Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Samsunspor'umuz 0 - 3 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2008, 20:51:23

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR

Tarih : 04.05.2008 Pazar
Saat : 15:00
Yer : 19 Mayis Stadyumu SAMSUN

veis

altay maçından sonra zaten sakarya dına sıkıntılı geçmez bumaç.

Recep

artık bitsin bu sezon
ne iddia var nede bir heyecan bizim bu filimlerde hep başrol oynamamız gerekirken bu sene oynadığımız figuran rolunden bıktım

kumkoylu ahmet

samsunspor bu maci alir sakaryada en buyuk dusmanimiz kesilir gorunde bakin siz

samsunmania

Samsunspor öyle bir takım ki Sakarya'yı geçerse hiç şaşırmam. Dün maçta istemedikleri için yenildik. İsterlerse başarırlar. Bu ligde İstanbulspor bile her an her şeyi yapabiliyorsa Samsunspor da rahat yapar. Sakarya stresli çıkacak maça. Bu da onlar için dezavantaj. Ben mağlup olacağımızı düşünmüyorum.

SaMsUnSpOr 55

sakarya yensin süper lige çıksın diyorum bi yandanda çıkmasın diyorum bize yakın deplasman çünki seneye gidebiliriz :d ;D :D ;)

hasselbaink

Sakaryaspor sevdiğimiz bir takım ama son üç haftada koca bir sezonu berbat ettiler. Tatangalar gelince dostluk görüntüleri oluşacaktır. Bizim topçularınsa maça çok fazla asılacaklarını düşünüyorum. Beraberelik ağır basıyor. Sakarya en azından playofflardan çıksın isterim.

selahattin55

gönlüm sakaryanın çıkmasından yana.biz zaten 2 hafta önce kapattık sezonu onun için skor bizim için önemli değil inşallah sakarya kazanır.

GençKozluklu

Yorumlar ıokuyunca inanamıyorum. Arkadaşlar Sakarya'ya sempatimiz olabilir ancak bu onurumuzla çıkıp oynamayacağız anlamına gelmemelidir. İnanamıyorum ya. Biz taraftar olarka bunları bu şekilde yazar ve desteklersek yarın Şikeci SAMSUN derlerse kimse alınmayacak.

İddiamız olmaybilir ancak şerefimiz var. iyi oynayıp ya da kötü oynaıypta kaybedebiliriz. Sanki peşin peşin maçı erecekmiş gibi yazı yazılmasını kimse kusura bakmaınSAMSUNSPOR'a ihanet olarak görüyorum.

Futbolcuları bizler motive etmeliyi. Onlar belki kafa olarak maça hazırlanamyacaklar ancak bizler seyirci olarak bunlara bu şekilde yazılarla destek vermemeliyiz.
Nasıl futbolculara formanız için oynayın diyorsak, Sakarya maçında da ya da herhangi maçta da seyirci olarak aynı dürüst tavrımızı sürdürmeliyiz.

Bütün bunları duyunca bazen ben yanlış takımı mı destekliyorum demekten kendimi alamıyorum.

Lütfen arkadaşlar, SAMSUNSPOR markasına artık daha fazla ihanet etmeyelim. Hiç olmazsa susun.

LÜTFEN

Saygılarımla

selahattin55

Alıntı yapılan: cemalg - 29 Nisan 2008, 13:38:03
Yorumlar ıokuyunca inanamıyorum. Arkadaşlar Sakarya'ya sempatimiz olabilir ancak bu onurumuzla çıkıp oynamayacağız anlamına gelmemelidir. İnanamıyorum ya. Biz taraftar olarka bunları bu şekilde yazar ve desteklersek yarın Şikeci SAMSUN derlerse kimse alınmayacak.

İddiamız olmaybilir ancak şerefimiz var. iyi oynayıp ya da kötü oynaıypta kaybedebiliriz. Sanki peşin peşin maçı erecekmiş gibi yazı yazılmasını kimse kusura bakmaınSAMSUNSPOR'a ihanet olarak görüyorum.

Futbolcuları bizler motive etmeliyi. Onlar belki kafa olarak maça hazırlanamyacaklar ancak bizler seyirci olarak bunlara bu şekilde yazılarla destek vermemeliyiz.
Nasıl futbolculara formanız için oynayın diyorsak, Sakarya maçında da ya da herhangi maçta da seyirci olarak aynı dürüst tavrımızı sürdürmeliyiz.

Bütün bunları duyunca bazen ben yanlış takımı mı destekliyorum demekten kendimi alamıyorum.

Lütfen arkadaşlar, SAMSUNSPOR markasına artık daha fazla ihanet etmeyelim. Hiç olmazsa susun.

LÜTFEN

Saygılarımla

CEMALG yanlış takım tutmuyorsun doğru yoldsın aynen devam et.SON NEFESE KADAR SAMSUNSPOR.

körfez55

kimsenin inmesi ya da çıkması bizi ilgilendirmez.hakeden çıksın kocaeli de olsa antalya da olsa. iddaamız olmasa da biz her maçı kazanmak istiyoruz buna sakarya maçı da dahil.SAMSUNSPORUMUN yenilmesi gibi bir isteği mantığım almıyo...aynı durumda biz de olabilirdik acaba karşı taraf aynı duygu içerisinde olurmuydu? hiç sanmıyorum...hala anlayamadık bize bizden başkasının faydası yok..evet sakaryasporu ve taraftarını seviyoruz dostumuzdurlar.tribünde ve saha dışında da en güzel şekilde karşılanırlar.ama maçı verme,yatma düşüncesi hiçbir samsunsporluya yakışmaz...

Lazoli

5 tane yeriz takim nasil olsa ligde kaldi ya zaten ? >:(

mehmet yılmaz

Samsunspor bizatihi bana ait olan bir takımla da oynasa Samsunspor kazansın isterim. Yenilelim de şöyle şöyle olsun diye düşünmem hiçbir zaman.

İki takım için de şartlar ortada. Şahsi olarak Sakaryaspor'a sempati duyan, Süper Lige çıkmasını isteyen birisiyim. Ancak gelgelelim Sakaryaspor bu şansını bir değil iki değil tam üç kere elleriyle itti. Yine de halen ilk iki şansı olduğunu düşünüyorum ama inşallah terfi maçları sonunda çıkarlar Süper Lige.

Arkadaşlardan öğrendiğimize göre Söğütlübahçeliler ile Tatangalar arasında sürekli bir irtibat varmış. Maç öncesi Samsunspor Taraftarları Derneğinde, gelen Tatangalar misafir edilecek ve maça hep birlikte gidilecekmiş. Yapılan plan bu...

Tribünlerde dostluk sonuna kadar oacak ancak biz şartlar ne olursa olsun Samsunspor'un kazanmasını isteyeceğiz. Eminim futbolcular da bu maça fazlasıyla asılacaklardır ancak kadro derinliğimiz iyice tükendi. Sakatlar, küskünler, cezalılar derken; üstüne bir de ununu eleyip eleğini asmış olmanın getirdiği bir konsantrasyon eksikliği de var. Yönetimle futbolcuların arasında ise doğru dürüst bir diyalog bile yok.

Güzel, dostça bir maç olsun... Kazanalım ama kaybetsek de sorun olmaz bu saatten sonra.

yaman55

sakarya kazansada çıkamaz kolpaeli buraya kadar getirmişken bırakmaz antalyayla beraber direk çıkar

Nuri Asan

nasıl olurda sakaryanın yenmesini istersiniz arkadaslar.aramız iyi olabilir ama bu sakarya kazansın demek değildir.eğer galip geleceğimiz için sakarya ile aramız bozulacaksada varsın bozulsun,3 puan için dost olunacaksa hiç olunulmasın bu saatten sonra farketmez dost olmuş düşman olmuş.sen 5 maçta 3 puan alama sonra süper lige Samsunspor yüzünden çıkamadım,Samsunspor yüzünden küme düştüm de yok canım biraz da kaderini kendin çizeceksin.

ben diyorum inşallah bu maçı kazanırız işte o zaman görürüz dostu düşmanı.
gerçek dostluklar 3 puanlarla ölçülmez