BİR SEZONUN ARDINDAN SBK

Başlatan Revenge, 02 Mayıs 2009, 15:42:45

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 08 Mayıs 2009, 23:05:43
akyol el atmadığın nokta yok , ;D

arabaları, evleri sattırdın şimdi de sahte damat mı oluyosun  ;D ;D

Not: daboviç mi geliyo muş 8)
abi herşey SAMSUN için biliyosun  ;)

edmontdante

Benim arkadaşım var Julie'ye aşık.Platonik.Onu yakabiliriz.
Benim duyduğuma göre Julie ameliyat olacakmış 4 ay uzak kalacakmış spordan

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 08 Mayıs 2009, 21:36:34
:P ikincisi julie kalacaksa ben sahte damat olurum problem yok  ;)

İşte budur, gurur duyuyorum seninle Akyol. Samsun aşkını ispatlıyorsun yine.

İki şey söyleyeceğim

1- Alison Bales'in de ÜTrk olma ihtimali varmış, boy olarak kendisine en yakın artkadaşımız Yalnızca Biz gibi geldi bana. Diğer herkes topuklu ayakkabı giymek zorunda kalır :)

2- Özlem basketbolu bırakacakmış. Keşke hiç başlamasaymış ya da ne zaman oynamış ki!!!

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Mayıs 2009, 14:50:59
İşte budur, gurur duyuyorum seninle Akyol. Samsun aşkını ispatlıyorsun yine.

Bende Adeola ve Erlena, Akyol için kavga ediyorlarmış diye duydum. Julie için ben bile yakarım kendimi, Hadi Akyol yap seçimini, Adeola mı Erlena mı? Şimdi görelim Samsun aşkını  :P

berusa55

Alison'u alabilirim boyum 1.89  ;D ;D

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Mayıs 2009, 15:01:06
Alison'u alabilirim boyum 1.89  ;D ;D

Sen kazana düştün, bekarların önünü açalım  ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: Ant55 - 09 Mayıs 2009, 15:01:58
Sen kazana düştün, bekarların önünü açalım  ;D
:D :D
evet abi haklısın
@akyol55
samsundayım  ben haberin olsun maçtan önce görüşelim.sana söyleyeceklerim var yine daboviç gibi yıkılabilirsin hazırlıklı gel görüşmeye ;)

Akyol

@ant 55
erlana daha iyi bir oyuncu kalırsa faydalı olacaktır benim tercihim basketbolundan dolayı :P erlana'dır ama en faydalısı julie'dir diğerlerinin alternatifi bulunur ;)

@beşnumara
statda görüşürüz ama öyle söyledin ki ben bu gece uyuyamam kötü bişey değil di mi yoksa sürpriz yaptın daboyu mu getirdin Samsun'a :D

berusa55

11 Mayıs 2009, 01:44:08 #23 Son düzenlenme: 11 Mayıs 2009, 01:45:41 berusa55
AlıntıTÜM SAMSUN'A TEŞEKKÜR

TÜM SAMSUN'A TEŞEKKÜR

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde ilk sezonunu önemli başarılarla kapatan Samsun Basketbol Kulübü'nde, Antrenör Keskindemir, "Ligde kendimizi kanıtladığımız andan itibaren, şehirdeki herkes adeta kazanmamız için dua etti. Samsun'daki basketbol kültürünü yeniden canlandırdığımız için çok mutluyuz" dedi

ÖNEMLİ BAŞARILAR
Samsun Basketbol Kulübü Antrenörü Cantuğ Keskindemir, TBBL'deki ilk sezonlarını değerlendirirken, aldıkları başarıların kendoilerine gurur verdiğini belirtti. Keskindemir, "Ligdeki ilk sezonumuzda önemli başarılar aldık. Normal sezonda evimizde hiç mağlup olmadık. SEzonu ikinci bitirdik. TÜrkiye Kupası ve play-off müsabakalarında yarı finale kadar yükseldik. Bunlar önemli başarılar. Bu başarıları da şehirdeki basketbol aşkı ile yakaladık" diye konuştu.

TARAFTAR MUHTEŞEMDİ
Keskindemir, "Sokakta yürüdüğüm zaman, yanıma gelen vatandaşlar sürekli bana bayarı dilediler. Eğer onlarla oynadığımız maçların ardından karşılaştıysam, vatandaşlarla beraber maçları değerlendirdik. Bize çok büyük bir ilgi gösterdiler. Sezon boyunca taraftarımız muhteşemdi. Onlara olan borcumuzu ödeyebilmemiz mümkün değil. Yeni sezonu da 1 Temmuz da açmayı hedefliyoruz. Bizim şu an için transfer listelerimiz hazır. Yavaş yavaş görüşmelere başlayacağız" dedi.

FENER'İ KUTLARIM
TBBL play-off final maçında Fenerbahçe'nin, Mersin Büyükşehir Belediyespor'a üç maçta da büyük üstünlük sağlamasına değinen Keskindemir, "Bizim play-off müsabakalarında özellikle Mersin serisined en büyük dezavantajımız, yeterince oyuncumuzun olmamasıydı. Mersin'le oynadığımız bütün maçlarda aynı sporcularımız mücadele etti. Ancak rakibimizin benci de kuvvetil olduğu için onlara mağlup olduk. Final de de onların başına bu geldi. Fenerbahçe'yi kutlarım" diye konuştu.

Selçuk KAYA

Kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15106

jean

demekki buyuk ihtimal devam lige umarim oyle olur

cem and naz55

Alıntı yapılan: jean - 11 Mayıs 2009, 18:49:31
demekki buyuk ihtimal devam lige umarim oyle olur
arkadaşım ne devamından bahsediyosun avrupa maçları için hazırlıklar yapılıyor cantuğun rusyaya gidip transfer görüşmesi yaptığı bile söyleniyor bu arada bir duyum aldım kesin olmamakla beraber fbli  biryabancı basketçiyle görüşüyorlarmış ayrıca arman ve fıratta görüşmelere başlamış transfer için

hala kızı

Alıntı yapılan: Revenge - 02 Mayıs 2009, 15:42:45
  Buruk bir mutluluklada olsa bir sezonu geride bıraktık. İşte benim aklımda kalanlar.

Nesibe Burcu UZUN: Gün geldi yerin dibine soktuk,gün geldi göklere çıkardık. Ama hep sevdik. İlerlemiş yaşına rağmen,basketbola yeni başlamış genç bir oyuncunun şevkini ve hırsını gördük alkışladık.Taraftar çağırdı gitti selamladı takdir ettik,Fotoğraf çektirmek istediler yok demedi saygı duyduk. O samsun'u sevdi,biz de onu. Yolun açık olsun kaptan.

Julie Ann Mc Bride:İşte bir fenomen.Samsun onu alırken çok iyi bir oyuncu fakat müzmin bir sakattı.SBK'lı yöneticiler risk aldı,hem julia kazandı hem sbk. Attı attırdı,sbk'nın başarısı için her şeyi yaptı. Evin şirin, sevimli,uçarı küçük kızı gibiydi. Taraftar onu çok sevdi. Daha fazla ne denebilir ki onun hakkında I love you Julie Ilove you Julie

Nihan ANAZ: İstikrar kelimesinin ete kemiğe bürünmüş haliydi. Bayan basketbolu gibi istikrarsız bir ligde bir iki maçı saymazsak hep aynı çizgide oynadı.Ama sbk'ya verdiğinden fazlasınıda aldı.Bu yaşda Milli takıma seçildi,All Star oldu.

İlkay MAŞA: Ben senin bir gün patlama yapabilme ihtimalini sevdim. Her kaçırdığın basket sonrası ürkek bakışlarla Cantuğ hocaya bakmanı sevdim. Başka bir zamanda ,başka bir takımda.... ALLAH BAHTINI AÇIK ETSİN KARDEŞ.

Erlana Lanay LARKINS: İşte müthiş bir kız. Ayıp olmayacağını bilsem hayvan gibi kuvvetli diyecem. Acaaayip bir sezon geçirdi. Erkek ligine koy hiç sırıtmaz takır takır oynar.yok böyle bir oyuncu.Ne diyelim inşallah bir daha ki sezona elimizde tutmayı başarabiliriz.

Adeola O. OLENWARAJU : O da çok faydalı oldu.maç önsesi boğazına sardığı atkı hala esrarını korumakta.

Alison Marie BALES: Yuuuh be bu boyla o da kaçarmı dediğimiz çok oldu ama,bence çok faydalı işler yaptı.

Ve burda anlatamadığımız Cansular,Hanifeler,Özlemler,Nihaller,Gamzeler hepsine çok Teşekkürler.

Cantuğ Hoca ve Ekibi: Geçirdiği başarılı bir sezon ve aldığı güzel sonuçlar neticesinde göbeği yine erimedi,hatta bana kalırsa biraz daha şişkinleşti.Kravatın göbek üzerindeki kavisi biraz daha büyüdü. :)
Sağolun hocam ve değerli yardımcıları,bize bu mutluluğu yaşattığınız için.

Taraftar: Bu taraftar içinde iki adama ayrı bir prağraf açalım. Biri Traftar lideri Cico. Kendisini sadece Samsunspor ve Sbk maçlarından  bilirim. Müthiş bi amigo. Traftarı olağan üstü yönlendirdi.Keşke son Mersin büyük şehir maçında insiyatifi,hadi şimdi ıslık yarışması oynuyoruz gibi abukluklar yapan o amigoya bırakmasaydı. Bu seyircinin etkinliğini biraz kırdı.

İkici olarak da Mehmet YILMAZ.Yine kendisiyle bir tanışıklığım yok ama mahallemin çocuğu olduğunu biliyorum.Ankara'nın Kızılay'daki en saygın kitabevinde kitabını gördüğümde çok mutlu olmuştum.Hem samsunlu oluşu sebebiyle,hem Samsunspor'lu oluşundan hemde dediğim gibi mahallemin çocuğu olması sebebiyle.
  Ve Traftar. Müthiş coşkulu. Sbk burada normal sezonda maç kaybetmediyse eğer bunda en büyük pay bu traftarındır. Ayrıca ingilizceye ne kadar vakıf olduğunuda Mersinli oyuncuya yaptıkları tezahüratla gösterdiler. Bende kıyısından köşesinden de olsa bu traftarın arasında olmakdan büyük mutluluk duydum

revenge çok güzel bir paylaşım olmuş klavyene sağlık...

jean

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 11 Mayıs 2009, 19:13:58
arkadaşım ne devamından bahsediyosun avrupa maçları için hazırlıklar yapılıyor cantuğun rusyaya gidip transfer görüşmesi yaptığı bile söyleniyor bu arada bir duyum aldım kesin olmamakla beraber fbli  biryabancı basketçiyle görüşüyorlarmış ayrıca arman ve fıratta görüşmelere başlamış transfer için

kardeş ağzından bal damlıyor bu aralar hem samsunspor için hemde samsun basket için, hayırdır inşallah dediklerin tek tek çıkar

AntZ

Alıntı
Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, yaptığı toplantıda, Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde 4, Beko Basketbol Ligi'nde 3, Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde de 1 olmak üzere, toplam 8 dosyayı görüşerek karara bağladı.

-21 Nisan'da oynanan Samsun Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyesi, TBBL play-off yarı final karşılaşmasında ev sahibi takım taraftarlarının uygunsuz tezahüratları nedeniyle Samsun Basketbol Kulübü'ne 3000 TL para cezası.

http://www.ajansspor.com/basketbol/genel/h/20090501/bfdkdan_ceza_yagmuru.html