Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

teksas3455

En azından her sene ligde kalmaya oynayan, sürünen Samsunsporumuz için
"Arkalarında Bakan var", "Bizim bakanımız olmadı ki", "Bakan sahip çıkıyo" demezler.
Biz de aldığımız galibiyetlerden sonra bu tür gereksiz ve lüzumsuz laflar duymayız :evet:

jean

hayırlısı olsun ıns su stadın muzesıne bır turkıye kupası koyarız

Ertuğrul Sağlam

Texas@ Sevgili renkdasim soyle profiline bir giripte son bir aylik mesajlarrini bir gozden gecirmen mumknmu acaba... hemn hemen her mesajinda karamsarlik, umitsizlik, isyan, bikkinlik... az rahat ol hersey yoluna girer.

teksas3455

06 Ağustos 2013, 19:22:26 #1998 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2013, 19:26:37 teksas3455
Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 06 Ağustos 2013, 18:43:21
Texas@ Sevgili renkdasim soyle profiline bir giripte son bir aylik mesajlarrini bir gozden gecirmen mumknmu acaba... hemn hemen her mesajinda karamsarlik, umitsizlik, isyan, bikkinlik... az rahat ol hersey yoluna girer.

Ben karamsar bir insanım. Geçmişe dönüp baktıktan sonra pek ümitli olamıyorum kusura bakmayın.
Hiçbir şey istediğimiz gibi gitmediğinden olsa gerek... Samsunsporun borç batağında olması
siyasetçilerin Samsun'u ve Samsunsporu istediği gibi kullanması, taraftar olarak sesimizin çıkmaması,
olaylara karşı tepkisiz kalmamız... var da var...

Yoluna girer İNşallah hocam. ben bunları söylerken göbek atmıyorum.
Hepimiz gibi benim de hayatım bu takımın peşinde koşmakla geçiyor.
Yeter ki yoluna girsin.

HoliganSamSunLu

şu transferler bir olsa herkez rahatlayacak millet çatacak yer arıyor :)

BEŞİKTEN_MEZARA

Beyler su stadin icini gosteren bir slayt varmidir,sonra demesinler proje bole kosu pisti yaptik bu vakitden sonra donusu yok diye ?

MeL_55

AlıntıKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yapılması planlanan 42 bin kişilik yeni stadın 190 gün içinde tamamlanacağını açıkladı.

Bizim stad neden 700 günde tamamlaniyor?

Mert

190 gün çok kısa bir süre ya bu stadın yapımına başlanmış başkan kalan süreyi söylüyor ya da ihaleyi alan firmalar gece gündüz olağan üstü bir çalışma performansı gösterecekler.

Cheregi

Alıntı yapılan: MeL_55 - 13 Ağustos 2013, 21:50:09
Bizim stad neden 700 günde tamamlaniyor?

Planlanan 660 gün, nerdeyse 1 sene oldu temel atılalı, kalan gün sayısıdır o.

edit

17 Ekim 2012 de temel atılmış.

MeL_55

Alıntı yapılan: Mert - 13 Ağustos 2013, 21:55:02
190 gün çok kısa bir süre ya bu stadın yapımına başlanmış başkan kalan süreyi söylüyor ya da ihaleyi alan firmalar gece gündüz olağan üstü bir çalışma performansı gösterecekler.

AlıntıElimizde olmayan bazı nedenlerle inşaatta aksamalar yaşandı. Stadyumla ilgili şu anda ihale yapılıyor. İhale süreci en geç bu hafta içinde bitmiş olacak. Stadyum ihalesini 2011 yılında yapmıştık. İhaleyi alan firma 2012 yılının sonlarında iflas etti ve ihale feshedildi. Bugün yeni ihalesi yapıldı ve 190 günde stadyum bitmiş olacak."

Mert

O zaman inşaata başlanmış ve belli bir yol alınmıştır.

Cheregi

13 Ağustos 2013, 22:06:58 #2006 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2013, 22:17:47 Cheregi

En çok zaman alan temel vs. işlemleri bitmiş, birinci kat çıkılmış... Ama yine de 190 gün kalan kısım için kısa bir süre bana görede.

https://maps.google.com/?ll=37.946245,32.488015&spn=0.003342,0.004823&t=h&z=18

MeL_55

genis bilgi icin cheregi ve merte cok tesekkür ederim  ;)

kamuri

konyaya 42 bin kişilik stad bunlar bizle dalga geçiyolar herhalde

seyf55

42 bin kişilik yaparlar maksimum 15 bine oynarlar en fazla burada mesele stadı doldurmak, koca statlar yapılıyor sonra boş kalınca çok kötü görüntü oluyor