87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

feticalik

NİKOOOOO  :holey:
:--* Utandırma bizi goççum

samsunsporlu1994

Şu ana kadar yapılan en iyi transfer ve şu anda PTT 1.LİG'in en iyi 3 yabancısından biri. Çok kaliteli bir oyuncu aldık. Tam anlamıyla nokta transfer yaptık. İnşallah beklentileri karşılar ve istenilen performansı gösterir.

samuray

ptt 1 nci ligin en  iyi forvet hattı samsunsporda bunu ben değil *** gazetesi bayağı uzunca bi makale yapmış bu konuda kaynak *** gazetesi ;D ;D

Karabudun

Adem Sarı' yı izlemişim ben.Bu saatten sonra Niko bana Romario gibi gelir. :holey:

berusa55

Dimitrov hazır kıta

Samsunspor'un transferdeki son bombası Dimitrov, gece yarısı geldiği Kütahya'da öğlen yeni takımıyla antremana çıktı

Samsunspor'un Kasımpaşaspor'dan son anda kadrosuna kattığı Bulgar oyuncu Dimitrov, gece Kütahya'ya geldi. Kampa katılan yetenekli oyuncu, bugün öğle saatlerinde yapılan idmana da katıldı.

İKİNCİ YARIYA HAZIRIM
Yeni takımıyla ilk antremanı olmasına rağmen Nikolay Emilov Dimitrov, hırsıyla dikkatleri çekti. Takımına kısa sürede uyum sağlayacağının sinyallerini veren Bulgar golcü, Kasımpaşaspor ile iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini, ikinci yarı maçlarını iple çektiğini söyleyerek, "Teknik Direktörümüz Besim Durmuş görev verirse Tavşanlı Linyit maçında da takımımın galibiyeti için her türlü mücadeleyi veririm" dedi.

SAMSUN VE TARAFTARLAR
Samsunspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu da söyleyen Dimitrov, "Samsunspor'un çok büyük bir camia olduğunu biliyorum. Samsun, özellikle de Samsunspor taraftarı ile buluşacağım günü sabırsızlar bekliyorum" diye konuştu.

Kaynak

fanatik samsunsporlu

beşnumara

Tavşanı vuralım Niko sen icerde taraftar gör ;)

ismail

kasımpaşaya kızıp Türkiyeye kırgın olmamasına sevindim

cgr

Tekniği ile takıma büyük bir katkı sağlayacağı belli. Uyum sorununu atlattıktan sonra bize çok katkı sağlar diye düşünüyorum.

seyf55

teknik bir futbolcu olduğu topu ayağına almasından belli

elexir

Takım içinde ayağına top yakışıyor, ne yaptığını bilen bir adam...

brigand

İç sahada güzel bir zeminde izlemek daha iyi olacak hakkında yorum yapmak için diye düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Göztepe'yi dağıtacak inşallah ;)

Shane_Falco

Yağmur,kar olmazsa kısacası zemin iyi olursa sahadaki diğer 21 adamdan farkını hemen belli edecektir...

Ahmeti

Bu haftaki maçın çilingiri olacak