Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

cembaba

Siyaset sitede yasak. Tartışmayalım. Birbirimizi kırmayalım.  :kanka:

kamuri

Alıntı yapılan: teksas3455 - 06 Ağustos 2013, 13:53:45
Siyasetçilerin günümüzde artık futbola bulaşmaları belki normal olarak kabul edilebilir ancak
kusura bakmayın Samsunspor'u direk Suat Kılıç yönetiyor. Adamın her dediğine boyun eğmek zorunda
kalıyoruz. Maalesef durum bu. :redcard:
pardon ama bana siyasetle futbolun bu kadar kucak kucağa olduğu başka bi ulke gösterebilirmisin ingiltere almanya ispanya hangisi. herkes kendi işini yapsa boyle olmaz zaten yemin ederim futboldan soğuyoruz

HoliganSamSunLu

ne soğuması donduk donduk futbolmu bıraktılar memlekette

lato

Evet beyler futbolda değil ama sitede siyaset yasak birazdan bunların hepsi çöp olacak boşverin biz konuşsak da boş konuşmasak da atı alan üsküdarı geçiyor zaten :kafa:

teksas3455

Alıntı yapılan: kamuri - 06 Ağustos 2013, 13:59:30
pardon ama bana siyasetle futbolun bu kadar kucak kucağa olduğu başka bi ulke gösterebilirmisin ingiltere almanya ispanya hangisi. herkes kendi işini yapsa boyle olmaz zaten yemin ederim futboldan soğuyoruz

Hocam haklısın ben farklı birşey demiyorum ki. Keşke olmasa.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: lato - 06 Ağustos 2013, 14:03:46
Evet beyler futbolda değil ama sitede siyaset yasak birazdan bunların hepsi çöp olacak boşverin biz konuşsak da boş konuşmasak da atı alan üsküdarı geçiyor zaten :kafa:

o zaman biz üsküdarın çıkışında bekleyelim :)

Ertuğrul Sağlam

06 Ağustos 2013, 14:20:25 #1986 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2013, 14:38:18 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: Serkan - 06 Ağustos 2013, 13:10:16
sen sırf desteklediğin parti'nin mensubu diye suat kılıç'ı destekliyorsan sana her şey serbest abi...

bir de bırakalım artık şu hükmete sallama serbest olayını bu sitede siyasetin her türlüsü yasak.. biz gezi parkı desteği verdiğimiz de yazılarımız silindi yasak olmasa onlarda silinmezdi... a da aynı b 'de
Ben Suat Kılıç'ı değil Samsun'un ve Samsunspor'u menfaatlerini savunurum Haklı ise haklı Haksız ise Haksız derim.

Sivas maçındandan sonra şeref tribünü önündeki isyanıma ve ona ettiğim küfürlere sende şahitsin.  

Stadın Tekkeköye yapılmasına  İsim konusuna  bu sitede beklide en fazla tepkiyi ben gösterdim .

1461 maçları öncesinde ve sonrasında sitedeki isyanın içinde bende vardım.

''Samsunspor'a Sahip Çıkmayan Siyasetçiye Yazıklar Ulsun'' diye bağıranlardan ''Sahipsiz Şehrin  Sahipsiz Takımı'' pankartını tutanlardan biride bendim.

Belki eline ulaşmışmıdır bilemiyorum ama Suat Kılıç, YZY, ve Fuat Köktaş'ında aralarında bulunduğu kişileri Samsunspor'a sahip çıkmadıkları için Başbakana şikayet mektubu yazdım üç sene önce o mektubu kendisine elden verebilmek için otobüsten inip meydana çıkacağı koridorda iki saat güneş altında yerimden kımıldamadan bekledim  kendisine mektubu uzattığımda koruması elimden kaptı.  

Ve bunun gibi bir sürü şeyin içinde bu takımın haklarını savunmaya çalıştık...

Eee şimdi sana soruyorum...  Bumudur Suat Kılıç'ı kayıtsız şartsız savunmak.

Suat Kılıç gitsin diyen arkadaş Suat Kılıç bakan olalı Samsun iline ne kadar spor yatırımı yapıldığını biliyormu acaba!

İki sezon önce Trabzon deplasmanına gittiğimizde gördük, gidenler bir anlatsın Faruk Özak'ın oraya ne tesisler kazandırdığını.

Yarın öbür gün bu şehir vekilerinden bir tane bakan çıkmadığı zaman anlayacağız kendi şehrinden bir tane bakanın ne kadar değerli olduğunu.

teksas3455

İyi de ben Samsun'a kazandırdığı tesislere laf etmedim ki Samsunspora zarar verdiği için gitmesini istiyorum.
Ki siz de yazmışsınız yukarıda bu takıma neler yaptığını tekrarlamak istemiyorum. Yıllarıdr beklediğimiz Trabzon
maçında kale arkasına girmiştim. İki tane kamera sürekli bizi çekiyor. Sırtımızı dönüp tezahürat yaptık ya daha ne olsun.
Bu adamı mı savunayım ben. Kesinlikle gitsin  >l<

Serkan

Abi bana yaptıklarını saymana gerek yok ben Senin Samsunspor'luluğunu sorgulamadım sen nasıl görüşünü dile getirdiysen bende düşüncemi dile getirdim...

Sen başka bir başlıkta hep suat kılıç eleştirildiğinden şikayet etmiştin bende bu başlıkta neden suat kılıç'a laf söyletmediğini dile getirdim

Samsunspor için yaptıkların saydığın şeyler bence yapman gerekenlerdi..

Sercan

06 Ağustos 2013, 16:26:51 #1989 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2013, 16:35:11 Sercan
Suat Kılıç'ı eleştirmek bu sitede siyasi bir durum olarak görülmemeli bence. Adam hem spor bakanı, hem de Samsun milletvekili. Ne yapalım? Her yaptığı yanlışı oturup izleyelim mi? Ak Parti'yi eleştirirsek siyaset olur ama Suat Kılıç farklı. Bence yaptığı tesisler falan boş binalar olmaktan öteye geçemiyor. 7500 kişilik spor salonu yapılıyor, ortada o salonda oynayacak takım bile yok. Faruk Özak dediğiniz adam spor bakanıyken trabzon'a bir sürü tesis kazandırdı. Ama adamlar o tesisleri takımlarıyla doldurdular. Alpella takımını satın alıp, o takımı Trabzonspor erkek basketbol takımı olarak 1. ligde oynattılar. Suat Kılıç döneminde Karadeniz oyunları gibi bir sürü organizasyon Trabzon'da yapıldı. U20 şampiyonasında Trabzon varken, Samsun yoktu. Madem bu adam bu kadar büyük yatırımlar yaptı Samsun'a, neden U20'de yoktu Samsun? Kimse körü körüne Suat Kılıç'ı savunmasın. Takım kötü durumdayken, 2-3 oyuncuyu ikna edip, takımı son anda ligde tutmakla bakanlık olmuyor. Beceremiyor bu işi. Destek falan da olmuyor. Yaptığı her şey göz boyamaktan ibaret. Zaten sevmiyordum, hele süper ligde doğranmamıza göz yumduğu için artık ondan nefret ediyorum...

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Sercan - 06 Ağustos 2013, 16:26:51
Suat Kılıç'ı eleştirmek bu sitede siyasi bir durum olarak görülmemeli bence. Adam hem spor bakanı, hem de Samsun milletvekili. Ne yapalım? Her yaptığı yanlışı oturup izleyelim mi? Ak Parti'yi eleştirirsek siyaset olur ama Suat Kılıç farklı. Bence yaptığı tesisler falan boş binalar olmaktan öteye geçemiyor. 7500 kişilik spor salonu yapılıyor, ortada o salonda oynayacak takım yok. Faruk Özak dediğiniz adam trabzon'a bir sürü tesis kazandırdı. Adamlar alpella takımını satın alıp Trabzonspor basket takımını 1. lige çıkarttılar. Karadeniz oyunları gibi bir sürü organizayson Trabzon'a kaydı hem de Suat Kılıç döneminde. Peki neden U20'de Samsun yoktu. Kimse körü körüne Suat Kılıç'ı savunmasın. Takım kötü durumdayken, 2-3 oyuncuyu ikna edip, takımı son anda ligde tutmakla bakanlık olmuyor.

aynen hatta suat kılıç samsun şehri adına birçok bölge müdürlüklerinin trabzona kaydırılmasında etkin rol oynadığı herkezce bilinmektedir burada siyasi yönü partisi veya fikri değil samsun için kişisel olarak eleştirilmekte bende katılıyorum bu siyaset değil samsun ve samsunspor menfaatler noktasınde demokratik tepkidir.

Ertuğrul Sağlam

AlıntıÇim İhalesi iptal edildi yeni stad yapılacak...

Spor Toto 3. Lig takımlarından 1930 Bafraspor'da stadın zemin ihalesi Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın talimatıyla iptal edildi ve yeni stat yapılması kararı alındı.

Bafra Stadı'nda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, zemin çimlendirme ihalesinin iptal edilmesi ve yerine mevcut stadın yıkılarak 5 bin kişilik yeni bir stat yapılması talimatını verdi.

Statta yaptığı incelemelerde, sadece zeminin çimlendirme yapılmasının yeterli olmayacağını söyleyen Bakan Kılıç, "Bu iş sadece zemin ile olmaz, yapacaksanız iyi bir şey olsun. Mevcut stadı yıkın ve yerine Bafra'ya yakışan 5 bin kişilik stadın yapımına başlayın" talimatı verdi.

Bunun üzerine harekete geçen Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri zemin ihalesini iptal ederek yeni stat için çalışmalara başladı.

Konuyu değerlendiren 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, sezon boyunca maçları başka bir sahada oynayacak olmalarının kendileri için avantaj değil, dezavantaj olacağını söyledi.

1930 Bafraspor'un evinde oynayacağı maçları nerede yapacağı henüz netlik kazanmadı. - SAMSUN

http://spor.haberler.com/cim-ihalesi-iptal-edildi-yeni-stat-yapilacak-4910666-haberi/

Ayberk

Neresi mi var bunun tabiki samsunda

ismail

Suat Kılıç'ı eleştirmek hakkımız diyen arkadaşlar eleştiriye açık olmayan sizlersiniz. Taksim olaylarında hükümete, polise forumda edilmedik hakaret kalmadı. Ben onları savundum diye aranızdan özelden küfür mesajları yazanlar bile oldu. O küfürlü mesajları paylaşacaktım ki üyeliğim silindi, haliyle mesajlarımda silindi. Neyse çok doluyum da daha fazla konuşmak istemiyorum, kalp kırmanın kime ne faydası var. Tek diyeceğim; Suat kılıçtan sonra yeni spor bakanı gelince bakalım ne olacak halimiz

feticalik

Alıntı yapılan: ismail - 06 Ağustos 2013, 17:38:35
Tek diyeceğim; Suat kılıçtan sonra yeni spor bakanı gelince bakalım ne olacak halimiz

Samsun için daha iyi olacağından eminim. Bu kadar enaniyetli başka birisini daha görmedim.