Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

taraftar55

berusa55

nomak55

Kardeşim eline sağlık sonunda bi fotoğraf gördük içim rahatladı teşekkür ederim

berusa55

anlztrk

Yeni stada toplu taşıma ile ulaşım var mı/olacak mı?

Musti

Gar'dan Tekkeköy'e (Havaalanı da olabilir) metrobüs hattı projesi var.

berusa55

:_nazar :_nazar :_nazar

cany

geçen mersindeki maçta yeni stadın tribün saha arası boşluğu fazla geldi bana. bizimde mi aynı olacak acaba, ne anladık o işten :(

Ollivanders

O kadar uzak olacaksa hiç olmasın . Maratonun baskısını kaybedeceğiz ona yanıyorum

CurvaSs

Alıntı yapılan: cany - 26 Mart 2014, 17:02:37
geçen mersindeki maçta yeni stadın tribün saha arası boşluğu fazla geldi bana. bizimde mi aynı olacak acaba, ne anladık o işten :(

onlarda koşu pisti var, olimpiyatlar için hazırlandı, bizde koşu pisti olmayacak. o kadar fark olacağını sanmıyorum, ambulans ın geçebileceği kadar bi boşluk olur gibi sanırım. aynı şuanki maratonun sahaya boşluğu gibi olur kale arkaları da.

cany

valla Erdal fotolara bi daha baktım da pek koşu pistine benzemiyo. inşallah dediğin gibi bizimki o kadar olmaz :(

berusa55

26 Mart 2014, 18:54:43 #2321 Son düzenlenme: 27 Mart 2014, 01:34:20 berusa55
Mersin Stadyumu'nun saha yapısı biraz farklı Can... İlk etapta yanlış bilmiyorsam Akdeniz Olimpiyatları için koşu pisti olacak şekilde olimpik stad olarak planlandı; yapımı da o şekilde başladı. Sonrasında değişti fakat inşaatın zeminden geri dönemeyecekleri için otomatikman tribünler sahaya uzak kaldı. Bizim stadda onlarınkine benzer bir görünüm olmayacaktır sanırım.

cany

26 Mart 2014, 19:01:58 #2322 Son düzenlenme: 27 Mart 2014, 22:12:44 cany
doğru abi olimpik tarzı olacaktı sonra vazgeçtiler. demekki projeden geri dönelim dönmeyelim derken kaldı öyle

isa55

Mersinin sahasında koşu pisti yok. bizimkinde de yok.
Çizimlere bakıldığında koltuklar ile saha çizgisi arası bayağı mesafeli görülüyor. Yani FB sahasındaki gibi yakın bir tribün beklemeyelim.

Musti

Arkadaşın ölçtüğü:

AlıntıPlanlara göre yaklaşık böyle:

Kale arkasi: 10,3m-12,3m
Yanlar: 8,6m-10,5m

Benim ölçtüğüm:

Kale arkası;
köşelerden: 10,5
ortadan: 12,5

Yanlar;
köşelerden: 9
ortadan: 11