Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

hacettepeli

her türlü gidilir arkadaşlar endişe etmeyin. raylı sistem yapıldığında stad projesi yoktu ortada.

FaTiH_HaN

26 Temmuz 2013, 10:28:11 #1891 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2013, 11:04:30 FaTiH_HaN
Bence sıkıntı uzaklık değil. Stadyumun yerinin de kötü olduğunu düşünmüyorum ama her sabah kirazlığa işe gelen biri olarak söylüyorum. Bu yol bu yoğunluğu kaldıramayacak. Çarşamba tarafından Samsuna başka giriş yok mecburi istikamet. Zaten bu yolun kendi trafiği var, şehirler arası yol sonuçta, kamyonu otobüsü arabası eksik olmuyor bunun dışında sanayi esnafı var bir kaç yıl içinde gülsan sanayi de kirazlığa taşınacak. Sabah işe giderken bile 10 dk'lık yolu  40 dk da gidiyoruz. Maç günü aynı anda 5 bin araç yolda olsa o yoldaki izlihamın, kavganın, kazanın haddi hesabı olmayacak. İnşallah stadyum inşaatı bitene kadar o bu yolun kapasitesi arttırılır şu an 3 şerit gidiş 2 şerit dönüş var, yetmeyeceği çok net.

teksas3455

Alıntı yapılan: Ayberk - 26 Temmuz 2013, 10:08:45
yapmayın abi ücretsiz kalkmasa da 1 lira olur 1,5 lira olur. belki çok klişe ama; "cebinde marlboro var, Samsunspor maçına geldim mi 5 lira vermezler" Kaldı ki diyelim altımızda araba gidiyoruz stada, yanda atkılı formalı çocuklar var, durup almaz mıyız? Bence de evet şimdiki yeri gibi asla olamaz, olamayacak da ama ilk başlarda gözümüzde büyüttüğümüz gibi olmayacak.

Sanırsam derdimi anlatamadım. Parası olan her türlü gelecek. Benim derdim ilkokul-ortaokul çocukları.
Malum hepsinin cebinde milyonlar olmuyor. Ben de yıllarca böyleydim. Küçükken bilet parası bulamazdım.
Şimdi 2-5 TL olan bilet parasına 3-4 TL git gel yol parası eklenecek. Stadın şehre yürüme 15-20 dk uzakta
olduğunu unutuyoruz. Neyse zaten stad bittikten sonra göreceğiz zaten seyirci sayısının bariz bir şekilde azaldığını.
5 sene sonra muhabbete tekrar devam ederiz :)

cembaba

Fatih, viyadük bitince o işkence biter kardeşim. Ayrıca tramvay oraya kadar uzamayacak. Belediye evleri son durak olacakmış. Eğer stadyuma gideceksen, Çatalcam gibi ring otobüslerine biniyorsun. İstanbul'daki metrobüsler gibi 10 dk. da oradasın. Ben yeni stadyum yapılınca, taraftar kalitesinin artacağına inanıyorum. Süper Lig'de olursak hele çok rahat dolacaktır. Stadyum çok güzel olacak inşallah.

feticalik

Açılışa gelen var mı

jean

Aksam saatlerinde olursa gelebilirim

amisos5506

beni düşündüren tek şey stadda koşu pisti olmasın.kayserininki gibi sahaya yakın olsun.bu konuda bastırırız inşallah.bir yaşar doğunun koltuk renkleri gibi olmaz inşallah.

cembaba

Pazar günü temel atma töreni var. Hadi hayırlısı olsun bizim adımıza. Açılana kadar umarım Süper Lig'de oluruz.

teksas3455

Gençlik Spor İl Müdürlüğünün hazırlamış olduğu kataloğa göre stadyum bilgileri.
Bu arada Samsun EYOF yani Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nda aday il olarak gösterilmiş büyük ihtimal alınır diyorlar.

desperate1

avrupa gençlik olimpiyatları daha önce trabzonda gerçekleşmişti.benim aklım almıyor.samsun mu büyük trabzon mu?

lato

EYOF Samsun'a alınırsa şehre faydalı olur. Hem esnaf kazanır hem şehir. travzondan çok daha iyi bir organizasyon yapılacağına da inancım tam. Tabi rahat bırakırsalar :evet:

mehmet yılmaz

Temel atma töreni saat kaçtaymış?

ChucKeR

Alıntı yapılan: desperate1 - 30 Temmuz 2013, 17:27:02
avrupa gençlik olimpiyatları daha önce trabzonda gerçekleşmişti.benim aklım almıyor.samsun mu büyük trabzon mu?

benim de anlamadığım avrupada başka ülke mi yok da zırt pırt türkiyede yapılmaya başladı bu olimpik şeyleri :D

HoliganSamSunLu

olimpiyatların getirisi yok zaten küllüm zarar faydalı bir şey vermezler türkiyeye

atalanta8

Alıntı yapılan: ChucKeR - 30 Temmuz 2013, 21:32:20
benim de anlamadığım avrupada başka ülke mi yok da zırt pırt türkiyede yapılmaya başladı bu olimpik şeyleri :D
avrupadaki ekonomik krizden dolayı türkiyeye iteliyo olabilirler.