Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kulübün ekonomik durumundan dolayı yönetimin bunu gönderemeyecegini biliyor ve kafasına göre takılıyor. Samimiyetsiz reklamcı. Defol git artık yaa defol git bee

kamuri

Hala erhan altinla playof oynayacagimiza inanan var mi oynasakta cikacagimiza inanan var mi hic kimse ekonomiydi suydu buydu diye laf soylemesin erhan altin kotu hoca net

Raqua55

Hayatın reklam Samsunspor Umrunda değil play off kalırsak Erhan Altın takımın zor zamanında yalnız bırakmadı takımı play off bıraktı diyecekler oldu ki çıktık sağda solda konuşucan iyi takımız her türlü zorluklara göğüs gerdik hedefimize ulaştık olucak  Çıkamadığımız takdirde herşeyi yaptık olmayınca olmuyor futbolcularımı kutluyorum takımın önünü açmak için istifa ediyorum deyip piyasanı yapıcan tabi olan yine taraftara ve kulübe olucak

özkan

emmi,1 tane topçu gösteremezsin bana seni seven.elazığ maçını bidaha izle istersen detayları yakalrsın  ;)

bayfa55

evet Erhan Altını istemiyorlar gibi bir tutumu var takımın özellikle ofoedu ve musadan çok belli

orhan

Erhan hocam şu yönetimin emeklerini heba etme takım deplasmanlarda isteksiz ruhsuz ve kazanma arzusu olmayan bir görüntü veriyor bu işi düzeltecek olanda sensin, hedefiniz yoksa yalandan yere milleti kandırmayın.

beşnumara

Manisanin 5 attığı Buca deplasmanından sonra burda alınan bir puan altın değerinde dedin. Senin vizyonun bu. Agzimizi bozduruyorsun. Sayende günahkar olduk erhan altın. Bsg Allah aşkına yaa.

fanatik samsunsporlu

Erkurt Başkan maçtan önce fenalaşmış maçı seyredememiş.İyi ki de seyredememiş yoksa mazallah giderdi öbür tarafa

Desiqner

Ya acaba yönetim bunu alacakları için mi gönderemiyor ? Bunun alacakları kadar etmiyor mu Süper Lig hedefimiz ?

Musti

Sezon başından beri kendi net hatalarıyla kaybettiğimiz puan 16 (5B 2M)

Sezonun ilk yarısında yönetimsel sorunlar vardı sineye çektik.

Teknik direktör de hata yapar ama bu puan kayıpları artık boyunu da aştı.

samsunluhakan

yönetim ne zaman gönderecek acaba erhan hocayı

brigand

Önce bizi gömecek sonra gidecek. Bütün günlerimi çalıyorsun lan benden >:(

özkan

Başkanı öbür tarafa yolluyodun bilo az daha

red_white

Ollivanders

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın bu gün yapılan antrenman öncesi basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Konuşmasına Elazığspor ile deplasmanda oynanan karşılaşmayı değerlendirerek başlayan Erhan Altın, "Elazığspor maçı sonrası yaptığım 'Biz sahaya futbolun güzelliklerini yansıttık.' açıklamalarım nedeni ile eleştiriler aldım. Ya ben futbolu bilmiyorum, yada diğer arkadaşlar bilmiyor. Kimisi sistemden bahsediyor, bazı kişiler kafalarına göre yorum yapıyor. Ben herkesin yaptığı yoruma saygı gösteriyorum, saygı göstermek durumundayım. Onların kendi düşüncesidir. Ben bu maçı dün gece yeniden iki defa daha seyrettim. Seyretmek isteyen gelip seyredebilir. Futbolda bazı taktikler vardır. Bunların bilinerek yorum yapılması gerekir. Sizin aracılığınız ile bazı açıklamalar yapayım. Bunu bazı duayenler nasıl değerlendirir bilemiyorum. Şehirde bir karamsarlık var. Bu karamsarlık nereden geldi bilemiyorum. Biz ikinci yarı oynadığımız 8 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldık. Bu nasıl bir tablodur. Benim görüşüme göre muhteşem bir tablodur. Bizim ilk devre yaşadığımız sıkıntıları kimse göz ardı etmesin. İlk devre yaşanan sıkıntılar sonrasında bu takım sahaya çıkmışsa, kimse bir yere gitmemişse bu Erhan Altın'ın, ekibinin ve futbolcularımızın korkunç derecede özverisi var. Bunu kimse göz ardı etmesin. Ahdi vefa diye bir şey vardır. Bunu herkes sorgulayabilir. Ben eleştiriye açık bir insanım. Herkez diyor ki Elazığspor maçında iyi oynamadık. Bunu söyleyenler futbolu kafasında nasıl şekillendiriyor, anlamış değilim. Futbolda saha şartları, hava şartları, rakibin taktisel yönlerine göre bir takım şeyler uygulanabilir. Biz hangi şartlarda nasıl oynanacağını biliyoruz. Ben futbolcularımla bir hafta boyunca analiz ediyoruz. Çalıştıklarımızı sahaya yansıtıyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum" dedi.

BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK

Samsunspor Samsun'un markasıdır ve sosyal olgusudur diye sözlerini sürdüren Erhan Altın,"Samsunspor'a her kesimin sahip çıkması lazım. Şahısları kenara atın. Şahıslarla kimsenin işi olmasın. Samsun' un bir Samsunspor'u var. Bu Samsunspor bir yere taşınmak isteniyorsa bunu Erhan Altın tek başına yapamaz. Bunu yönetim,
taraftar veya futbolcuda tek başına yapamaz. Bizler bu zincirin halkaları olarak kenetlenirsek o zaman bu işin üstesinden geliriz. Bu takım şampiyon olacak. Çünkü bunu bana futbolcularımın inancı, istek ve arzusu veriyor. Bende bunu sizlerin aracılığı ile taraftarıma ve Samsunspor'u sevenlere ümit olarak değil, bir gerçek olarak söylüyorum. Allah nasip ederse biz bu ipi göğüsleyeceğiz. Ama bize köstek değil destek olunsun.  Sonuçta gülen Samsunspor olacak" diye sözlerini sürdürdü.
Pazar günü oynanacak olan Karşıyakaspor maçı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erhan Altın, "Karşıyakaspor maçının hazırlıklarına dün başladık. Bu karşılaşmayı inşallah 3 puanla
kapatıp, verilecek olan milli takım arasına mutlu bir şekilde girmek istiyoruz" diye sözlerini tamamladı.