Bank Asya 1.Lig 30.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 3-3

Başlatan MeL_55, 06 Nisan 2008, 16:09:14

« önceki - sonraki »

körfez55

samsunsporda oynamak istemeyeni tutmayız..inş samet gibi geri döner

yaman55

istanbul uşağı meşhur fenerli galatasaraylı tanju menejeriymiş samsunda kalmasını sağlamak yerine kopardı helal olsun

samet

seneler sonra tiribünleri böyle gördüm bunu bozmammalıyız...inşallah kazanırız herkez kartala...

ali ihsan

celebi

bu maçı alacağımızıdüşünüyorum ilk 6 hedefizor gibigözüküyor ama bu ligde neyin ne olacağı hiç belliolmuyor.

sbc_emir

arkadaşlarr kartal maçına 3otobüs gidiyoruzz gelmek isteyenlerr samsunspor taraftarlar dernegine(söğütlübahçeliler)yada www.sogutlubahceliler.org bizim siteye gelip ismini yazdırabilirr büyük ihtimal cumartesi akşam 10-11gibi yola çıkacağızz gelmek isteyenlere duyrulur...?
          bu maçı alacağızz başka yoluu yokk

mekansiz5534

Arkadaşlar biletleri nasıl alabiliriz. Nereden alabiliriz. Bilgisi olan varsa söylesin.

körfez55

mekansiz5534

34 SS 1965

arkadaslar sdat cok ıyı bı yerde kartalın tam merkezınde kartala gelın kıme sorsanız gosterırler yalnız onemlı olan bıze ayrılan bolum buyuk ıhtımalle 2000 kısılık olmasını tahmın edıyorum maraton bolumunde saha sol tarafa kalan yerı verıyolar rakıp taraftara bız oraya sıgmıycaz gıbı gelıyo bana ıns dıger bolumude verırıler yoksa vay kartalın halıne

CeLiL_55

önümüzdeki maçları alıp playoff şansımızı sürdürebildiğimiz kadar sürdürmeliyiz seneye neler olucak neler takımın yarısı ztn gider transferde yapamıcaz büyük olasılıkla bakalım nolucak..

körfez55

evet takımın yarısı gitcek gencleri de satarız.hangi poarayla futbolcu alcaksak..

nomak55

biz hepberaber bilet alarak maraton tribunune girsek bireysel olarak ve maca girdiğimizde toplansak bi tarafta nasıl olur? cunku maca gidecek taraftar sayısı 2000 i katlar gibi geliyor dolayısı ile orası bize yetmicek madem oyle bizde maratonu doldururuz :)

körfez55

hala kızı

Pazar günü nöbetim vardı.Maça gidemem diye strese girmeye başlamıştım ki imdadıma Ağrılı bir arkadaş yetişti ve nöbetleri değiştik:) 

Bu maç bizim.
Zafer bizim.