TFF 2.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş

Başlatan Kaya, 18 Mart 2019, 01:07:00

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

evolution55

55_OrHaN_55

Sadece Samsunspor

ata55

Çok gol ksçırıyoruz, ya da gol pozısyonu öncesi pas tercıhlerını yanlış kullasnıyoruz. sezon başından beri böyle.
sonuçta öyle veya böyle yendik ve final maçına geldik keçiöreni orada yenip işi bitirmemiz lazım. 29 haftadır hiç lider olmadık ama bir kere olunca bırakmayız bence

jean

cembaba

2-0'dan sonraki şımarmayı anlamıyorum. Laubali laubali paslar falan yakışmıyor. Keçiören maçı ciddiyetsizliği kaldırmaz. Takım bugün güzel başladı. Kubilay'ın yaptığı hareket çok anlamsızdı. Yücel Uyar, gitti kulağını çekti. Çok iyi bir hareket yaptı. Kubilay bugün kötü oynadı. Okan Oğuz oturdu orta saha. Ramazan da bu maçla formayı vermeyeceğini ispatladı. Bence Keçiören maçına aynı 11 ile çıkacak. Çok ama çok iyi hazırlanmamız lazım. Sezonun maçına çıkıyoruz. Gerekirse tüm takım topa basıp oynatmamak üzere bir kurgu yapmamız gerekiyor. Keza Keçiören çok hareketli ve kanatlardan akan bir oyun yapısı var. Keçiören maçını 1 gol atıp kazanmamız lazım. Şimdi motivasyon zamanı...

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

minci

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 24 Mart 2019, 14:57:44
Rüyamda k.öreni deplsmanda 2-0 yeniyoruz.
Ilk golü topukla atiyorduk.
Ama ayni rüyada Cüneyt Arkinla yesilcam filminde oynuyordum. Yani rüyami ciddiye almayin  :D :D :D :D
Mactan once mi yoksa sonrami filimde oynadin? Bucok onemli :D :D :D

GurbetciFanatik

fanatik samsunsporlu

Statta çalan arma için ,forma için, taraftarın için  süper lige SAMSUNSPOR müziği var.Onu bulamadım internette bilen var mı bulabilir miyiz?

isa55

Fark atılacak maçta iki golde kaldık. Halbuki averaj hesaplarına kalabiliriz. Topçular farkında değiller.
Bizim yerimizde rakiplerimiz olsaydı en az yarım düzine atarlardı.

target_t.t.b

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 24 Mart 2019, 16:18:20
Aylarca "Küfür etme" diye kamu spotu yayınlayan kulübün taraftarları sürekli "koyduk mu" diye tezahürat yapıyor, şahsen ben utanıyorum bu durumdan.
maçtaydım öyle bişey duymadım.emin misin?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 25 Mart 2019, 14:29:35
maçtaydım öyle bişey duymadım.emin misin?

Bende maçtaydım 90 dan sonra başladı maraton alt grup bikaç kez de tekrar etti

Stoper

ngonge

2.golden sonra oyunda koptuğumuz dakikalar oldu ama bence bunun en büyük nedeni gelecek haftaki Keçiören maçıdır. Takım muhtemelen o maçı düşünmeye başlamıştır. Onun dışında maça çok iyi başladık. Ara ara kopmasak ve şansları bu kadar kötü kullanmasak olumlu bir maç olarak değerlendirilebilir.