Milli Takımımızın Euro 2008'de MücadeLe edeceği KadRo

Başlatan hakan55, 11 Mayıs 2008, 17:24:37

« önceki - sonraki »

celebi

yaman55

ozaman hiç forveti kalmazdı ama halili yolladı geriye mesut nihat semih kaldı mesut ta olmasa kim durcak yedekte fatih terim kendi ipini çekti şükür yok ümit karan yok mehmet yıldız yok bence 0 puan alırız belki isviçre veya çeklerden puan alırız

US

Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Mayıs 2008, 17:09:52
ozaman hiç forveti kalmazdı ama halili yolladı geriye mesut nihat semih kaldı mesut ta olmasa kim durcak yedekte fatih terim kendi ipini çekti şükür yok ümit karan yok mehmet yıldız yok bence 0 puan alırız belki isviçre veya çeklerden puan alırız

ben fatih hocanın bi bildigi var ki bole yaptıgına inanaıyorum ilkj görünce bende sasırdım yıldıraya ama bil bildigi olduguna inanıyorum..

yaman55

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 29 Mayıs 2008, 17:24:07
ben fatih hocanın bi bildigi var ki bole yaptıgına inanaıyorum ilkj görünce bende sasırdım yıldıraya ama bil bildigi olduguna inanıyorum..

yıldırayı 11 de oynatamadığı için çıkardı adama yazık oldu bence yıldıray mehmet scholl gibi yapsaydı alman milli takımında efsane olurdu

US

Bu arada Yıldıray: ''bundan sonra Fatih Terim varsa ben yokum diye rest cekmiş ''

jean

yilmdiray o laflari dediyse hemen ceza vereceksin o tur laflari kullanmaya hakki yok hicbir oyuncunun kimsenin yeri garanti degil cikardiysa bir bildigi vardir illaki

yaman55

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 30 Mayıs 2008, 18:02:46
Bu arada Yıldıray: ''bundan sonra Fatih Terim varsa ben yokum diye rest cekmiş ''

doğru demiş keşke alman milli takımında oynasaydı

Ars Moriendi

yıldıray terım gıtmedıkce mıllı takımda oynamayacagını açıklamıs.adamı kadroya cagırıyorsun sonra sıstemıme uymuyor dıyerek gerı yolluyorsun.kadroyu acıklarken zaten sıstemıne uygun adamları cagırman gerek.madem uymuyor neden cagırıp gerı yolluyorsun ve adamın onurunu kırıyorsun.ibrahim kaş ve halil altıntop için de aynı durum geçerli.ibrahim kaş sağ bek bollugunun ıcınde kadroya cagırılıyor ve oynatmıcaktım zaten dıyerek gerı yolluyor.halıl altıntopun boyu kısaymıs.kardesını bı dusunun hamıt altıntopun performansı düsmezmi.yıllardır aynı kamptalardı..
neyse yaz yaz bitmez.bu iş terimle gitmez.birçok yanlıs tercihi var.colın kazımın ne ısı var bu takımda.turkıyenın en ıyı stoperı ıbrahım toraman ve mehmet topuz neden yok.offf off..

hasselbaink

Yahu bizim Rambo Ramazan'ı niye almamış bu Terim? Alpay da yok, İsviçrelilere kim saldıracak şimdi? Ama şu Magnin denen sarı kafayı sabaha kadar dövsem doymam. Tam Ramboluk maç valla!

yaman55

tek bir samsunsporlunun bile olmadığı milli takıma sıcak bakmıyorum

US

Mevlüt bence milli takımın avrupa 2008 de parlayan ismi olacak..

celebi

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 05 Haziran 2008, 13:40:14
Mevlüt bence milli takımın avrupa 2008 de parlayan ismi olacak..

İnşaallah dediğin gibi olur yanılan biz oluruz.

kumkoylu ahmet

milli takimdan gonderilmesi gereken ilk kisi fatih terim idi son maca dua etsin cok sallandi ama yikilmadi.
basturk gibi yildizi altintop gibi krali yolluyosun sen kimsin be terim
milli takimin isi cok zor puan alirsak sasiririm
bu kupadan sonrada fatih terim gider ama olan yine bizlere olur

veis

mevlüt semik kazım kazım la olucak işler degil bunlar.bu milli takımı hakeden bi mehmet yıldız yoksa fatih terim adil degildir demekdir.

jean

mehmet yidliz oynayamaz milli takimda su anda fatih hocadan daha iyi yapacak adam yok insallah iyi bir netice elde edecez