Samsunsporumuz - Karşıyaka (Hazırlık Maçı) 3 Ağustos

Başlatan körfez55, 01 Ağustos 2008, 14:08:00

« önceki - sonraki »

kayacan

kayacan

Maçtan anlar....

Kırmızı formayla oynayan Samsunspor.

Aman bu kaleciyle devam etmeyelim...

veis

bu takıma oyun kurucu lazım başka bişey degil ve umarım hocamız biran önce bunun farkına varır.çünkü zaten agır olan forvet hattımıza top götüremiyoruz ve koca bir sezonda bu kadro ile mücadele edersek bankasyada enfazla 30 gol atarız.

Sadece Samsunspor

arkadaşlar bence sonuç çok normal çünkü ksk 6-7 maç yapmış adamlar hazır bizim daha ilk maçımız ve 2-0 yenilsekde fark yememişiz buda iyiye gidiştir ayrıca genelde gençler oynamış şuan o takımda serkan aykut,zafer şakar, yeni transferlerden volkan çekiç,çağatay tekin bide o gelecek olan ganalı latif ile çok çok güçlü bir takım oluruz kimse merak etmesin ;)

veis

top yapamıyoruz ileride serkan aykut gibi bir forvet var yanında burhan veya uzun boylu turgut var ama bu şartlarda onları beslemememiz imkansız.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: tuqberk - 04 Ağustos 2008, 09:37:49
arkadaşlar bence sonuç çok normal çünkü ksk 6-7 maç yapmış adamlar hazır bizim daha ilk maçımız ve 2-0 yenilsekde fark yememişiz buda iyiye gidiştir ayrıca genelde gençler oynamış şuan o takımda serkan aykut,zafer şakar, yeni transferlerden volkan çekiç,çağatay tekin bide o gelecek olan ganalı latif ile çok çok güçlü bir takım oluruz kimse merak etmesin ;)

ayrıca kalede musti varmış onun yerine eray olsa 0-0 bitebilirdi

oguz_5528

veis

zaferi orta saha kullanacak hoca çünkü ortasahada top yapacak oyuncumuz yok ve bu bize büyük sorun çıkartacak.

oguz_5528

Bazı arklar Celilin devrinin kapandığını söylüyor Celil gibi adamı nasıl bulacaklar bakalım...Sıradaki maçı hangi takımla oynuyoruz???

oguz_5528

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 04 Ağustos 2008, 09:48:23
Bazı arklar Celilin devrinin kapandığını söylüyor Celil gibi adamı nasıl bulacaklar bakalım...Sıradaki maçı hangi takımla oynuyoruz???
çenesını kapatıp yonetımın işine çomak sokmayacaksa çıksın aslanlar gıbı oynasın

veis

iyi kişilikli ve sadece samsunsporu düşünen celile herdaim kapılar ardına kadar açık.ama herkes kampdayken ben azerbeycandan takım arıyorum demesi ipleri iyice gerdi ce celil defteri zaten kapandı.hayırlısı artık yeni celilimiz sercanı seyrederek mutlu olmakdan başka şansımızda yok.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: tolga - 03 Ağustos 2008, 20:01:51
ilk onbir

mustafa

serkean eyüpoğlu      kenan  hakan koçaslan  can

ömür         sefa    zafer       furkan

burhan      turgut

Genc takim ile ciktik diyorsunuzda bu takimin neresi genc yada tecrubesiz? Bu sene profesyonel olan cocuklar ciksaydi sahaya genclerle ancak bukadar derdim ama bu takimdaki en tecrubesiz adam gecen sezon ilk onbirde oynamis adamdir. Karsiyakanin hazir olmasi baska tabi orasina katiliyorum. Adamlar 2. kamp donemini bizim mac ile bitirdiler ve 2 gun sonra 3. kamp donemine baslayacaklar. Cok kotu baslayip git gide daha iyi oluruz umarim.

nomak55

o takımdan gecen sene ilk onbirde daima oynayan en fazla iki veya üç oyuncu var dolayısıyla hoca bunların ve diğer gençlerin durumunu görmek istemiş...ne var bunda ayrıca durun bakalım daha ilk hazırlık maçından başladınız arkadaşlar olmaz demeye..Allah'tan lig maçı deilmiş yoksa hocanın kafası koptuydu şimdiden.Kolaymı sizce yeni hoca geliyor oyuncuları tanımıyor oyuncular hocayı tanımıyor yavaş yavaş olacak herşey daha bir sürü zaman var..Sadece Destek Sadece Samsunspor İçin
sloganımız bu olmalı

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 04 Ağustos 2008, 11:37:02
Genc takim ile ciktik diyorsunuzda bu takimin neresi genc yada tecrubesiz? Bu sene profesyonel olan cocuklar ciksaydi sahaya genclerle ancak bukadar derdim ama bu takimdaki en tecrubesiz adam gecen sezon ilk onbirde oynamis adamdir. Karsiyakanin hazir olmasi baska tabi orasina katiliyorum. Adamlar 2. kamp donemini bizim mac ile bitirdiler ve 2 gun sonra 3. kamp donemine baslayacaklar. Cok kotu baslayip git gide daha iyi oluruz umarim.

kardeş tamamda o gördüğün kadro oyunun başlangıcı hoca kimbilir kaç değişiklik yapmıştır sonuçta hazırlık maçı baksana kadaroda serkan aykut yok,volkan çekiç yok, kaleci eray yok, çağatay yok - ilk maçta olur böyle şeyler ksk hazırdı 6-7 maç yaptılar.

ayrıca bu sene serkan aykut bomba olacak bence hadi hayırlısı