3 futbolcu Kadro dışı

Başlatan kuzey55, 25 Kasım 2008, 19:00:43

« önceki - sonraki »

ondestan_11

tolga forumu rehin almış :)
yanlız gerçektan serkan sevenlerini ve destekçilerini yarı yolda bıraktı.. ya futbolu bırak insanların gözünde hala kral kal yada işinin hakkını ver

veis

ya tolga sana defalarca yazdım bizden birisine sakın haddini aşıca yazılar yazma diye ama kıt kafan bunu alamıyor.adam yorumunu yazmış sen kimsinde direk cevap verme hadsizligine giriyorsun.sende yaz hoca haklı de felan de ama sende hep aynı direkt saldırmak.ne geçiyor eline anlamıyorum milleti germekden başka.nezaman kötü bişey olsa hemen pay çıkarma derdindesin.insanlar burada seviyeli tartışırken sen BANA BAK diye anca etrafındaki insanlara laf söyleyebilirsin bizden birisine haddin degil.

celebi

tolga amacın rant elde etmekse maaşşallah üstüne yok. bu arada kral krallığını yapamayınca bu şekilde oldu. zafer içinde hjiç şaşırmadım doğrusu

King Of The North

Tolga ne kadar ne kadar popüler oldun,kötü günlerde çık,ortamı ger,g,t,kardeşim senin kimseyle paylaşabileceğin güzel hiçbirşey mi olmaz yahu ne adamsın.Neyse bu futbolcuların takımla ilişiği kesilecektir sanırım sezon sonu,Zafer toplamadı kendini Serkan iyice formsuzlaştı,çok savunduk ama 2 hafta sonra yönetim gidince ne olacak Samsunspor ortada mı kalacak.Bir Diyar bir Rize bir Eskişehir bir Antalya olamadık siyasiler bizi çantada keklil görüyorlar çünkü Samsunsporluluk bilinci yok,şehrinin milliyetçisi olmayan ülkesinin de olamaz.

yusuf celebi

Ercüment Coşkundere'nin raporu doğrultusunda yönetimin aldığı bu kararı destekliyorum.

Samsunspor maalesef uzunca bir süredir takım olma hüvviyetinden uzaklaşmıştı ve bir türlü kolej takım havasını oluşturamadı.Bunun bir çok nedeni var ekonomik sıkıntılar ,yönetim sıkıntıları,teknik direktör sıkıntıları vb.nedenlerden dolayı gerekli sistem kurulamadı.

Bu son hadiselere baktığımızda isimleri tek tek değerlendirelim;

Serkan Aykut : Serkan belli bir süreden beri herkesce malum ailevi nedenlerden kaynaklanan bazı hadiselerden dolayı normal bir futbolcunun olması gereken dirilikte moral motivasyon anlamında ve sorumluluk alacak yapıda değil.Takımda bulunduğu süre içinde kerhen orada bulunuyormuş gibi bir tavır içinde oldu ve takım oyuncusu disiplininden uzak diğer oyuncularada kötü örnek olma durumuda söz konusu olması muhtemeldir bu nedenle belki bu şekilde olması doğru karşılanmasada takımın dışında kalması bana göre doğrudur ve bu kararı destekliyorum.
Serkan bence bir jubile ile futbola veda etmeli ve kendisini baştan aşağı yenileyip bir an önce antrönörlük kursuna başlamalı ve Samsunspor'a hizmet edecek gerekli donanıma sahip olmalıdır.Serkan kesinlikle bir karar vermeli,geçmişteki yaşananları ya unutacak yada böyle varlığı ile yokluğu belli olmamaya devam edecek,karar kendisinin.

Zafer Şakar : Onu tanıyan gs'lı taraftarlar Zafer'in gelecek vaadeden hatta Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu olacağını söylüyorlardı.Bizdeki sanırım üçüncü yılı ilk geldiğinden bu yana maalesef bir aşama kaydedemedi ve hatta geriye doğru gidiş söz konusu.Bizler ondan çok şeyler beklerken o ve onun gibi bazı oyuncular tasvip edilmeyecek hadiselere bulaştılar ve kadro dışı bırakıldı,affedildi fakat yine pek bir değişiklik gösteremediği için olsa gerek tekrar kadro dışı bırakıldı.Takımın beyni durumundaki mevkiisi nedeniyle Ondan beklentiler çok fazlaydı ama maalesef bekleneni vermedi.Bence Zafer gerekli verimi verseydi şu anda 5-6 puan daha fazla alma durumu söz konusu olabilirdi.

Çağatay : Kalitesi konusunda pek bir bilgi yok kadro dışı kalmasının nedeni verim alınamaması olabilir.Bence doğru karar.

Birde hadiseye şu açıdan bakmalıyız.Serkan artık kadroda olmadığına göre Hakan Akman'a şans doğdu bu oyuncu Samsunspor'un gelecekteki forvet oyuncusu olabilir.Ercüment hocanın Hakan'a yavaş yavaş şans vereceğini tahmin ediyorum.

Benim her zaman ifade ettiğim bir şey var Samsunspor için Bank asya ligi yapılanmasını tamamlaması için en uygun zemin ve bu zemini en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Ben devre arasında bazı futbolcuların daha takımdan gönderileceğini tahmin ediyorum.

Yalnızca BİZ

arkadaşlar şu tartışmaları bırakın bu kulübün sonu çok kötü bakın 2 hafta sonra bu yönetim gidecek ve büyük ihtimal kimsede sahip çıkmayacak ve devre arası 3-4 kişi hariç herkes bu takımdan gider. bizde düşmemeye oynarız hatta düşeriz

ilk defa düşeriz diye bir kelime kullandım durum bu kadar vahim bence

SADECE SAMSUNSPOR K.Iraklı bir işadamının Başkan olacağı yönünde bir duyum aldım. K.Irak'ta bir milyar dolarlık ihaleye kazanmış kokusu yakında çıkar...

King Of The North

Oldu olacak Barzani alsın takımı,K.Iraklı iş adamı da neymiş düşelim daha iyi.Böyle bişey olursa bu şehre yazıklar olsun derim,futbol şubesi kapansın daha iyi >:(

ali ihsan

Kral dedık bağrımıza bastık ama o bızım ona verdığımız değerın onda bırını bu taraftara veremedı demek kı.O kadar arkasında durdu bu taraftar ama Serkan'ın tavırları hıç yakısık almadı .

Zaferde beklentılerımızı karşılamak adına hıç çaba göstermedı.Yeteneklerını gelıstırmek yerıne körelttı.

Çağataydan zaten bır şey görmedık.

3 ününde yolu açık olsun yınede.Yönetımın bu kararını desteklıyorum.Futbolcular ya adam gıbı top oynasınlar yada çekıp gıtsınler.Yeter çektığımız çıle.

seckin55

yazık diyorum başka birşey demiyorum.hep zor gunlerde kral yanımızda olamadı...duştugumuz sene ole,, geçen sene ole bu senede aynı...bırak artık  ozman  kral yaa.gec ercument hocanın yanına yetiştir kendini hocalıga

kadifekaleli

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Kasım 2008, 19:12:13
bu zafer ile serkanla hocaların ne alıp veremediği var acaba..
la gardaşım hep hocalar mı suçlu bu kafayı bırakın ya 3 senedir 30 tane hoca değişti bu serkan 3 yılda 10 gol atamadı siz ne diyosunuz bence serkan a teşekkür etsinler yardımcı hoclık teklif etsin kabul etmezse güle güle kimse SAMSUNSPOR'dan büyük olamaz kendini toplasın diye beklenmez bir adam kaç senedir.Burası muz cumhuriyeti değil samsunsporda muz cumhuriyeti takımı hiç değil.gerçekleri görün beyler serkan kıralsa kıral çıplak o zaman anlayana.....

pitbul055

3 de beter olsun.Serkana da özellikle yazıklar olsun.papucumun kralı

seckin55

Oyuncular antrenmana çıkmadı

Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Kosif futbolcularla görüşerek Serkan, Zafer ve Çağatay'ın kadro dışı bırakıldığını oyunculara açıklarken, Kırmızı- Beyazlı oyuncular antrenmana çıkmadılar.

Samsunspor'da yaşanan sıcak gelişmelerin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Kosif, dün futbolcularla uzun bir görüşme yaptı. Kosif, yaklaşık 2 saat süren görüşmede futbolculara, Serkan, Zafer ve Çağatay'ın kadro dışı kalmalarının nedenlerini açıkladı. Görüşme sonunda oyuncuların morali bir hayli bozulurken, yönetimin kararı ile Kırmızı- Beyazlı futbolcular antrenmana çıkmadı. Samsunspor'da Kasımpaşa hazırlıkları bugün yapılacak antrenmanla start alacak.

samsun.net

-----

FaT1h

neler oluyo bu klupte böle yaaaa

55erhan55

serkan banka asyaya düştüğümüz 3 sezondan beri bu takıma bir iğne ucu kadar yararlı olamadı davranışarını hep eleştirdiğimiz celil sağır bile bu takımı geçen sene kurtaran oyuncuların başında geliyor zafere gelince kendine hayırı yokki samsunspora olsun hele çağatay fendi sanki bu sene takımı sırtlıyormuş gibi 14 bin ytl alacağı için kulübü federasyona şikayet etmiş yönetimin almış olduğu bu mevcut kararı kimse eleştiremez çünkü yönetim sonuna kadar  haklı bu takımım kimsenin oyuncağı deil olamazda

kuzey55

26 Kasım 2008, 15:42:52 #44 Son düzenlenme: 26 Kasım 2008, 15:48:36 kuzey55
Zafer ve Çağatay'ın alacakları nedeniyle Kırmızı- Beyazlı kulübü federasyona vermesi yüzünden kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Bu zamana kadar toplam 100 Bin YTL ödeme yapılan Çağatay'ın 14 Bin YTL civarındaki maç başı alacağından yüzünde Samsunspor'u TFF'ye şikayet ettiği belirtildi. Çağatay'ın bu durum yüzünden, Zafer'in ise ara tranfserde başka bir takıma gitmek için Samsunspor'u TFF'ye şikayet etmesinden dolayı kadro dışı bırakıldığı kaydedildi.

adi herf kaç maç oynadın acaba bi bak bakalım.o kadar para almış yine de tff ye şikayet etmiş bizi.haram olsun sana o para...

ayrıca bişey oldugu yok sadece futbolcuların kulakları çekiliyor.disiplin olmayan yerde başarı hiç olmaz.nerde oynadıklarının farkında olmalıfutbolcularımız...