Samsunsporumuz - Karşıyaka (Hazırlık Maçı) 3 Ağustos

Başlatan körfez55, 01 Ağustos 2008, 14:08:00

« önceki - sonraki »

körfez55

Takımımız ısparta davrazda iddaanın düzenlediği turnuvada ilk maçını karşıyaka ile oynayacak.hadi bakalım genclerimiz nasıl göreceğiz hep birlikte...yeni transferler oynmayacak...

CurvaSudSamsunspor

celebi

veis

karşıyaka bize göre daha hazır ve epeyce hazırlık maçı yaptılar ve gayetde güzel sonuç aldılar.bu maçı kaybederiz ama çok da önemli degil açıkçası.

celebi

zaten adı üstünde eksiğimizi artımızı gediğimizi görme açısından değerşendirmek gerek

oguz_5528

02 Ağustos 2008, 11:57:07 #5 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2008, 12:09:25 berusa55
Samsunspor kafilesi, Davraz Kamp Merkezi'nde 18 gün sürecek olan 2. Etap kamp çalışmaları için bugün karayoluyla Isparta'ya gidiyor

Birinci etap kamp çalışmalarını Samsun'da tamamlayan Kırmızı-Beyazlılar İkinci etap çalışmaları için bu sabah saat 07.00'de Nuri Asan Tesislerin'den karayoluyla Isparta'nın Davras Kamp Merkezi'ne hareket edecek. Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ 26 futbolcunun tamamını kamp kadrosuna aldı. Kampa kafile başkanı olarak yönetim kurulu üyesi Tahsin Kosif gidecek. Kırmıtzı-beyazlılar 3 Ağustos günü ayağının tozuyla turnuvada Karşıyaka ile karşılaşacak.Gençlerin oynatılmasından yanayım inş yeneriz

US

Bu macı gzl oynarak kaybederiz diye düşünüyorum ..

yanı glz oynarız ama golu bulamaybilirz..

oguz_5528

sOnucu söylüyor karşıyaka=0-SAMSUNSPOR=1(gol sercan)

körfez55

Tufan

2-1 veya 3-1 kaybederiz ama iyi bir oyun mücadele olucak gibi geliyor bana

AntZ

Açıkçası bende forvete çok güveniyorum defansa güvenmiyorum hazırlık maçı olduğu için bol gollü biter az yiyen kazanır :D
İçimden geçen sonuç
Samsun 3 Karşıyaka 2   :-\

harbisamsunsporlu5517

bizim gençler bu maçı alacaklar 2-0 alırız inş ;D

gnc bengülü

CurvaSudSamsunspor

harbisamsunsporlu5517

03 Ağustos 2008, 17:51:19 #14 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2008, 18:07:37 harbisamsunsporlu5517
yayın yokmu acaba maçkolik listesındede yok