Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

alfredo55

_SoN_

maçı nasıl nereden takip edebiliriz,kadro ile alakalı bilgisi olan varmı?

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Ocak 2011, 22:59:50
1 ay önce açılan topicimiz, inşallah çelebi abinin şansına galibiyetle son bulur. :)

inşaallah kardeşim inşaallah

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: Cihan3855 - 22 Ocak 2011, 23:17:47
0-7

0-4 de benim içimden geçen. hadi hayırlısı.
İnsallah yarın rahat kazanırız. Gerçi 0-1 olsun 3 puani alalim ama,ben biraz daha rahat kazanacagimizi dusunuyorum.

alperen_55

Bu maçta samsunsporumuzun rakibi kendisi olacak. eğer rakibi ciddiye alıp hedefimiz süper lig diyebilirlerse bu maçı 0-3 alırız......

Ollivanders

Rakibimizi küçümsememeyi bir turlu ögrenemedik . 7 atan takıma şampiyonluk vermiyorlar. Ben bir maçta 7 gol atmak yerine  7 maçın her birinde  1 er gol atıp 21 puan almayı  isterim. çünkü alınan 3 puanlar neticesinde şampiyonluga ulaşıyoruz. Küçümsemeyelim kimseyi.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Ocak 2011, 23:21:30
Yedeklerimiz çok zayıf kalacak özellikle kötü bir skorda maça girip bizi ümitlendirecek oyuncumuz yok.

Ilk yarıyi yedeksiz oynadık :D Ilk 11'e Kaleci hariç hiç alternatif yoktu.

Vay be maça saatler kala kimseyi uyku tutmamış anlaşılan :D herkes Forumda. Aşk bu olsa gerek !   >l<

55.hakan

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Ocak 2011, 01:24:17
Ilk yarıyi yedeksiz oynadık :D Hiç alternatif yoktu.
İlk yarıda Savaş,Cenk veya sonradan girip goller atan Sezer vardı yedekte.En azından umutlandırabilecek oyuncular derdik.Şimdi yarınki maçta böyle bir durum bence yok.

Serkan

King Of The North

Uyku tutmuyor artık, sanki lige yeni başlıyoruz, yeni transferler falan, 3 hafta sonra liderlik koltuğuna oturup hep orda kalmak istiyorum, Akhisar maçı önemli, gözümüz kulağımız Akhisarda olacak.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: hakanelgun - 23 Ocak 2011, 01:28:25
İlk yarıda Savaş,Cenk veya sonradan girip goller atan Sezer vardı yedekte.En azından umutlandırabilecek oyuncular derdik.Şimdi yarınki maçta böyle bir durum bence yok.

Haklısın Abi Hoca son dönem Savaşla Cenki maç kadrosuna almadığı için öyle söyledim. Sezeride bu sezon 1 macta izledik.
Ben o yüzden onları yedek olarak saymamıştım.

55.hakan

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Ocak 2011, 01:31:44
Haklısın Abi Hoca son dönem Savaşla Cenki oynatmadığı için öyle söyledim. Sezeride bu sezon 1 macta izledik.
Ben o yüzden onları yedek olarak saymamıştım.
Tabi Billy,İzzet ,Ufuk ve Dilaver'in performanslarını görünce daha net karar verebiliriz bu konuda.Belki de yedeklere gerek kalmaz  :)

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: hakanelgun - 23 Ocak 2011, 01:35:36
Tabi Billy,İzzet ,Ufuk ve Dilaver'in performanslarını görünce daha net karar verebiliriz bu konuda.Belki de yedeklere gerek kalmaz  :)

Yapılan Transferler en azından Kadro genişliğini ve Takım içerisindeki rekabeti arttırdı. Bu muhakkak ilk 11e ve yedek Kulübesine olumlu yansır diye düşünüyorum.
Zaten dediğin gibi yedeklere gerek bile kalmadan işi götürürüz  ;D

oguz_5528

Radyo'dan anlatım var mı bilmiyorum ama yarın trt spor'da ümit aktan'la haydi maça programı var orda yarın için bank asyadan canlı bütün maçlardan görüntü verecez dedi,umarım doğru anlamışımdır ilgilenenler tvden de takip edebilir.Maça gelince çok az kaldı heyecan üst seviyede 2-0 olacak diyorum