Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

sBc-1984

21 Şubat 2010, 18:59:25 #825 Son düzenlenme: 21 Şubat 2010, 19:01:45 sBc-1984
Bu arada 3 çuval kağıda yazık oldu sağolsun memur abilerimiz almadılar  >:( Emeğe yazık  oldu kısacası....

CeLL-O

Maraton tribünü ;

Şirinler'den bir kare  8)

Diğer resimler www.forzasirinler.com 'a eklendi.

Tufan

usare

Çok güzel bir maçtı. Herşeyden önce mükemmel taraftarımıza teşekkür etmek lazım. 4 lüyü çekerken ki ambiyansı görmeniz lazımdı, müthişti. Ama unutmuşuz sanırım 4 lüyü, 3. denemede ancak yapabildik:) İnşallah gelecek hafta Bolu'yu da yenersek o zaman stada sığmayız. Takımımız çok iyiydi. Futbolun bütün güzelliklerini yaptılar. Hepsine teşekkür, en çok da Hüseyin Hocaya.

sadece55

Bugün takımımız yine çok disiplinliydi.Turgay ve Murat savunmaya pek iş düşürmedi.Adem sağ kanatı koridor yaptı resmen.Turgut zaten haftalardır takımın yükselen değeri.Takım çok iyi gidiyor Bu işin sonu Ankara da Playoff olur gibi geliyor hadi hayırlısı

Burak

Alıntı yapılan: erdo55 - 21 Şubat 2010, 19:23:37
Bugün takımımız yine çok disiplinliydi.Turgay ve Murat savunmaya pek iş düşürmedi.Adem sağ kanatı koridor yaptı resmen.Turgut zaten haftalardır takımın yükselen değeri.Takım çok iyi gidiyor Bu işin sonu Ankara da Playoff olur gibi geliyor hadi hayırlısı

fazla bir şey kalmadı play off  a kendi çapımda bir hesap yaptım 26 puan alırsak play off a kalırız bence 6 maç içerde 5 maç dışarda ilk 3 puanı aldık kaldı 23 :)

Akyol

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 21 Şubat 2010, 18:59:25
Bu arada 3 çuval kağıda yazık oldu sağolsun memur abilerimiz almadılar  >:( Emeğe yazık  oldu kısacası....
Bu polislerin ruh hallerini çözmek cidden zor! Emek verilmiş içinde bıçak mı vaaarr satır mı kağıt yaa amaç ne yani bunu içeri almamakla...

Maç mı? Ne maçıı yaaa  :) :-* ;) 

mehmet yılmaz

21 Şubat 2010, 19:50:31 #832 Son düzenlenme: 21 Şubat 2010, 20:36:30 samsuni
Sadece skor değil oynan futbol da tribünler de muhteşemdi. Samsunspor taraftarının; Samsun şehrinin başarıları ve açık söylemek gerekirse Süper Ligi ne kadar özlediğinin bariz bir gösterisiydi. Bir şehri aynı anda bu kadar geniş bir kesimde mutlu edebilecek birkaç şeyden birisidir futbol. Maç içinde insanların gözlerindeki arzuyu özlemi ve tutkuyu maç sonunda ise o büyük mutluluğu yalnızca bunu yaşayanlar görebilirler.

Her şeyden önce bir kalecimiz var artık. Ahmet Şahin yan toplarda verdiği güvenle yine ayaklarıyla da top çıkarma yeteneğiyle hem savunmasını hem tribünleri rahatlatıyor. Maçın gizli kahramanı yine Murat'tı. Bir topu bile dan dun yapmadı. Rakibin başını döndürürcesine attığı çalımlar ve yüksek zeka ürünü paslarıyla yine kendi klasiğini sergiledi. Savaş eski takımına nazire yapmanın verdiği coşkuyla oynadı. Geçen haftalardaki son vuruş şanssızlığını rafa kaldıran 2 klas gol attı. Oktay, Ersin ve Adem ön plana çıkan isimlerdi. Turgut ise en sonunda gerçekten ama gerçekten takımın yıldızı gibi oynamayı başardı. Gazete başlıklarında ki gibi yıldız değil sahada parlayan bir yıldız oldu. Nitekim en başından beri söylediğimiz şey bu idi. Turgut her şeyi yapmaya çalışmayacak ve dolayısıyla her şeyden eksik yapmayacaktı. O'na düşen mevkiinin gereğini ortaya koymaktı. O da Hacettepe karşısında aynen bunu yaptı. Gol atmasa da aynı şeyleri düşünüyordum ki ikramiye olarak güzel de bir gol attı.

Hüseyin Kalpar takıma sihirli bir değnekle gelmedi elbette. Ancak O yılların verdiği öngörüyle takım ruhuna zarar verebilecek herkesi ve her şeyi önce tepsi etti sonra da çözümü gerçekleştirdi. Ve tribünler... Rekor beklediğimi söylemiştim; Aynıyla gerçekleşti. Görüntü, ahenk, oyuna müdahale, coşku ve sayı olarak son yılların en güzel tribünüydü. En basiti Hacettepe'nin sağ beki Serhat'ı adeta bitirdi tribünler. Bundan sonra, bundan önce olduğu gibi şartlar ne olursa olsun kırmızı beyaz kara sevdanın peşinden koşmaya devam.

sadece55

Alıntı yapılan: dukeburak - 21 Şubat 2010, 19:34:48
fazla bir şey kalmadı play off  a kendi çapımda bir hesap yaptım 26 puan alırsak play off a kalırız bence 6 maç içerde 5 maç dışarda ilk 3 puanı aldık kaldı 23 :)

Bakalım çok kolay iş değil ama Üstteki takımların formsuzluğu da bizi umutlandırıyor gittikçe

Forvetim

müthiş bir oyun dehşet bir tribün mükemmel sonuç, maçın süper özeti. uzun yıllardan sonra bu kadar paket stat görmemiştim en son süperligde gördüm herhalde 17-18 bin civarı seyirci vardı tahminen. sesim kısıldı ama herşeye değdi. Allah nazardan korusun, boluya devam..

sadece55

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Şubat 2010, 19:50:31
Sadece skor değil oynan futbol da tribünler de muhteşemdi. Samsunspor taraftarının; Samsun şehrinin başarıları ve açık söylemek gerekirse Süper Ligi ne kadar özlediğinin bariz bir gösterisiydi. Bir şehri aynı anda bu kadar geniş bir kesimde mutlu edebilecek birkaç şeyden birisidir futbol. Maç içinde insanların gözlerindeki arzuyu özlemi ve tutkuyu maç sonunda ise o büyük mutluluğu yalnızca bunu yaşayanlar görebilirler.

Her şeyden önce bir kalecimiz var artık. Ahmet Şahin yan toplarda verdiği güvenle yine ayaklarıyla da top çıkarma yeteneğiyle hem savunmasını hem tribünleri rahatlatıyor. Maçın gizli kahramanı yine Murat'tı. Bir topu bile dan dun yapmadı. Rakibin başını döndürürcesine attığı çalımlar ve yüksek zeka ürünü paslarıyla yine kendi klasiğini sergiledi. Savaş eski takımına nazire yapmanın verdiği coşkuyla oynadı. Geçen haftalardaki son vuruş şanssızlığını rafa kaldıran 2 klas gol attı. Oktay, Ersin ve Adem ön plana çıkan isimlerdi. Turgut ise en sonunda gerçekten ama gerçekten takımın yıldızı gibi oynamayı başardı. Gazete başlıklarında ki gibi yıldız değil sahada parlayan bir yıldız oldu. Nitekim en başından beri söylediğimiz şey bu idi. Turgut her şeyi yapmaya çalışmayacak ve dolayısıyla her şeyden eksik yapmayacaktı. O'na düşen mevkiinin gereğini ortaya koymaktı. O da Hacettepe karşısında aynen bunu yaptı. Gol atmasa da aynı şeyleri düşünüyordum ki ikramiye olarak güzel de bir gol attı.

Hüseyin Kalpar takıma sihirli bir değnekle gelmedi elbette. Ancak O yılların verdiği öngörüyle takım ruhuna zarar verebilecek herkesi ve her şeyi önce tepsi etti sonra da çözümü gerçekleştirdi. Ve tribünler... Rekor beklediğimi söylemiştim; Aynıyla gerçekleşti. Görüntü, ahenk, oyuna müdahale, coşku ve sayı olarak son yılların en güzel tribünüydü. En basiti Hacettepe'nin sağ beki Ferhat'ı adeta bitirdi tribünler. Bundan sonra, bundan önce olduğu gibi şartlar ne olursa olsun kırmızı beyaz kara sevdanın peşinden koşmaya devam.

Sağ bek serhattı abi. Bir de artık bu gidişle sağ kanat boş olacak misafir takımların :) geçen haftada celil sağ açıkta rezil olmuştu

Donbay

ŞİRİNLER olarak SAMSUNSPORUMUZU iyi ve kötü günlerde oldugu gibi yine harika bir şekilde desteklediğimizi düşünüorum...

LisandroLopez

Sevinmek için Sevmedik Samsunsporum..
Her zaman peşindeyiz.

SöğütlüBahçeliler ;)

kavak_55

teşekkürler samsunsporum boluya devam inşallah

Ben Ofosu

Galibiyetin tadını doyasıya çıkaralım. Taraftar-futbolcu-teknik heyet ve yönetim herkes elinden geleni yaptı.