Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

bursa timsah arena buradada kale arkaları tek katlı

Berat Dere

Abilerim,Kardeşlerim Şu Kale Arkaları Konusuna Geç Kalmadan Bir El Atalım. Bugün Aksama Doğru Bir TT Çalışması Yapalım.

Ahmeti

10 Ocak 2014, 08:42:03 #2147 Son düzenlenme: 10 Ocak 2014, 08:48:27 Ahmeti
Alıntı yapılan: Berat Dere - 10 Ocak 2014, 06:27:32
Abilerim,Kardeşlerim Şu Kale Arkaları Konusuna Geç Kalmadan Bir El Atalım. Bugün Aksama Doğru Bir TT Çalışması Yapalım.

spor bakanı değişmişken fazla geç kalmadan bu konuda yüklenmemiz lazım.
Valla Bursa stad'ı çok güzel olmuş o kale arkalarında ne karogafiler çıkar ortaya.

Berat Dere

Akşam bu konuya öncülük etcek söz sahibi abilerim gostersın kendılerını

kuzey55

evet bu aksam ciddi hazırlanıp güzel org yapmamız gerek.bursa stadının fotosunu paylasıp bu sekilde istyoruz diyebilriz

ramcQ_55

ceske böle olmuş olsaydı...

desperate1

mersin stadının 34 bin olanı olcak.ufak tefek ayrntılar dışında.aynısını kabullenmemiz çok acı.hiçbir 'özel'liği yok.

Berat Dere

Arkadaşlar bıkmadan usanmadan söyliyecem..Şu Tek Kat tribün için TT çalışmamızı başlatalım yenmişiz sosyal meyada baskı oluşturmanın tam zamanı

Arkeomen

Kale Arkalrının Tek kat olması konusun da hale bi ses seda yok yakında çok geç kalacağız haberiniz olsun :(

Berat Dere

Samsunspor'umuzun Yeni Stadyumunun Kale Arkalarının Tek Kat Olması İçin TT Başlatalım Arkadaşlar.Stadda Daha İyi Atmosfer,Baskı ve Kareografi Oluşturmamız İçin Bu Olayı Fazla Geç Kalmadan Gerçekleştirmemiz Lazım ‪#‎KaleArkalarıTekKAT‬

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=662912690396106&set=a.163910086963038.29494.145469268807120&type=1&theater

cany

tt değil de doğrudan yeni bakana yazsak twiterdan

Ollivanders

Stadyumun son durumu nedir acaba ?

emre__ss

Alıntı yapılan: Serpico - 14 Ocak 2014, 22:06:55
Stadyumun son durumu nedir acaba ?

Kardeşim bugün geçtim yanından maşallah her geçen gün üstüne koyarak gidiyorlar.Sürekli bir çalışma var.Yalnız stadın şu an sadece bir bölümünü yapıyorlar orası da 3-4 kat olmuş  ama tabi tribünler üstten başladığı için bu şekilde belki de ilk katı çıkıyorlar.

Ollivanders

Tribünlerin farklı müteahhitlere verildiğini duydum . Bu nedenle de hızlı ilerlediğini duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum . Şekillense de nedir ne değildir anlasak . Umarım Mersin stadyumu gibi sahaya mesafeli olmaz . Eskişehir gerek tribun yapısı gerekse sahaya yakınlık konularında projeyi değiştirtmiş. Biz geç kaldık gibi sanki

berusa55

Esasında şu anda maraton tribünü inşaası devam ediyor Selim. Hala geç kalmış değiliz kale arkaları konusunda...