Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

Burak

mehmet yılmaz

Mersin maçının günü ve saati açıklanmadı değil mi henüz?
Gideceğim Mersin'e inşallah...

Ollivanders

Kardesim hayır iyi guzel 3 puanı aldık da ezici futbol mu oynadık? adamların 20 pas yaptıgı bir ortasahada turagyı kesici rolu var diyip oynatmak ne demek . Ha kesiciligi buysa eger ben daha birsey bilmiyorum. Diyelimki zenke yok veya beceriksiz forvet var mı ? Hadi onu da geçtik. Oyunu çevirmek için sahaya surebilecegin bir ofansif ortasahan var mı ? ya ben anlamıyorum heralde bu futboldan. Adam uzerine baskı kurdugunda nefes alamamak nasıl bir duygu asagı yukarı halısahada goruyoruz. Onun deplasmandaki boyutu karsısında bizim ortasaha mı bu baskıya kersı gelecek. Adamlar 3 pas yapmaktan aciz. Turgayın bacakları kendi evindeyken titriyor. Mersinde denizli de ne yapabilir o adam ? Sag kanattan bozma kotu bir ortasaha oyuncusu ile hangi takım oynar?  Amaç muhalefetlik degil. Futbolunda dogruları vardır. Futbol ayrıca sadece mucadeleden ibaret degildir. Defansın nasıl oldugunu hepimiz biliyoruz. golden 30 saniye sonra gol yemek nerde gorulmus var mı boyle birsey ?

Burak

şaka yaptık kardeşim sakin haksızsınız demedik ki   :-* :-* :-*

brigand

yüzüm gülüyor şuan eleştiride yapmayacağım. bozmayayım:)

Ollivanders

Eleştiri yapılacaktır kardesim tabiki. Elestirinin amacı da iyi olanı bulmaktır. Biz şampiyon olacaksak baskılı , tempolu oynamalıyız. Biz yonlendirmeliyiz oyunu . Çok şey istemiyoruz .Bizim takım için en onemli olan seyi futbolu ileriye dikine oynayabilecek bir futbolcuyu istiyoruz. Kim olursa olsun herkes turgaydan iyidir :)

Burak

takımın saat kaçta neyle döneceğini bilen var mı. ? bir abim var soruyor ısrarla takımı karşılamaya gidecekmiş

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Ocak 2011, 19:16:31
Mersin maçının günü ve saati açıklanmadı değil mi henüz?
Gideceğim Mersin'e inşallah...

Tek başına mı gideceksin abi ?

Burak

La bari bi özetleri falan izleyelim önce eleştiriyi ondan sonra yapacağım :D :D

samsunmania

Hayatımda bu kadar yağmuru ne zaman yerim. Bilemiyorum. İç çamaşırının en son noktasına kadar ıslandık ama değdi.
Maç hakkında yorum yapmaya gerek yok. Hüseyin hoca önce Murat ile başlamayarak hata yaptı, sonra ikinci yarı hatasını anlayarak muratı oyuna alarak akhisarın üstümüze gelmesini engelledi. akhisar dirençli bir takım. Bu maçtan çekiniyordum ama yine kendi ipimizi kendimiz çekiyorduk az kalsın. Sen golü atmışsın 17 saniye sonra gol yiyiyorsan bir sıkıntı var demektir. Hoca ikinci yarı oyunu iyi okudu, fizik gücümüz de akhisardan iyi olunca galibiyet geldi.
billiy mehmet kaliteli bir oyuncu. ama adaptasyon sürecine ihtiyacı var. Bu adam bir kaç hafta içinde bankomuz olacak. Kumaşı çok kaliteli.
Nitekim harika bir deplasman oldu. İstanbul, bursa ve samsudan gelen kardeşlerimle görüştük ve stadtan mutlu ayrıldık. Çok sevinçliyim. İçim içime sığmıyor.

maço

turgay yılın topunuda oynasa kesınlıkle ılk 11 olmamalıdır.

he bu demek degıldırkı onun yerıne agbetu oynasın.daha cok ufuk yada dılaver tarzı adam olmalı daha saglam yere basan.

bu galıbıyet herseye ragmen cok ıyı oldu.altay macını kazanmak daha anlamlı artık

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 23 Ocak 2011, 19:24:25
Tek başına mı gideceksin abi ?

henüz netleştirmedim ama ankara üzerinden adanaya aktarmlı uçuşlar var. fiyatları da fena görünmüyor. adanada saç sıkıntısı olan bir kardesim :) var, belki tanırsın. onun misafiri olabilirim. sen de antepten atla, gel... buradakilerle de bir konuşacağım, bakalım ne diyorlar?

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Ocak 2011, 19:43:12
henüz netleştirmedim ama ankara üzerinden adanaya aktarmlı uçuşlar var. fiyatları da fena görünmüyor. adanada saç sıkıntısı olan bir kardesim :) var, belki tanırsın. onun misafiri olabilirim. sen de antepten atla, gel... buradakilerle de bir konuşacağım, bakalım ne diyorlar?

hayırdır abi adanaya mı yolculuk var adana deplasmanına ben büyük ihtimalle gidecem

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Ocak 2011, 19:43:12

Ben ankara aktarımlı antepe 85 tl ye geldim abi adanada öyledir heralde.Zaten bende Samsun'da olacağım mersin maçı haftası..

supernatural_55

moral açısından bu maç çok önemliydi,Allah'ın izniyle devamı da gelir inşallah..haftaya 4te statta olmak lazım:))