Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

alfredo55

herkese inat bu maçı da alacağız,süper Ligede çıkacağız !!

kabacevizli55

Alıntı yapılan: adige73 - 23 Ocak 2011, 12:19:04
ümit aktan ekibiyle beraber trt ye transfer oldu ve program maç saatinde trt3 te
vallla ya kanal a ya fitil oluyodum trtspor iyi oldu

55.hakan

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 23 Ocak 2011, 01:55:13
Bunu  yapmak için ekstra bir program var mi ?
Tarif edersen ic saha maclarinda yayin olmadiginda belki birileri surpriz yapar  ;) şehirdışındaki ve yurtdışındaki arkadaşlarımız da faydalanır belki  :)

Hayır gerek yok bildiğim kadarıyla bir site var oraya girdikten sonra facebook connect ile bağlanıyosun ve I phone kameranda o anda her çektiğin şey canlı olarak facebook sayfanda yayınlanıyor.

brigand

bu heyecanı özlemişim, sabah kalkıp maç saatini beklemeyi.:)

Serkan

brigand

Serkan

brigand

gel bide bana sor panpa... valla aynı anda şam'a halep'e paris'e berlin'e papau yeni gine'ye bile bakmaya razıyım. bir belli olsa herşey:)

Serkan

ehehe tespit iyiydi ama  (=

sen gel yapacağız olimpiyat koşusu

celebi

Serkan

çelebi abi haber aldığında bizide bilgilendirsen be abi  birde ıphone olan varsa resim eklese maç öncesi filan :D bir el at be abi

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: adige73 - 23 Ocak 2011, 12:19:04
ümit aktan ekibiyle beraber trt ye transfer oldu ve program maç saatinde trt3 te

samsunspor_x sağolasın kardeşim bunu blmiyordum teşekkür ederim ayrıca sanki sahada ben oynucakmış gibi heyacanlandım  ligin ilk maçındaki aksihar teknik direktörü ileri geri konuşuyordu bu maçı kendi evlerinde alalım kapak olsun samsunspor_x

brigand

tur sayısı fazla olsun mümkünse.. fenayım panpa:(

brigand

çok var daha ya bekle bekle.. ben gidip bi Samsun'uma oynayayım bari.zaman geçer en azından:)

Serkan