Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Samsunspor'umuz 0 - 3 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2008, 20:51:23

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: yenikent_tatanga - 01 Mayıs 2008, 13:13:44
tüm samsunlu kardeşlere selam olsun pazar günü bayrak için forma için ordayız....

zaten maç dostluk içinde geçsin maymunlar çıkacağına jean kardeş sakarya çıksın  ;)

US

dosluk içinde bi mac olsun..
bu arada ben sakaryasporun kazanacagına inananlardanım..

veis

evet dostça geçecekdir maç bundan şüphem yok aynı yenilecegimiz gibi.

hakan55

Alıntı yapılan: jean - 30 Nisan 2008, 20:43:15
sakarya cikmasin bir darbede biz vuralim ikinci ligde birakalim

Bu nasıl bır konusmadır anlamıyorum adamlarla dostluktan söz ediyoruz ettıgın lafa baq
           Seni zaten herseye bır olumsuz hareketınle tanıyoruzz ıstersen artık olumsuz seyler yazmayı bırak gercekten sabrım taşıyorr yeter tamammı jean kardes...
                    SAMSUN-SAKARYA

Çaðrý55

Aynen burayı okuyan Sakaryalı arkadaşlar yanlış anlayacak.

Sadece Samsunspor

Samsunspor profesyonel bir takımsa adam gibi çıkar oynar !! yok direkt maçı vermeye oynayacaklarsa maça gitmeye gerek yok !!

Lazoli

Alıntı yapılan: jean - 30 Nisan 2008, 20:43:15
sakarya cikmasin bir darbede biz vuralim ikinci ligde birakalim

yaw jean senin bu cekememezligin seni birgün öldürecek nereye fitne fesat karistirabilirm onun düsüncesindesin. ne kadar olumsuz mesaj vbarsa bu forumda hepsi senin imzani tasiyor. birak adamlar ciksin hak ettiler 1. ligi. arkadaslarin dedigi gibi sabrimiz tasiyor

jean

arkadaslar siz benle kafa yapiyorsunuz sanirim ben mecburmuyum sakaryanin yenmesini istemeye sen veya siz sevebilirsiniz ben sevmiyorum illa dusuncelrimi aynimi olacak bu laflari anca 5 yasindaki cocuklar eder hayret ettim vallahi sizlere daha dune kadar adamlar bize sovuyordu dusudunuz bizi diye ne cabuk kardes olduk

SaMsUnSpOr 55

arkadaşlar maçı d-spor veriyormu bilgi alabilirmiyim habercimiz tuqberk nerdesin

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 01 Mayıs 2008, 20:15:18
arkadaşlar maçı d-spor veriyormu bilgi alabilirmiyim habercimiz tuqberk nerdesin

hayır vermiyor KARŞIYAKA-ESKİŞEHİRSPOR maçını veriyor

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: tuqberk - 01 Mayıs 2008, 20:38:17
hayır vermiyor KARŞIYAKA-ESKİŞEHİRSPOR maçını veriyor

bu kötü oldu işte  gösterseydi benim kurduğum radyodan yayınlıcaktım bizdede d-spor var tv hoparlörüne dayardım maça gidemeyenler dinlerdi

mctlçy

3lü yayın wercek dönüşümlü olarak bizim maçıda werio.spiker altay maçında söyledi

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: mctlçy - 01 Mayıs 2008, 20:44:48
3lü yayın wercek dönüşümlü olarak bizim maçıda werio.spiker altay maçında söyledi

iyi olur o zaman

Evren Gül

Arkadaslar.. kazanma temenniz illaki olacaktır..burda kimse art niyet aramayacaktır..! Gönül isterki sampiyonluk yarısında ikimizde aynı kulvarda olalım..ve centilmenlik dersi verseydik..! ama nasip kısmet..!

Arkadaslar bazı arkadaslar gerginlik yaratabilir ve bunun neticesinde kesinlikle Tatangalar ve Samsunspor'lu arkadaslarımızla ilişkilerimiz zarar görmemesi dilegimizle..! Çünkü, yaşadığımız olaylar hep aynı sekilde ilerlemekte..kadermidir nedir..anlamıyorum..ve Teoman Kardesimize Allah Mekanı Cennet eylesin..!

Saygılarımla..!

Görüşmek üzere..!

mehmet yılmaz

Bugün Tatangaların önde gelen isimlerinden olan birkaç arkadaş arkadaş aradı beni. O sırada Sakarya Valisinin yanındalarmış. Samsun İl Güvenlik Kurulunun Sakaryaspor taraftarına deplasman yasağı koyduğu bilgisi gelmiş.
Ben de isyan ettim onlar da isyan ettiler. Böyle birşeyin olması için hiçbir sebep yoktu!
Hemen Samsunspor Taraftar Derneği başkanıyla ( Ümit Abi ) irtibat kurduk; o da çok şaşırdı. "Öyle birşey yoktur, biz misafirlerimizi derneğimizde ağırlayacağız, hazırlıklarımızı sürdürüyoruz" dedi. Yaklaşık bir saat sonra Sakarya'dan gelen telefon hadiseye açıklık getirdi. Meğer iki ilin valisi kendi aralarında öyle bir konuşma yapmışlar. Samsun'da Kocaeli ve Eskişehir maçında çıkan olaylar yüzünden burada da çıkar diye düşünmüşler. Ama işin aslı öyle değil elbette. Hiç bir sorun çıkmayacağını biliyoruz.

İnşallah sahada biz kazanırız, tribünde dostluk olur...
Biz de Sakaryaspor'un ilk ikiden çıkmasını çok arzu ettik lakin maalesef son üç haftadaki kötü performansla şanslarını çok azalttılar. Temennimiz hiç değilse terfi maçlarıyla çıkmaları yönünde.