SAMSUNSPOR - Fenerbahçe Maçları

Başlatan ngonge, 25 Ağustos 2005, 21:21:24

« önceki - sonraki »

King Of The North

Ayrıca alt sırada ortada oturan Müjdat kardeşimiz o yıl trafik kazasında vefat etmişti.Sırası gelmişken Allah'tan rahmet diliyorum kendisine.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Aralık 2008, 00:22:47
İşte o kadro

Rakibimiz yenilgisiz lider Fenerbahçe ama bizim topçulardaki özgüvene, rahatlığa bakar mısınız?

Faruk - La Müjdat, niye gülüyon oğlum?
Müjdat - Hiç sorma Faruk abi, nası koyacağımız aklıma geldi de..
Faruk - Dur la güldürme beni, 2-0 biter bu maç...

Sarı Müjdat'ı Haziran 1994'te bir trafik kazasında yitirdik maalesef, Allah taksiratını affeylesin :(

veis

zaten müjdatın o güleç yüzü kaldı hafızalarımızda.

mehmet yılmaz

Timofte, Ertuğrul'un yanında, ayakta olan

Ercan, Murat, Ahmet, Fevzi, Timofte, Ertuğrul
Bünyamin, Faruk, Müjdat, Osman, İmdat

veis

bi takım sahaya çıkıp resim çekdirme veya seromoni alanında durdugunda zaten maç sonucu suratlarından belli oluyor allah aşkına adamların hepsi bırakın bizi parçalayalım der cinsden.

seckin55

beşnumara

Alıntı yapılan: seckin55 - 07 Aralık 2008, 19:51:43
ahmet yıldırım bjk ta oynayan ahmet dimi
evet ben de şaşırdım bizde oynamış mı diye ama gerçek işte ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 07 Aralık 2008, 19:51:43
ahmet yıldırım bjk ta oynayan ahmet dimi

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Aralık 2008, 20:42:18
evet ben de şaşırdım bizde oynamış mı diye ama gerçek işte ;D

Evet, Beşiktaş'ta da oynayan ( 4-0'lık maçta kırmızı kart görmüştü ) ve G.Saray ile UEFA Kupası kazanan Ahmet. İzmirspor'dan F.Bahçe'ye geçmişti. Biz de kiralık almıştık onu ama İZmir'den mi Fener'den mi bilmiyorum. O zaman 20-21 yaşlarında olmalı. Kıvırcık Ahmet diyorduk...

jean

o sene uefaya gidiyorduk kesin onumuz engellendi resmen o atmosferi yine yakalacagiz bir gun adim gibi eminim biraz daha sikinti cekelim bakalim ne olacak

tuzlalı

08 Aralık 2008, 03:22:00 #39 Son düzenlenme: 08 Aralık 2008, 03:24:23 tuzlalý
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Aralık 2008, 01:55:56
Maçı Show TV vermişti, çok özledim çookkk...

Çok güzel bir maç ve atmosfer aklımda kalanlar. Maçı TGRT yayınlamıştı diye hatırlıyorum. Ya da ikisi birden yayınlamışta olabilir. 11 hafta yenilmemiş Fenerin fenerini söndürmüştük.

Samsunsporun maç sonuçlarını istikrarlı bir şekilde her hafta takip eden ve yorumlayan ama maç izlemekten hoşlanmayan babamla birlikte seyretmiştik gururla ve heyecanla.

gozgoz yýlmaz

@tuzlalı
Dediğin doğru olabilir, TGRT'tir. Ben maçta olduğum için kimin verdiğini net hatılramıyorum ama maçı naklen vermişti televizyon. Buna rağmen fotoda da görülüyor, mahşeri bir kalabalık vardı.

Nereye gitti bu insanlar?

kumköylü ahmet

ey gidi gunler eyyy macin sonucunu oyuncular nasilda kesdirmis aklim almadi

King Of The North

O yıl yeni çıkmıştık ama bu kadroyla önümüze geleni içerde dışarda deviriyorduk ta ki o olaylı Trabzon maçı herşeyiş berbat etti ve siyasilerin nasıl da üzerimizde oyun oynadıklarını,hakemleri ve basını satın aldıklarını anlamış olduk.
0-0 devam eden maçta 5 penaltımız verilmediği gibi dakika 84 de Arçil kendini yere bırakmıştı penaltı vermişti Ergül Yücedağ diye bir karaktersiz hakem,sonrasını biliyorsunuz...

Kais

Ahmet Yıldırım Samsun lu galıba Samsun dada oynamısdı

cem 55

macı tgrt vermişti bende orta 2.sınıf ögrencisi derslerimi hızlı hızlı bitirip heyecanla tv nin basına kurulmustum fenerbahçe kalemize dogru düzgün gelememişti bile hep saldırıyor gol kacırıyoduk maç sonu mutlulugumu anlatamam hey gidi günler hey kıvırcık ahmet bizde basarılı maclar cıkartmıstı şimdi adanasporda oynuyo haftaya bize karsı mücadele edecek nerden nereye allah böyle güzellikleri tekrardan bizlere yasamayı nasip eder insallah.