BİR SEZONUN ARDINDAN SBK

Başlatan Revenge, 02 Mayıs 2009, 15:42:45

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 11 Mayıs 2009, 23:15:58

kardeş ağzından bal damlıyor bu aralar hem samsunspor için hemde samsun basket için, hayırdır inşallah dediklerin tek tek çıkar

ben şunu söylemek isterim daha gündemde yokken y.ziya yılmaz destek verecek samsunsporA dedim ve ilk fitili bugün çıktı ben samsunsporla ilgili sızmaları üst bir yöneticiden alıyorum tanışıklığım var.ne kadar samsunsporlu olduğumu bildiği için.. sbk da ise alt yapı hocalardan tanışıklığım var onlardan alıyorum haberleri

kuzey55

samsunda 2 gündür fb,bjk botaş gibi takımların bayana basketbolcuları var.türkiye şampiyonası için samsundalar.SBK nın sportif başarının yanı sıra samsuna katkılarından birisi de bu.

Akyol

yeni salon şart oldu bence artık bir an önce yeni salonumuz yapılmalı Yusuf Ziya Yılmaz'ın projeleri arasında vardı salon ve kongre merkezi inşallah en kısa sürede hayata geçer bu proje

cem and naz55

takımda julıden sonra kaptan burcu uzunda kaldı..
ayrıca paküp ted de oynayan nilay yiğit hayırlı olsun  :)

berusa55

Nilay Yiğit haberi doğru mu sevgili cem and naz? Bu arada Nilay Yiğit Panküp'ün en iyi oyuncusuydu yanılmıyorsam sen ne düşünüyorsun?

cem and naz55

Alıntı yapılan: berusa55 - 15 Mayıs 2009, 19:03:38
Nilay Yiğit haberi doğru mu sevgili cem and naz? Bu arada Nilay Yiğit Panküp'ün en iyi oyuncusuydu yanılmıyorsam sen ne düşünüyorsun?
nilay yiğit tbbl liginin en tecrübeli ve başarılı basketçilerinden biri..ayrıca kayseride oynadığımız ted maçında(lig maçında)nilay tecrübesiyle julı yi sahadan silmişti bizde çok iş yapar hatta julı yedek bile kalır...ben bu haberleri sbk nın alt yapı hocasından alıyorum... yani sallama değil
salı günü halk gztesinde bir haber çıktı nilay yiğit sbk nın teklifini kabul etmedi doboviçle görüşülüyor diye ki bence doboviç pahallı yada peşinde başka kulüpler olduğu için nilay a ağırlık verilmiştir diye düşünüyorum transferler yakında duyulur

Akyol

daboviç transfer haberi balon haber arkadaşlar birebir tanıktık o habere beşnumara da şahittir tıpkı SAMSUNSPOR da olduğu gibi SBK'da da desteksizlik sonucu parasal sıkıntılar baş gösteriyor inşallah onlarda destek görür ve lig,avrupa kupası maratonuna sağlam bir şekilde gireriz.

cem and naz55

sbk küçük sponsorlarla anlaşma imzaladı..doboviç haberide benim değil halk gztesinin haberiydi...tabiki bu küçük sponsorlar cerez yani..samsunsporda destek ucu görüldü ve devam edecek sbk da destek lazım ama transferler olacak...sbk nında elinden tutulmalı

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 15 Mayıs 2009, 20:10:21
daboviç transfer haberi balon haber arkadaşlar birebir tanıktık o habere beşnumara da şahittir tıpkı SAMSUNSPOR da olduğu gibi SBK'da da desteksizlik sonucu parasal sıkıntılar baş gösteriyor inşallah onlarda destek görür ve lig,avrupa kupası maratonuna sağlam bir şekilde gireriz.
ben şahit değilim ali beni de nerden kattın işin içine.hem nasıl şahit olabilirim ki sen samsundasın ben adanada :D
haaa bu arada az önce pazara çıktım kimi göreyim pazarda bizim kaptan burcu annesi ve babasıyla pazara çıkmış ;D ;D dedim ki bizim bi arkadaşımız var adı ali akyol sizi çok seviyor takımda kalmanız için her gün cantuğ hocanın evinin önünde yatıyo.o da dedi ki beni onun çok istemesi  önemli değil coach cantuğun istemesi lazım :D hem alinin istediği gibi olmuyo bu işler dedi.ali ister inan ister inanma ;)

jean

doboviuc su bjk deki sirp oyuncu degilmiydi

beşnumara

Akyol

fatih ben buna ister inanmayayım  ;)