A grubu / 1. Müsabaka / Türkiye'miz - Portekiz: 0-2

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Haziran 2008, 23:04:07

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

06 Haziran 2008, 23:04:07 Son düzenlenme: 08 Haziran 2008, 00:10:19 samsuni

Avrupa Şampiyonası Grup Maçı / Türkiye'miz - Portekiz

Tarih : 07.06.2008               
Saat  :21:45       
Yer : Stade De Geneve - Cenevre ( İsviçre )

Portekiz sadece grubumuzun değil turnuvanın da favorileri arasında gösteriliyor. Savunmada zaaflarımız olduğu kesin. Öyle ya da böyle gol bulacağımızı düşünüyorum. Burada alacağımız bir beraberlik dahi bizim için çok önemli bir avantaj olacaktır. Orta alanda Aurelio ve Emre ikilisi ile ileride Nihat'ın performansı çok etkili olacaktır. İnşallah kazanırız lakin kaybetmemek de önemli bir giriş olacaktır.

berusa55

Portekiz, eğer şu fotoğraftaki takımı ciddiye almıyorsa hata yapıyordur. Gerçekten iyi bir takımımız var. Milli takımımızın başarılı olacağına inanıyorum, umarız şans da bizden yana olur.

hasselbaink

Son zamanlarda şu Cristiano Ronaldo denen uşak kadar itici, ukala, şımarık bir topçu daha görmedim. Geçenlerde de demiştim sırf şu maçın ve İsviçre maçının son iki dakikasında oyuna sokmak için bizim Rambo'yu ( Ramazan Sal ) kadroya almalıydı Fatih Terim. Sahanın ortasında Ronaldo'ya ufak bir kemik ameliyatı yapardı. İyi çocuktur Rambo, yeminle söylüyorum para da almazdı bu operasyon için.

Haydi Türkiye'm...

Sadece Samsunspor

Türkiyemiz inşallah bu maçı kazanıp grupta ilk maçında 3 puanı alacaktır

maço

kalede ferıdun olmalıydı kenan ve hakkı kesın ıs yapardı celılı almaması bı hata sonra bızım gencler yedekte olur en azından

son olarak kral yoks ızlemem  ;D  ;D  ;D

mıllı takımımıza canı gonulden basarılar en azından beraberlık be

celebi

eLLis

İçimde bir his var biz bu portakalları yeneriz diye en azından beraberlik çok kıl oldum bu takıma baya burunları havada görecez bakalım.

körfez55

portekiz turnuvanın favori takımlarından biri çok iyi kadroları var ancak biz de yabana atılacak bir takım değiliz.TÜRKÜZ BİZ...inş en azından bir beraberlik alırız...

US

2002 dünya kupasının gruptakı brezilya macına benzemesin de ne olursa olsun o macı hakem yuzunden yenılmıstık..

hakem bizden tarafta  bile olsa ben yenılecegımız kanısındayım..

ozkan17

cok bılmiş ronaldo turkıyeyi futbolda tanımadıgını soylemıs..kıcı kalkmıs heralde..gorceksınız bakın aurelıo ve emre klıtleyecek o serefsızı..bence mac ya basladıgı gıbı bıter yada karsılıklı bıer golle sonuclanır.. ;)

Sadece Samsunspor

onlarda c.ronaldo varsa bizdede bayern münich'in kilit oyuncusu hamit var, villereal'in en golcü futbolcusu nihat var, türkiye'nin en iyi defans oyuncusu servet var, rusya'nın kralı gökdeniz var ;)

34 SS 1965

bu mac suprız olcak ne kadar portekız favorı gosterılsede
ama ben sızlerle sunu paylasmak ıstıyorum bu senekı kupanın en buyuk suprızını romanya yapacak

lucapicola

Bu akşam kalemizde gol göreceğimizi düşünüyorum. En azından bizde buna karşılık vererek maçtan 1 puanla ayrılmalıyız.Galibiyet şart değil.En azından beraberlikle başlayalım.Sonuçta rakip Portekiz turnuvanında favorilerinden.Yenilirsek aşırı demoralize olduğumuzu düşündüğümden en azından bir beraberlik istiyorum.Maçın favorisi Portekiz ama sürpriz yapmak zor değil.

erkan55

Sag kanatta özellikle bumacta Gökhan Gönül´ü cok ariyacagimizi düsünüyorum.
Portekiz karsisinda eger kanatlari iyi tutarsak en az bir beraberlik alacagimizi düsünüyorum.

jean

maci fransiz kanalida veriyor iyi reklamimiz olacak