Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bu maçta yine gösterdi neden bu kadar övüldüğünü,tebrikler 1 numara.

ali ihsan

Konsantreydi.Kritik kurtarışlar yaptı.Bu maç beğendim.

jean

MasaAllah iyidi bu macta

ata55

Hem Nurullah hem de defansımız son maçlarda toparladı. Gol yememek güzel bir şey.

emre

Tuzla maçında beklentilerimizi karşıladı. Umarım zaman geçirme olayını da halledip daha güzel daha kaliteli ilerler.

Nuri Asan

Furkan'dan kat kat iyidir. Tekrar söylüyorum iyi kaleciler kötü(basit) goller yiyor maalesef.

s_uzunkaya

12 Aralık 2020, 19:55:57 #126 Son düzenlenme: 12 Aralık 2020, 21:03:51 s_uzunkaya
Kardeş senin kafa basmıyo mu!  anlaman için Kaç tane daha gol Yemen gerekiyor kaleni yerli yersiz terk ederek!! Adam orta yapıyor Yalçın var önünde arkasında bursalı var sen topa çıkıyon kimse deyemeyecekte alacan he!!!! Neyse o geçti gitti yediğin 2. golü bi seyret hele bak! Nerede duruyorn!! Ne işim var orda diye bi sor kendine. Adam 18 dışından şut çekiyor ve sen hareket dahi edemiyorsun! Neden? Çünki sik gibi boş bozisyonda öne çıkmışsın ve hareket süreni bitirmişsin. Daha bissürrüüüü örnek var. Yawww seni kimse uyarmuyormu! Kimse sana teknik kalecilik bilgisi filan vermiyor mu! Laa senin aklın nie basmıyor bunlaraaa!!!! Eskiden stıoermişsin herhalde. Ondan mı ha bire kaleciliği bırakıyon da salak salak oyuna daluyon!!!! La bırak kaleciliği geç stopereee....

emre

Hepten hakkını yemeyelim ama beklentilerimizi zaman zaman baltalamaya devam ediyor. Dün performans olarak takım arkadaşlarına uyum sağladı. Halbuki yaşı ve potansiyeli ile sahadaki mevcut duruma isyan etmesi gereken ilk kişilerdendi.

Erken sayılabilecek bir yorum ama ne yazık ki böyle giderse en fazla 1.lig kalecilerinden biri olarak kalacak.

celebi

Alıntı yapılan: emre - 13 Aralık 2020, 11:30:58Hepten hakkını yemeyelim ama beklentilerimizi zaman zaman baltalamaya devam ediyor. Dün performans olarak takım arkadaşlarına uyum sağladı. Halbuki yaşı ve potansiyeli ile sahadaki mevcut duruma isyan etmesi gereken ilk kişilerdendi.

Erken sayılabilecek bir yorum ama ne yazık ki böyle giderse en fazla 1.lig kalecilerinden biri olarak kalacak.

çok net kötüye yakın sıradan bir kaleci ve aklı stoperlikte kalmış andavalın biri o kadar benim için

Raqua55

Gecen seneden kalan kredilerini bitiriyor. Son zamanlarda cok basit goller yiyor Kotu bir kaleci oldugunu dusunmuyorum.Konsantrasyon problemi var gibi geldi bana.

KocumVolkan

Kendisine rakip bir kaleci transfer edilmezse işimiz zor.

brigand

16 Aralık 2020, 11:03:14 #131 Son düzenlenme: 16 Aralık 2020, 13:09:01 brigand
Nurullah'a bu kadar yüklenilmesine anlam veremiyorum. Daha geçen sene maaşallah dediğiniz oyuncuya bu nefret neden?

Kalemizde hiç hata yapmayan bir kaleci arıyorsak cebimizden sağlam bir paranın çıkması lazım.
Ancak potansiyelini gördüğümüz, gelişebilecek bir isim olan ve kalecilik için yaşı gayet genç bir oyuncuyu ısrar ederek olgunlaştırmaya ve hatta çok iyi bir kaleciye sahip olmaya çalışıyoruz.

Bu oyuncu bize Şampiyonlar Ligi seviyesinden gelmedi. Altyapı transferi sayılacak şekilde geldi.
Yeri gelir dinlendirmemiz gerekir bu farklı ama toptan silmenin hiçbir anlamı yok.
Oyuncuya güvenerek, üstüne giderek kazanacağız.

Sadece Samsunspor

Aynen oyle. Bu ligde de ilk defa oynuyor. Biraz arkasinda durmamiz lazim. Kaldi ki onundeki defans 2lisi surekli degisiyor. Ercan veli oldu. Veli erkam oldu. Yalcin boli oldu. Yalcin erkam oldu. Vs...

ata55

Balıkesir'de yediği gol sonrası bir an için kesik yemesi gerektiğini düşündüm ancak kulübede Ahmet ve Furkan'ın olduğunu hatırlayınca, hemen vazgeçtim.

Lusage

Benim hatırladığım bu sezon cepheden yediğin 3. gol.. Hiç mi çalışmıyorsun..