Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

551

Alıntı yapılan: darknESS - 29 Mart 2017, 00:58:39
Bizim stadtan gordugum kadariyla benzer stadlara sahip olacagiz. Isin sacmaligi 50 tane cikis kapisi koyuyorsun tribune ama herkesin inecegi 3-4 merdiven var cikisa. Allah korusun bi olay olsa koltuklar rahat bosalir ama o cikis sirasinda millet birbirini ezer.
Bizim kale arkası alt tribünlerde de çıkış var en azından sizde o yok.

darknESS

Valla kale arkalarini gormedim henuz ama kamera acisindan bakinca super geri planda sorunlu stadlar yapiyoruz. 3-4 blok az buz degil insan sayisi ehh engellisi falanda var. yuruyen merdiven yok (vip icin soyluyorum) girer girmez 2 kat merdiven cikiyorsun yaslisi var. olay koltuk rengi yada akustik degil bunu asamamisiz

Musti

evolution55

Alıntı yapılan: Musti - 07 Nisan 2017, 18:28:04

Tebrikler renktaş
Bunu stad yetkililerine de yolla nasıl yapılırmış görsünler 👏👏👏

551

Böyle güzel gözükmeyecektir yalnız çok basık olacak şuan ki hali Samsunspor yazısı için en ideali gözüküyor.

eprianu

8 blok var. En mantıklısı SAMSUN SK ya da kenarlardan birer boşluk bırakarak SAMSUN yazısıydı.
Fakat yine de bence en kötü seçim şu andaki hali.

Musti

Daha önce mevcut yazı daha yazılmadan yapıp yollamıştım.

Alıntı yapılan: 551 - 07 Nisan 2017, 22:07:30
Böyle güzel gözükmeyecektir yalnız çok basık olacak şuan ki hali Samsunspor yazısı için en ideali gözüküyor.

Nerden biliyorsun güzel gözükmeyeceğini? Şu anki orantısız harflerle ve mecburen blok birleştirmeyle mi en ideal yazı?

Aynı uygulama. Bir blokta 2 harf. İnce sıkışık nizam.

bayfa55

Merdiven boşluklarının rengi de güzelmiş bu stadın.

551

Alıntı yapılan: Musti - 07 Nisan 2017, 23:07:12
Daha önce mevcut yazı daha yazılmadan yapıp yollamıştım.

Nerden biliyorsun güzel gözükmeyeceğini? Şu anki orantısız harflerle ve mecburen blok birleştirmeyle mi en ideal yazı?

Aynı uygulama. Bir blokta 2 harf. İnce sıkışık nizam.

Sen güzel gozukecegini nereden biliyorsan bende oradan biliyorum.

Örneğini verdigin San mameste yanlarda boşluk kalmışmı yoksa adamlar yazıyı tam oturtmuş mu?

Musti

08 Nisan 2017, 16:59:51 #3009 Son düzenlenme: 08 Nisan 2017, 17:03:15 Musti
Ben güzel gözükeceğini iddia etmiyorum ki. Sadece koltuk dizilimi ve bloklar bozulmadan yapılabilecek en orantılı yazıları tasarım olarak koydum.

Ancak mevcut yazıyı (hem de başka örnekler hiç denenmemişken) ideal olarak görmek... bilemiyorum altan.

Soruyu anlamadım.

Musti

yilmazselcuk55

Stadyuma gidipde şu köşelerdeki koltukları dikkatlice inceleyen oldu mu ? Rengimi soluk yoksa bakış açısından mı soluk duruyor.

Musti

İlk takılan koltuklarla sonradan takılanlar arasında renk farkı var. Bunların değiştirileceği söylenmişti ancak bir gelişme yok sanırım.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: Musti - 09 Nisan 2017, 19:37:53
İlk takılan koltuklarla sonradan takılanlar arasında renk farkı var. Bunların değiştirileceği söylenmişti ancak bir gelişme yok sanırım.

Koltuk Renkleri ile alakalı Dursun Bey'in Cevabı ben anlamadım bu işi ilk takılan koltuklar biraz daha açık renkte 200 tane olduğu ve değiştirileceği söylenmişti. Şimdi dalga geçer gibi cevaplar veriyorlar. Renklerin dışında diziliminde yeniden düzenleme yapılacakmış köşelerde ve M harfi düzeltilecekmiş.

Musti

İlk ağızdan bile doğru haber alamıyoruz. Firma zaten açıklama yapmıyor. Aylardır düzeltilecek koltuklar ve neden ilk seferinde tam takılmadı anlamış değilim.