Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Vallahi ben suan ne ismini ne yerini düsünüyorum acikcasi.
Biz eski günlerimize nasil döneriz diye düsünüyorum.
Nidem Nou Campi orda oynayacak Takim olmadiktan sonra.

Stad konusunda benim sahsi fikrim.
- Sehir disi olursa hem iyi hem kötü tarafi var ( kötü tarafi tek taraftarlar icin ulasim olacaktir malesef)
- ismi bilmiyorum belki yanlisim vardir ama galiba suana kadar yapilan yeni stadlarin ismi hep degisti galiba ama net bilmiyorum.
  degisme olmazsa o zaman illaki 19 Mayis Stadyumu olsun.
- 33 bin kapasite cok güzel düsünülmüs ne az ne cok tam istedigim gibi olmus.
- Resimdeki gibi olursa mükemmel zaten.

ama dedigim gibi PTT Liginde kalacaksak yine yillarca stad umrumda bile degil

jean

ne oldu simdi tam olarak insaat ne zaman baslicak

Kaya

Almanlar bundan yaklaşık 10 sene önce ayağa düşen ülke futbollarını iki seçenek üzerinde durarak ayağa kaldırmışlardır;

1-Altyapı
2-Tüm ülkeyi kapsayan modern stat yapımı

Yani takımımız kötü,stat olsa ne olur gibi düşünceler bizi yerimizde saymaktan öteye götürmez.

jean

takimla stadin ne alakasi var harbidende takim 2.ligde su an durumu kotu stada gerek yok gecen sene 1.ligdeydi o zamanmi yapilmasi lazimdi takim olsun olmasin stad sart 24 sehre yapiyorlar samsunumuzun nesi eksik

berusa55

03 Aralık 2012, 23:12:29 #1759 Son düzenlenme: 04 Aralık 2012, 05:31:05 berusa55
Diğer önemli bir konu da, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ülkemizde yapılması durumunda Karadeniz'deki iki şehirden biri olacağız; diğeri malum. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın şekli değiştiriliyor ve daha çok takım, 2016'dan itibaren turnuvaya katılacak. Bu da daha çok şehir ve stad demektir.

Samsun'umuzda 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası maçları!

isa55

otogar tarafı en uygun yer. şehir içine daha çok bağlantısı var. tekkeköyde yapılırsa seyirci sayısını ciddi oranda azalacaktır. ayrıca tribünlerin olabildiğince yakın olmasını isterim.

samsunmania

04 Aralık 2012, 00:53:46 #1761 Son düzenlenme: 04 Aralık 2012, 00:57:53 samsunmania
İki adımlık yer için maça gitmeyen hiç gelmesin. Bizim kemik taraftar her türlü gelir. Ayçekirdeği yiyip maç seyreden kuru kalabalık gelmezse gelmez. Tamam merkez olsa iyi ama şehir o tarafa kayıyor. Biraz geniş bakmak lazım. Modern yeni bir stadımız olacak. Bence bunun keyfini sürmeliyiz. Ancak bir de kulübe gelir getirecek restoran, taraftar için store gibi mağazaları işletme durumumuz olursa tadından yenmez.

FaTiH_HaN

04 Aralık 2012, 01:10:51 #1762 Son düzenlenme: 04 Aralık 2012, 01:13:56 FaTiH_HaN
Her sabah organize sanayiye giden biri olarak trafik sorununun çözüme kavuşmayacağına inanıyorum. Zaten yeni stadyumla ilgili tek çekincem bu. Mesafeden çok o yol maç günü eğer ilgi yoğun olursa 7-8 bin aracı kaldırmaz, belediye evleri lovelet arasındaki yol çalışmasından dolayı  400-500 araç ki bu rakam çok çok az, orayı ancak yarım saatte geçebiliyor, bu yolun stad yolu olabilmesi için 4-5 şeritli olması gerekiyor ve daha önemlisi trafik kazalarının da önüne geçilmesi mümkün değil. İnşallah stadyumun oraya yapılmasına karar verenler bu sorunlar içinde önlemini almışlardır.

mimar55

Samsuna yeni stad istemiyorum diyen bir tane samsunsporlu cikmaz bence herkes yerinden dolayi tepki gosteriyor merak ediyorum trabzona yapilacak bir stad bir ilcesine yapilir mi diye mehmet abi samsun merkezde hic mi arazi kalmadi samsunlu 19 mayisindan memnun mu yenilenebilirmiydi o arazi samsunspora verilebilirmiydi bu stadi yapmak icin gosterilen caba acaba 2 ligte oynayan bir takima ne katar malum durumumuz belli samsunspora su stad yapilacak diye gosterdikleri ilgiyi gosterseler simdi cok ust siralardaydik ve ayni kadroyla ayni yonetimle hakemler birazcik korksa dogru durust mac yonetse yeterdi bize.. Ayrica samsunsporluyum demekle tv onunde samsunsporlu olunuyor mu spor bakanimiz tv onunde samsunsporluyum diyor sadece meraktan sordum yanlis dusunuyorsam simdiden ozur dilerim

Sercan

O yolun trafiği şu an bile berbat, eğer stadı da oraya yaparlarsa düşünemiyorum bile...

lucarelli

Stad tekkeköye yapılmadan önce stadın yolu yapılsın. Yoksa yol çilesi milleti bezdirir.

GurbetciFanatik

Siz cogunuz Samsunda yasiyorsunuz siz daha iyi bilirsiniz.
Neden simdiki satdi yikip oraya yapmiyorlar oraya rahat olur hatda yanina baska tesisler bile yapilir.
Bu arada isa55 e katiliyorum mutlak tribünün sahaya yakin olmasi lazim ayni ingilteredeki gibi.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 04 Aralık 2012, 19:48:35
Siz cogunuz Samsunda yasiyorsunuz siz daha iyi bilirsiniz.
Neden simdiki satdi yikip oraya yapmiyorlar oraya rahat olur hatda yanina baska tesisler bile yapilir.
Bu arada isa55 e katiliyorum mutlak tribünün sahaya yakin olmasi lazim ayni ingilteredeki gibi.

rant meselesi.paraçokomel eğrisi gibi.parayı ver çokomeli al  ;)

5555

http://imza.la/samsunsporstad

Sesimizi Biryerden Duyurmamız Gerekiyor Artık LÜTFEN Herkez Online İmza Kampanyasına Katılsın ve Sosyal Ağlardan Paylaşsın...

feticalik

İmzala. Bu imzaları Suat Kılıç Beye göstereceğiz.. http://imza.la/samsunsporstad

Samsunspor'umuz için yapılacak olan stadyum Tekkeköy ilçemize inşa edilecektir.Samsunspor'lu taraftarlar olarak stadımızın şehir içerisinde aynı yerinde veya yeni otogar civarında bir yere yapılmasını istiyoruz...