Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ligin ilk devresinde Ankara'da kaybettiğimiz maç dönüşündeki hayal kırıklığını unutmam mümkün değil. Ancak 17 haftalık bir aradan sonra ne kadar çok şey değişti Samsunspor'umuzda? Arada o kadar bariz farklar var ki!

aydın uzun

helal olsun samsunsporum.bolu hazırları başlasın hayırlısıyla.

**KaR6**

Alıntı yapılan: aydın uzun - 22 Şubat 2010, 01:17:34
helal olsun samsunsporum.bolu hazırları başlasın hayırlısıyla.

aydın abi bi deplasman yapalım beraber özledim :)

YaşarDoğu

edmontdante

gozgoz yýlmaz

Taraftar harikaydı. Hacettepe'nin 23 numaralı saç özürlü futbolcusu, bir pozisyonda hayatının hatasını yaptı ve Oktay'a pislik yaptı. Sonra büyük taraftarımız kendisinin plakasını almak kaydıyla cezai işlem başlattı. Çocuk topla her buluşmasında Joseph Joseph durumuna geldi. Eli ayağına dolaştı., 3. gol onun çöküşüyle geldi. Yine büyük taraftarımızın aynı oyuncunun Murat'ıma salladığı tekmeyi görmemesi üzerine yardımcı hakem beyi lisan-ı münasiple ikaz etmesiyle birlikte sarı kart da gördü. İyice beyin bızdıklmasına dönen keltoş çocuk, az kalsın o berbat futbolunu kendi kalesine şık bir gol atarak süsleyecekti ama direği yaladı gitti top. Özetle, taraftar keltoşun feleğini şaşırttı. :) :) Benim maçtan çıkadığım sonuç budur.

Kapalı tribün bile tezahürat yapıp, meksikoya katıldı, daha ne olsun?  ;D

55.hakan

YaşarDoğu

Kadir ÇELEBİ

Videolar için çok teşekkür bu mutluluk tablosu daim olsun..

ugrass

şu videoları attıgınız safyaların linklerinide atsanız bizde bakabilsek..  :-\

YaşarDoğu

Maçın yaramazı olan bu işte velet.Tarftara çaktırmadan el kol hareketleri yapmlar, futbolcularımıza sert girmeler...Turgut ve Savaş ın özellikle terziye gönderdiği bu velet en sonunda kıçının üstüne oturmuştur. :D

edmontdante

Adamı harbi madara ettik hep beraber.Biz bir yandan topçular bir yandan.Adam delirdi,çıldırdı resmen.Şu topu da doksana girseydi varya bomba olurdu

YaşarDoğu

Aynen abi aha dedim Can ın halısahadaki golü geliyor :D ,  özellikle ben çok günahına girdim veletin ;D.Bu kadar puştlukta olmaz ama