Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Kasım 2012, 20:52:02
otoparka alan kalmıyormus :D yersen...

Millet yerin 5 kat altına otopark yapıyor :))

Ollivanders

Maliyet artar kanki. :)) Ne guzel araziler var .

Sercan

Aynen konu SAMSUN olunca para yok ama Trabzon olunca denizi dolduruyorlar...

kamuri

Sercan

Şaka bir yana bakanın ağzından çıkan bu cümleyi çok iyi kullanmak lazım, ne yapıp, ne edip stadı şehirde daha yakın bir yere yaptıralım...

özkan

a haberde urfa travzan maçı var,bakalım artis ramazan sal nasıl oynayacak bu maçta..

Musti

Ben stadın bulunduğu yere yapılmasından yanayım. Ayrıca stadımızın bulunduğu alan yaklaşık 140 bin metrekare.

Not: Resimdeki stadın kapasitesi de 33bindir.

ngonge

Ne kadar garip bir şehre futbol stadı yapılıyor ama ne kulübün ne taraftarın kimsenin fikrine başvurulmuyor.

Stadyum yaptık hadi gidin oynayın tarzı iş.

Umarım böyle olmaz da bir şekilde kulüp ile irtibatlı yürütülür işler.

cembaba

Şu tek kat olması konusunda baskı kurmalıyız.

Desiqner

Alıntı yapılan: CemBaba - 29 Kasım 2012, 21:48:48
Şu tek kat olması konusunda baskı kurmalıyız.

Organize olup biran önce tepki verilmesi gerekiyor biran önce... Taraftarın stadla ilgili ortak ve olabilitesi yüksek isteklerini sunmamız gerekiyor yetkili mercilere...
Çok geç olmadan yapalım...

Cheregi

AlıntıEtnik milliyetçilikten bölgeselcilikten beslendikleri için bu tür marjinal görüşleri besleyen bir grup var Samsunda. Onlarıda hoş görmemek gerek.

Alıntı yapılan: Sercan - 29 Kasım 2012, 21:13:39
Aynen konu SAMSUN olunca para yok ama Trabzon olunca denizi dolduruyorlar...

Birini yakaladık Sayın Bakanım. Alın bunu alın alın  :suslen:

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Kasım 2012, 21:10:56
Maliyet artar kanki. :)) Ne guzel araziler var .

Raylı sistemi Tekkeköy'e uzatmak kadar maliyetli olmaz en azından kanki  :kanka:

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Kasım 2012, 21:48:40
Ne kadar garip bir şehre futbol stadı yapılıyor ama ne kulübün ne taraftarın kimsenin fikrine başvurulmuyor.

Stadyum yaptık hadi gidin oynayın tarzı iş.

Umarım böyle olmaz da bir şekilde kulüp ile irtibatlı yürütülür işler.
Stadın Tekkekoye yapilmamasi icin veya baska bir yere yapilmasi icin bugune kadar kac kisi sesini cikardiki? Burada biz soyleyip biz isitiyoruz, ne bir taraftar tepkisi var ne sivil toplum nede ilgili kisiler. Anlamadigim bir konuda Yonetimden'de ses seda yok, sanki stad Samsunspor'a yapilmiyormus gibi ne olumlu nede olumsumsuz gorus belirtende yok.

Stadin mevkisi sehire uzak gidis donus icin alternatif yol yok.  Mac cikisinda belediyeevleri kavsagindan stada kadar olusacak trafigi az cok tahmin edebiliyorum. bir suru rezillik yasayacagiz. Bugun bile o yolda bazi zamanlarda belediye evlerinden petrol ofosine kadar konvoy olusuyor. eger imkan varsa buna izin vermeyelim.

Ollivanders

Alıntı yapılan: Cheregi - 29 Kasım 2012, 22:59:02
Birini yakaladık Sayın Bakanım. Alın bunu alın alın  :suslen:

Raylı sistemi Tekkeköy'e uzatmak kadar maliyetli olmaz en azından kanki  :kanka:

Abicim ben ironi yapmıştım . :)) Dunyanın en pahalı uygulaması deniz doldurmakmış. Ama malum şehre bazı şeyler yapılırken ses çıkarılmıyor. Samsun olunca otopark alanı yok oluyor. Daha ucuza araziler var deniyor. Tramway'ın tekkeköye çekilmesi de deniz doldurmadan ucuz olmasa gerek. Samsun olunca bazı işler daha zor oluyor abi.

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico - 30 Kasım 2012, 00:40:06
Abicim ben ironi yapmıştım . :)) Dunyanın en pahalı uygulaması deniz doldurmakmış. Ama malum şehre bazı şeyler yapılırken ses çıkarılmıyor. Samsun olunca otopark alanı yok oluyor. Daha ucuza araziler var deniyor. Tramway'ın tekkeköye çekilmesi de deniz doldurmadan ucuz olmasa gerek. Samsun olunca bazı işler daha zor oluyor abi.

Burası Türkiye. Zaten şike de sahaya yansımadı. Tertemiz bir ligden düştük.

feticalik

stadın altına yapılacak otoparkla çok rahat bir şekilde çözülebilir otopark sorunu. Resmen bahane. Sadece stadyum olarak düşünüyorlar. Şu an 19 mayıs stadın ve çevresi 2 stad alır.