Samsunsporumuzun hazırlık maçları

Başlatan sefa 55, 05 Ocak 2011, 15:56:31

« önceki - sonraki »

Sercan

Armanın güzelliği yeter ama çok da iyi olmamış bu forma.Daha güzel yapılabilirdi...

Ollivanders

Arma ustune basma degil de işlemeli yapılsaydı daha tatlı olurdu ama nerdeee bizimkilerde o kafa.

Ayberk

Alıntı
"Samsunspor'un gerçek forması bu çubuklu formadır.

Bunlar çubuklu formanın da ne olduğunu bilmiyor desenize :( Bu çubuklu değil, parçalı olarak tanımlanır genelde, bilmeyenlere ;)

berusa55

Çocuklar bu özel yapılmış bir forma zaten. Maçlarda falan kullanılmayacak. Formanın önünde armamızın silüeti var boydan boya gördüğünüz üzere. Onun üzerine zaten reklam alınmaz. Çok da fena bir tasarım değil açıkçası. ;)

Burak

Ben beğenmedim tasarımı   bolu_x forması tarzında yapılabilirdi amatör bir çalışma olmuş. :(

kabacevizli55

Alıntı yapılan: Burak - 18 Ocak 2011, 18:07:44
Ben beğenmedim tasarımı   bolu_x forması tarzında yapılabilirdi amatör bir çalışma olmuş. :(

Cagdas Ünver

Çakma Formalara benzemiş. Tek pozitif yönü armamiz.

Serkan

ersin abi mümkünse kullanmasınlar ( =

bu resmen iğrenç bir tasarım olmuş, tek kurtardıkları yön o armanın her şekilde güzel durması. Yoksa böyle bir tasarımı liseye giden ergenler paint'de bile tasarlar o derece. ( =

berusa55

Yahu vur dedik öldürdünüz biz de süper demedik ki  :D

Sadece o armanın silüeti göze hoş geliyor onun dışında süper çalışma değil tabi ki de ;)

Serkan

berusa55

cembaba

Bana kalırsa, arma yarım şekilde yine gölge şeklide olup işlenebilirdi. Ayrıca boydan boya çok kötü duruyor. 35. Yıla özelse bu forma, ben olsam siyah yapardım. Siyah çok şık duruyor.

Sonuna Kadar 55

fener ne olduğunu gördüm sanki..

binikalamadım

forma iyi düşünülmüş ancak aceleye gelmiş iyi işlenememiş...daha doğrusu benim kafamda bir forma vardı ona benzediği için hoşuma gitti... bembeyaz forma aynı böyle formayı tamamen kaplayacak büyük bir kırmızılı arma armadaki Atatürk silüeti siyah olacak felan gibi..reklamsız özel günler ve satışlar için

Sonuna Kadar 55

güzel kamp oldu takım bomba gibi geliyor..