Sevgi Kafe

Başlatan kral55, 31 Mart 2005, 20:45:13

« önceki - sonraki »

kral55

Belediyenin bu işletmesi çok iyi yere yapılmış.Temiz,ucuz yemekleride çok iyi.Fakat garsonları oldukça tembel.Siparişiniz geç geliyor.Yazın dışarıda da masalar oluyor.O zaman verdiğiniz sipariş bazen gelmiyor gelse bile eksik geliyor.Hesabı istediniz o bile yarım saatte geliyor.Belediye işletmeyi iyi yapmış yanlız garson olayınada el atması gerekiyor.

curva55

Bzi kafe değil SAMSUNSPORUMUZA yardım istiyoruz!!!!!!

kral55

Ama biz kafede istiyoruz ilave olarak opera,tiyatro,alışveriş merkezi,üniversite,hafta sonları yada boş vakitlerde isteyenin zevkine göre hertürlü sosyal aktiviteyi yapabileceği çağdaş,ulaşım ve alt yapı sorunu olmayan bir samsun istiyoruz.Samsunspor ondan bundan yardımla ayakta duramaz.Tabiki destek gerekir ancak öncelikli olarak kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmeli şirketleşmeyi tamamlamalı,gereksiz transferler ilie para kaybına son demeli alt yapıya yönelmeli.Gençlerbirliği belediyedenmi yardım alıyor?

fatihsune

kesinlikle katılıyorum ve tesbitlerinizi çok yerinde buluyorum sevgili dostum..
samsun karadenizin en büyük kenti ise bunu haketmeli...ve hak etmesi için de gerekli ne varsa yapılmalı.şimdi yine şakşakcı olacağız ama,son dönemlerde objektif bakışlarında rahatlıkla görebileceği üzere büyük bir ivme kazandı samsun..ve inşallah da hızla zirveye yerleşecektir.
Büyük atatürk ün işte benim memleketim dediği samsunumuz çok daha iyilerini hakediyor.....samsuna gönül vermiş bilinçli insanlar sayesinde de ekonomimiz canlanacak,istihdam artacak ve buna paralel olarak da samsunsporumuz hakettiği desteği alacaktır.bunlar birbirine doğru orantıda bağlı gelişen şeyler..
ne demişler amiyane bir tabir kusura bakmayın ama,ne kadar para o kadar köfte..
samsunumuz da inşallah sanayileştikce trilyonları olan samsunlu işadamlarımızın şimdiki yapmadığı, esirgediği desteği onların fabrikalarında çalışan samsunspor gönüllüleri verecektir buna inanın...

salihcakir

bilmiyorum kral 55 sen ne zaman gititin sevgi kafeye ama; ben bu kış gittiğimde (ocak gibi falandı) hizmette gayet iyidi tıpkı yemekler gibi..bu arada pazar günleri keşkek günüymüş; mutlaka tadın, bence harikaydı..

curva55

Lütfen hayalci olmayalım samsundan yeni bir sabancı çıksa bile samsunsporumuza yardım etmezler kendi kıçlarını kurtardımı onlar için hayat biter!!!!!

jurista

sevgi cafede keşkekte yapılıyor demekki bunu duyduğum çok iyi oldu. karadenize özgü bir yemeğin Sevgi kafede özel bir gün yapılıyor olması gerçekten çok güzel ! karadenize özgü değerlere  sahip çıkılmalı bence!

bodensee55

[beyler samsun insanimizi milliyetci degil?`birbirmizi daha cok tutmaliyiz``

isadamlari nereden=?hepsi orda burda?bakin kayseriye kadir has 100 fabrika acdi?

bizimkiler nerede?niye acmiyorlar?
orhan baba niye bui aktifide bulunmuyor?`konser yapsin yardim kampanyasi yapsin?dümenden baskan olsun?

kral55

Geçen ay yine gittim ve garsonları inanılmaz ağır ve ilgisiz.
Sipariş verdinizmi siparişinizin gelip gelmemesi şansa kalmış.Papatya falı yapın gelecek gelmiyecek gelecek..... :cry:

Fecr_55

Alıntı yapılan: "kral55"Geçen ay yine gittim ve garsonları inanılmaz ağır ve ilgisiz.
Sipariş verdinizmi siparişinizin gelip gelmemesi şansa kalmış.Papatya falı yapın gelecek gelmiyecek gelecek..... :cry:

aynen katiliyorum...bende izinde gittim bir kac kez, sipari$ almaya gec geliyorlar ve verdigimiz sipari$lerde gec geldi...hatta hesabi ödemek icin adamlarin ayagina gitmek zorunda kaldik bi seferinde...

Samsunlu_55

Sevgi CAfe Celil in değilmi

MoonLife

Alıntı yapılan: "Samsunlu_55"Sevgi CAfe Celil in değilmi

GÜnbatımı cafe celil'in olması lazım.
Sevgi Cafe kimin acaba ben de tam olarak bilmiyorum??

Akyol

Alıntı yapılan: kral55 - 31 Mart 2005, 23:36:12
Ama biz kafede istiyoruz ilave olarak opera,tiyatro,alışveriş merkezi,üniversite,hafta sonları yada boş vakitlerde isteyenin zevkine göre hertürlü sosyal aktiviteyi yapabileceği çağdaş,ulaşım ve alt yapı sorunu olmayan bir samsun istiyoruz.Samsunspor ondan bundan yardımla ayakta duramaz.Tabiki destek gerekir ancak öncelikli olarak kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmeli şirketleşmeyi tamamlamalı,gereksiz transferler ilie para kaybına son demeli alt yapıya yönelmeli.Gençlerbirliği belediyedenmi yardım alıyor?
eline yüreğine sağlık süper bir yazı olmuş..