Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Numune getirmişler anladığım kadarıyla
Sağdaki canlı bir renk hadi kırmızı diyebiliriz. Soldaki koyu bir ton, bir defa bu iki renk aynı ortamda olmamalı. Standart bir renk olmalı. Sanki onlar da kesin karar vermemiş de numune mi istemişler?

Sadece Samsunspor

Tobe tobe dalgami geciyorlar. Kirmizi beyaz koltuk bile koymuyorsunuz. birakin artik su Samsunda renklerle oynamayi. Samsunun rengi kirmizi beyazdir bunu akliniza sokun. Baslicam bordonuza pembenize

Musti

Bursasporlular forumlar üzerinden organizasyon yapıp 15-20 kişilik bir gurupla hem stadyumu gezmeye gidiyorlar hem de taraftarın genel olarak isteklerini iletip yetkililerden bilgi alıyorlar.

Bizde de böyle bir şey yapılabilir.

samsunum

Mersin maçından önce organizasyon yapılabilir aslında

ask55

taraftar grupları anca idmana baklava götürsünler.
nerde işe yaracaklar orda yoklar.

kamuri

Dun stadi gezme imkanım oldu saha sorumlusu koltukların kirmizi beyaz olacagini soyledi yani tek renk kirmiziyi unutalim artık zaten ne de birlik olduk ki bunu basarabilelim

ask55

yönetim ne yapıyor diyeceğim ama bu zamana kadar hangi yönetim ne yaptı ki ?

hakediyoruz her anlamda, herşeyi !

samsunum

Alıntı yapılan: ask55 - 03 Şubat 2015, 18:55:21
yönetim ne yapıyor diyeceğim ama bu zamana kadar hangi yönetim ne yaptı ki ?

hakediyoruz her anlamda, herşeyi !

Yönetime  kadar taraftar ne yaptı  ki? Hani  o herseyi  iyi yapan taraftar gruplarimiz (!)

ask55

Alıntı yapılan: samsunum - 03 Şubat 2015, 19:13:00

Yönetime  kadar taraftar ne yaptı  ki? Hani  o herseyi  iyi yapan taraftar gruplarimiz (!)
çok haklısın.

Peki admininin istediği gibi at koşturabildiği 370 bin kişilik Facebook Samsunspor sayfası bu konuyu neden gündeme getirmez ?

Kazım Yılmaz ve saz arkadaşlarına laf ettirmeyen, sayfadan banlayan, kendisine muhalif kimseyi bırakmayan, kimsenin konuşmasına yorum yapmasına izin vermeyen bu Facebook Samsunspor sayfasının adminine birileri rica etse bari de bir şekilde insanları bilinçlendirebilsek.

370 bin kişiden 500 kişi msj atsa en azından bir kamuoyu oluşturabiliriz.

Aslankaya

370 bin kişilik face sayfasinin admini salaga yatsin. Kazim yilmazla cikar ilişkisi var kesin..  
Stadyumla ilgili paylasim yapmali kesinlikle.

samsun 55

Alıntı yapılan: kamuri - 04 Şubat 2015, 00:33:33
resım nasıl yukluyoduk unutmusuz yuklemeye yuklemeye :D

http://www.samsunspor.biz/resim hocam buraya tıklayın gerisini halledersiniz :)

kamuri

kamuri

04 Şubat 2015, 01:32:45 #2637 Son düzenlenme: 04 Şubat 2015, 01:43:00 kamuri

bu arada stad on ıkıncı ayda bıtecekmış oyle bılgı aldık

Musti

Proje teslim tarihi mayıs 2015'ti.

Neden uzamış peki?

orucreis

On ikinci ay mi ? Ne yapiyolarmis stadin yanina yeni bi stad daha mi