Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

KareAs55

GençKozluklu

Hacettepe maçında Kozluk'tan maça gelen arkadaşlarımızın çektiği bir kaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak istiyorum.Maç anında yaşanan heyecan fotoğrafta net olarka görülmekte. İşte her şey bu heyecanı yaşamak için

Bu heyecan her şeye değiyor.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Şubat 2010, 20:00:40
mehmet abi yoksa sen kapalıdaydın da sol kanattaki Ferhat'a mı küfür ettin sürekli  :D sağ kanattaki Serhat'tı abi.  :)

yazımı telefonda yazdırdım, ben serhat dedim a yazan arkadaş ferhat olarak yazmış. adamın ismini ben öğrendim zaten telefon açıp.

KareAs55

Mustee13

resimler çok güzel beyler elinize yüreğinize sağlık..

edmontdante

O kadar güzel ki cümlelerle tarif etmeye gerek yok gibime geliyor.Mükemmel deyip keyfini sürmek istiyor insan.Tribünler mükemmel,oyuncuların iştahı mükemmel,skor mükemmel,Pavlik'in maç çıkışı otobüse binerken SAMSUNSPOR atkısı açarak gelmesi mükemmel.

Çok tedirgin olduğum bir maçtı öncesinde ancak Maçın başladığı andan  itibaren sonuna kadar hiç bir an puan kaybedeceğimizi düşünmedim.Sahadaki görüntü kafamdaki bütün tedirginlikleri sildi attı.Tribünlerde,oyuncularda müthiş bir iştah vardı.2 golü bulduğumuz dönemde  sağdan soldan gelen ataklarda hop oturup hop kalkmayı,korner direğine doğru giden ataklarda tribünlerin ayağa kalkmasından pozisyonları görememeyi ne kadar özlemiş olduğumu  anladım.

Tek tek oyuncuları ele almaya gerek yok.Herkes  iyiydi.Kaleci Ahmet ŞAHİN büyük güvence.Oktay-Murat-Turgut bence mükemmele yakındılar.Defans tam manasıyla oturmuş görünüyor.Takımda sadece Abdulaziz biraz düşük kaldı.Bu arada Oktay'la ilgili bir şey söylemek istiyorum.Bu kadar ters ve enteresan  çalım atan bir futbolcu görmedim.Fizik gücü yerinde olunca neler yapabileceğini bugün gösterdi.Keşke sarı kart görmeseydi.

Bir mükemmel de taraftardı.3.gol taraftarın Hacettepe'nin 23 numarası üzerinde kurduğu baskının sonucudur.Gerekeni yaptı herkes ,tribünlerde şov vardı tek kelimeyle.Artık bu takıma daha fazla destek olmamız lazım puan kaybı yaşasada.Çünkü gelecek senenin temelleri atılıyor.Çoğu oyuncu hayatında görmediği bir taraftar önünde oynuyor.

Takımda ikilik çıkartan,sorun yaratan,ortamı bozan isimlere yol verilmesine ,yerlerine işlerinin top oynamak olduğunu bilen ve top oynamayı isteyen isimler getirilmesine  vesile olan  herkese teşekkür ediyorum.Hangi formayı giydiklerini idrak edebilen oyuncular ve aksi düşünenlere müsamaha göstermeyen  yönetim ve teknik kadro oldukca bu 4 de 4 leri  daha çok görürüz..

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Şubat 2010, 21:40:48
Takımda ikilik çıkartan,sorun yaratan,ortamı bozan isimlere yol verilmesine ,yerlerine işlerinin top oynamak olduğunu bilen ve top oynamayı isteyen isimler getirilmesine  vesile olan  herkese teşekkür ediyorum.Hangi formayı giydiklerini idrak edebilen oyuncular ve aksi düşünenlere müsamaha göstermeyen  yönetim ve teknik kadro oldukca bu 4 de 4 leri  daha çok görürüz..

Ladikli

Takım,taraftar(tüm gruplar birleşebilse,beraber olsa tüm TÜRKİYE bizi konuşur),atmosfer hepsi gerçekten süper,tek eksik olan süper lig.Bu mücadeleyi sezon sonuna kadar sürdürdüğümüz taktirde play-off a büyük ihtimal kalırız,ordaki maçlarımızı hayal bile edemiyorum.Bekle bizi Bolu geliyoruz gümbür gümbür...

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Şubat 2010, 18:12:25
Maçı ben anlattım soran arkadaşlar olmuş. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.  :D birazdan maç ile ilgili fikirlerimizi yazarız, inanın sahada oynamış kadar yorucuydu bugünkü tribün.

tebrikler kardeş çok iyiydi anlatımın. hatta bi ara trt demi dinliyorum maçı dedim o arada "ben böle bir şerefsizlik görmedim"  ;D diyince aaa yok bizim adam bu dedim  ;D...tekrar tebrikler  :)

Mustee13

Evet ya spiker bombaydı. Ağzına sağlık. Ertem Şener bir sen iki. :)

erkutdem55

Evet ben de sabah 10da çıktım evden heyecandan.Eve geldiğimde pestilim çıkmıştı.Bağırmaktan sevinmekten yorgun düştüm.Umarım Play off yollarında da yoruluruz

seckin55

21 Şubat 2010, 22:26:26 #851 Son düzenlenme: 21 Şubat 2010, 22:41:10 seckin55
SIĞMIYORUZ..MARATONA 3. KATI İSTİYORUZ......

isyankar

müthiş taraftar varmış maçta işte samsun ve samsunspor taraftarı bu

erkutdem55

Ladikli

Tribünleri böyle görmek bile mutlu olmaya yetiyo,birde üstüne farklı galip gelince tadına doyulmuyo.Büyüksün Samsunspor'um,yüzümüzü hep böyle güldür,sen hayatımızın parçasısın...