yanlis yaptiginda ikaz etmen onlara abilik etmen saha icinde takimi sirtlayip liderlik yapman gerekir ama sende bu heves ve hirsi goremiyorum. Belki futbolu kafanda bitirdin bu kulup sana ona ragmen son 4 senedir sahip cikti ama bir yere kadar. Bu is olmaz ise olmaz daha fazla zorlamaninda manasi yok. Seni kariyerinin son yillarinda Samsunspora faydali biri olarak gormek istemezmiyiz tabiki isteriz, bunu yapabilecek kapasitedeysen affedilirsinde oynarsinda bundan hic suphem yok ama diger ikisi icin asla bunlari soyleyemiyecegim.

Zafer bu takima geldi geleli faydasi dokunmadi. Surekli kendisini elestirdim. Samsunsporumuzun televizyondan canli izledigim her mactan sonra Zafer sahada varmi yokmu kendisini goremiyorum, hicbir sorumluluk almiyor, olumlu hicbir top kullanmiyor takimin en kilit bolgesinde oynayip oynamayarak belimizi bukuyor deyip durdum. Ilk kadro disi kaldiginda inanin cok sevindim, affedilince belki akillanmistir ikinci bir sansi hakedebilir diye kafamin bir kosesinden gecirdim ama nafile. Bu sefer ipi cekilmistir ve birdaha takimimiza donmeksizin bir an once uzaklastirilmali ve yerine onun yapmasi gerektigi ve yapamadigini yapacak bir adam alinmali. Saha disindada genclerimizin aklini celip bize buyuk zarar veren adamin burada hic isi yok. Gule Gule Zafer.

Cagatay icin ne diyelim? Ilk geldiginde Oftasi Superlige cikaran adam dendi. Umutluydum belki eski formunu yakalayip sag kandimizda firtina gibi eser diye. Ama malesef bir turlu sakatliklardan kurtulamadi. Sakatligi gecti halen esamesi okunmadi. Demekki sorun kendisindeymis. Diyarbakir deplasmaninda sans buldu ve musait pozisyonda top kaleye gonderemedi. Golu atsaydi ve bizi kallesce TFFye sikayet etmeseydi belki kendisi icin yeni bir sayfa acilabilirdi. Yeniden yildizi parlayabilirdi. Ama butun bu olanlardan sonra Cagatayinda kadro disi kalmasi ve takimimiza ekonomik yuk getirmemesi en dogrusudur.

Alinan kararlarin tamamen arkasinda duruyorum ve bunu Samsunsporumuzun gelecek icin atilan saglikli temel kararlar olarak goruyorum. Bu takimda bazi seylerin coktan degisme vakti geldi ve geciyordu. Profesyonelce ve ruhunuda isin icine koyup adam gibi mucadelesini veren kisiler lazim bize!!!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 26 Kasım 2008, 10:59:00

Ercüment Coşkundere'nin raporu doğrultusunda yönetimin aldığı bu kararı destekliyorum.

Samsunspor maalesef uzunca bir süredir takım olma hüvviyetinden uzaklaşmıştı ve bir türlü kolej takım havasını oluşturamadı.Bunun bir çok nedeni var ekonomik sıkıntılar ,yönetim sıkıntıları,teknik direktör sıkıntıları vb.nedenlerden dolayı gerekli sistem kurulamadı.

Bu son hadiselere baktığımızda isimleri tek tek değerlendirelim;

Serkan Aykut : Serkan belli bir süreden beri herkesce malum ailevi nedenlerden kaynaklanan bazı hadiselerden dolayı normal bir futbolcunun olması gereken dirilikte moral motivasyon anlamında ve sorumluluk alacak yapıda değil.Takımda bulunduğu süre içinde kerhen orada bulunuyormuş gibi bir tavır içinde oldu ve takım oyuncusu disiplininden uzak diğer oyuncularada kötü örnek olma durumuda söz konusu olması muhtemeldir bu nedenle belki bu şekilde olması doğru karşılanmasada takımın dışında kalması bana göre doğrudur ve bu kararı destekliyorum.
Serkan bence bir jubile ile futbola veda etmeli ve kendisini baştan aşağı yenileyip bir an önce antrönörlük kursuna başlamalı ve Samsunspor'a hizmet edecek gerekli donanıma sahip olmalıdır.Serkan kesinlikle bir karar vermeli,geçmişteki yaşananları ya unutacak yada böyle varlığı ile yokluğu belli olmamaya devam edecek,karar kendisinin.

Zafer Şakar : Onu tanıyan gs'lı taraftarlar Zafer'in gelecek vaadeden hatta Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu olacağını söylüyorlardı.Bizdeki sanırım üçüncü yılı ilk geldiğinden bu yana maalesef bir aşama kaydedemedi ve hatta geriye doğru gidiş söz konusu.Bizler ondan çok şeyler beklerken o ve onun gibi bazı oyuncular tasvip edilmeyecek hadiselere bulaştılar ve kadro dışı bırakıldı,affedildi fakat yine pek bir değişiklik gösteremediği için olsa gerek tekrar kadro dışı bırakıldı.Takımın beyni durumundaki mevkiisi nedeniyle Ondan beklentiler çok fazlaydı ama maalesef bekleneni vermedi.Bence Zafer gerekli verimi verseydi şu anda 5-6 puan daha fazla alma durumu söz konusu olabilirdi.

Çağatay : Kalitesi konusunda pek bir bilgi yok kadro dışı kalmasının nedeni verim alınamaması olabilir.Bence doğru karar.

Birde hadiseye şu açıdan bakmalıyız.Serkan artık kadroda olmadığına göre Hakan Akman'a şans doğdu bu oyuncu Samsunspor'un gelecekteki forvet oyuncusu olabilir.Ercüment hocanın Hakan'a yavaş yavaş şans vereceğini tahmin ediyorum.

Benim her zaman ifade ettiğim bir şey var Samsunspor için Bank asya ligi yapılanmasını tamamlaması için en uygun zemin ve bu zemini en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Ben devre arasında bazı futbolcuların daha takımdan gönderileceğini tahmin ediyorum.

sonuna kadar katılıyorum

**KaR6**

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 26 Kasım 2008, 13:12:27
la kardeşım hep hocalar mı suçlu bu kafayı bırakın ya 3 senedir 30 tane hoca değişti bu serkan 3 yılda 10 gol atamadı siz ne diyosunuz bence serkan a teşekkür etsinler yardımcı hoclık teklif etsin kabul etmezse güle güle kimse SAMSUNSPOR'dan büyük olamaz kendini toplasın diye beklenmez bir adam kaç senedir.Burası muz cumhuriyeti değil samsunsporda muz cumhuriyeti takımı hiç değil.gerçekleri görün beyler serkan kıralsa kıral çıplak o zaman anlayana.....

la kardeşim o mesajdan cıkan sonuc hocaları mı sucluyo sence? nası okuyosunuz ben anlamıyorum.. hep bu futbolcular kadro dısı bırakılıyo, napıyolar acaba manasına geliyo o mesaj bi tane gölgenin gazına gelmeyin Allah aşkına..

nomak55

ne serkanın ne zaferin nede çağatayın bu takıma bir katkısı olmadı bence futbolcular hatayı kendilerind aramalılar hoca haklı

jean

Sadece Samsunspor

AlıntıKral Serkan'ı geri istiyoruz

Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, Kral golcü Serkan Aykut'un affedilip yeniden takıma kazandırılmasını istiyor...

Samsunspor Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Hakan Çaloğlu, "Başkanımız Fuat Köktaş. Siz Samsunspor'a en zor günlerinde sahip çıktınız. Kaptanımız Serkan Aykut'a da sahip çıkın. Size ve yönetiminize bu yakışır" diye konuştu

KÖKTAŞ'A SESLENDİLER
Samsunspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu'ndan Serkan Aykut'a tam destek. Konuyla ilgili olarak dün dernek binasında bir basın açıklaması düzenleyen Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, Başkan Fuat Köktaş ve kurmaylarından Serkan Aykut'un affedilmesini istedi. Samsunspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu adına Basın Sözcüsü Hakan Çaloğlu'nun yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verildi; Tüm İslam aleminin ve Samsunspor camiasının Kurban Bayramı'nı kutluyoruz. Taraftarlar olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında alınan mağlubiyette çok üzüldük.

YAKIŞANI YAPACAKLARDIR
Başkanımız Sayın Fuat Köktaş'a, yönetimimize ve teknik ekibimize güvenimiz her zaman tamdır. Bu zor günde Samsunsporumuza sahip çıkan Başkanımız Fuat Köktaş'a ve yönetici arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Taraftarlar olarak üzüldüğümüz bir konu var. O da Samsunspor ve Türkiye'ye malolmuş futbolcumuz Serkan Aykut'un durumudur. Bu futbolcu kardeşimizin mutlaka hataları ve yanlışları olmuştur. Herkes hata yapar, hatalar insanlar içindir. Fakat Serkan Aykut arkadaşımızın da geçmişte Samsunspor'a çok büyük iyilikleri ve katkıları olmuştur.

HATALAR İNSANLAR İÇİN
Yeri gelmiş para almadan oynamış ve Samsunspor'a büyük paralar kazandırmıştır. Başkanımız Fuat Köktaş. Siz Samsunspor'a en zor günlerinde sahip çıktınız. Kaptanımız Serkan Aykut'a da sahip çıkın. Size ve yönetiminize bu yakışır. Samsunspor sevgisi her şeyden üstündür. Tüm Samsunlulara, milletvekillerine, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a ve diğer belediye başkanlarımıza buradan çağrı yapıyoruz. Gelin el ele verelim ve Samsunsporumuza bu zor günlerinde destek olalım. Samsun şehrine yapılacak olan en büyük hizmet Samsunspor'a verilen destektir.

HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN
Çünkü bir şehirdeki en büyük marka ve etiket, o şehrin futbol takımıdır. Yani bizim için de Samsunspor'dur. Eğer takımımıza sahip çıkar ve gerçek olması gereken yer yani Süper Lig'e taşıyabilirsek kazanan Samsun olur, bizler oluruz, bu şehirde yaşayan herkes olur. Kısacası Hepimiz bir hedef için mücadele veriyoruz. Güçlerimizi birleştirebilirsek inanıyoruz ki Samsunspor takımı o eski şaşalı günlerine dönecektir. Pazar günü oynayacağımız Sakaryaspor karşılaşması içinde şimdiden tüm takıma buradan başarılar dilemek istiyoruz. Her şey Samsunspor için".

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15960