A Grubu 3. müsabakası - Türkiye'miz - Çek Cumhuriyeti: 3-2 (Çeyrek finaldeyiz)

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Haziran 2008, 11:38:11

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

bu macdan cok emın konusuyorum ceklerı yenerız fakat dıger turda buyuk ıhtımalle hırvatlarla eslesırız almanya ıkıncı cıkar grupdan hırvatlara karsı ısımız oldukca zor turkuaz rengı sponsorluk ıcın anlasılmıs resnkler hasan dogan eylul ayından ıtıbaren kızmızı beyaz formaya yenıden gecegımızı dıle getırdı ve son dakıka emre belezoğlu sakatlıgı nedenıyle cek macında da oynamayacak bugun ceklerı yenecegız

King Of The North

Teknik kapasite olarak biz,fizik üstünlüğü olarak Çekler üstün,yağmur yağmazsa biz bu maçı alırız yoksa yıkılırız ayakta bile duramaz bizimkiler.Tarihi bir fırsat yakaladı diye düşünüyorum.Yolumuz Final olsun,dualar seninle Milli Takım .

veis

emrenin oynamama sı kayıp degil çünkü portekiz maçında sahadaydı ve çok durgun futbol oynadı.ama onun yerinde daha dogrusu ortasahada topa hakim olmak adına marco ve mehmet topal yanyana oynamalı yoksa çok zorlanırız.

US

AlıntıBRÜCKNER :YÜZDE YÜZ KAZANIRIZ DEMEDİM 

Cenevre -
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda grubundaki 3. maçında yarın Türkiye ile karşılaşacak olan Çek Cumhuriyeti'nde, teknik direktör Carel Brükcner, ''Hiçbir zaman maçı yüzde 100 Çek Cumhuriyeti kazanır diye bir şey söylemedim'' dedi.

Brückner, Cenevre'de maçın yapılacağı statta düzenlediği basın toplantısında, bu maçın her iki takım açısından da, ''ya hep ya hiç maçı'' olacağını belirterek, ''Hem savunmada hem hücumda kendimizi geliştirmemiz gerekiyor.

Kendi açımızdan savunmamızı sağlam tutmamız ve Portekiz maçından daha iyi bir oyun sergilememiz lazım. Maçın gidişine göre hareket edeceğiz'' diye konuştu. Çek Cumhuriyeti Teknik Direktörü, ''Türkiye karşısında yüzde 100 Çek Cumhuriyeti kazanır'' gibi bir ifade kullanmadığını, maçın beraberlik halinde direk penaltılara gitmesinin de adil olup olmadığının bir önemi olmadığını vurgulayarak, ''Sonuçta bunu uygulamak zorundayız.

Önemli olan sonunda maçı kazanmak'' dedi. Konuşmasında Türkiye'nin her maçına farklı 11'le çıktığını hatırlatan Brückner, bunu, ''Gerçekten ilk 11'le ilgili değişiklikler oldu. Rakibe göre farklı oyun ve taktikler var. Bu şaşırtmalı bir durum değil. Buna göre önlemimizi alacağız'' şeklinde yorumladı.

Maçın geç saatte oynanmasına da değinen Brückner, ''Bu, programımızda çeşitli değişiklikler yapmamıza neden oldu. Maça daha çok hazırlanmak, teknik ve taktik açıdan futbolcuları daha iyi hazırlamak için zamanımız olacak. Bu maç için oyucularımızı tek tek hazırlayabileceğiz'' diye konuştu.

eLLis

Türkün Türkten başka dostu yoktur. Bunu bir kez daha anladık !bne hakem

ozkan17

Allahım ne macdı o oyle..İman gücüyle yendık vallaha adamları..

Öüldük öldük dirildik yaw..Türkiyem haydii finale..!

berusa55

hasselbaink

Hamasi nutukları sevmem, o yüzden kısa keseyim, sizin Allah'ınıza köle bea...

Kulaklarını Çek'tik.

Tövbe, bismillah, ne koymuş ama Nihat... :)

Yalnızca BİZ

BÜYÜK BİR MUTLULUK.

Volkan az kalsın yakıyordun takımı. TÜRK MİLLETİNDEN özür dilemesi lazım...

eLLis

Yanlız platini,s.blatterde izledi gördü takımı hadlerini bilecekler hakeme rağmen yendik fatih hoca tam artist adamı izlerken gülüyorum :)

34 SS 1965

aslanlarrrrrr ben dedım abıııı ceklerı ezerız oldu allahım ıns fınale kadar gotur bızı heryer kırnmızı beyaz bı an samsunspor konvoyu yaptık sandım ama olsun turkıyem herseyden onc gelır

bezgınbekır

MOHAÇ TÜRKÜSÜ

Bizdik o hücumun bütün aşkıyle kanatlı;
Bizdik o sabah ilk atılan safta yüz atlı.

Uçtuk Mohaç ufkunda görünmek hevesiyle,
Canlandı o meşhur ova at kişnemesiyle!

Fethin daha bir ülkeyi parlattığı gündü;
Biz uğruna can verdiğimiz yerde göründü.

Gül yüzlü bir afetti ki her pusesi lale;
Girdik zaferin koynuna, kandık o visale!

Dünyaya veda ettik, atıldık dolu dizgin;
En son koşumuzdur bu! Asırlarca bilinsin!

Bir bir açılırken göğe, son def'a yarıştık;
Allaha giden yolda meleklerle karıştık.

Geçtik hepimiz dört nala cennet kapısından;
Gördük ebedi cedleri bir anda yakından!

Bir bahçedeyiz şimdi şehitlerle beraber;
Bizler gibi ölmüş o yiğitlerle beraber.

Lakin kalacak doğduğumuz toprağa bizden
Şimşek gibi bir hatıra nal seslerimizden!

YAHYA KEMAL BEYATLI
durmak yok fethetmeye devam bekle bizi viyana !!

mehmet yılmaz

Yıllarca konuşulacak bir maç oldu, 75. dakikaya kadar bitti bu iş diye düşünüyorduk ama bizim takım tam Türk takımı çünkü bizim gibi bir anı öbürüne uymuyor. 90 dakika içinde birbirine bu kadar zıt oyun oynayan başka bir takım yoktur herhalde. Üçüncü golde en son Yunan deplasmanındaki gollere sevinmediğim kadar sevinmişim.

Bu moralle milli takım artık alayına gider...

samsunmania

Harikasın milli takım. İsteyince oluyoruş dedirttiren bir maç seyrettik. Tekrarı diğer turlarda olsun.

Yalnızca BİZ

berbat oynuyorduk ama top döner bizi güldürü diyordum. ALLAH'a şükür yüzümüz güldü. TEŞEKKÜRLER MİLLİ TAKIM