Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Hava nasıl Samsunda arkadaşlar Sanırım maça gidilmeye başlanmıştır bilgisi olan paylaşsın lütfen..

mehmet yılmaz

Biletlerin tükendiği haber gerçek değildir, sadece dün satışa çıkarılanlar tükenmiştir. Bazen kaş yapayım derken göz çıkıyor, nasılsa bilet kalmamış, gitmeyelim bari diyenler olabiliyor.

Ben de sabaha kadar döndüm durdum ama hetyecandan çok maratonun gecenin bir yarısı yedirdiği pizzalar yüzünden susuzluktan yanmamdandır :)

Bismillah deyip çıkalım bari, tribündeki şenlik skora da yansır inşallah...

KareAs55

Ben 15 dk önce Giddim Stada Biletimi Aldım 7-8 kişi anca vardı stadın etrafında ama Daha Erken 

celebi

ben yokum ama babam birade ve eniştemi gönderdim. özellikle babamı istanbuldan gönderdim ;)

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2010, 12:32:13
ben yokum ama babam birade ve eniştemi gönderdim. özellikle babamı istanbuldan gönderdim ;)

Emmoğlu ne diyim sana süpersinn valla  ;D

celebi

babam termeye gidiyordu dün akşam otobüse bindirdik dedim samsunda in maça git tamam dei. abime haber verdim mehmet enişteyi aldı geldi fatsadan mehmet hoca da onlara bilet hususunda yardımda buluncaka  ne yapayımm kendimi bu şekilde tatmin edeyim dedim :D

SametYılmaz55

Samsunda olmak için neler vermezdim şimdi.Haydi Samsunspor'um yüzümüzü kara çıkartma kazan şu maçı

celebi

celebi

kapılar 11:45 itibariyle açıldı sanırım arkadaşlar

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2010, 12:42:22
babam termeye gidiyordu dün akşam otobüse bindirdik dedim samsunda in maça git tamam dei. abime haber verdim mehmet enişteyi aldı geldi fatsadan mehmet hoca da onlara bilet hususunda yardımda buluncaka  ne yapayımm kendimi bu şekilde tatmin edeyim dedim :D

Çok iyi anlıyorum seni  ;) Saat gelsede biran önce sitresi heycanı ve mutlu sonu biran önce yaşasak  :D

_samsunspor_

fatih55ankara

samsun da hava nasıl acaba stadda son durum ne

celebi

celebi

şu an için kapılar açılmammış kalabalık varmış demekki yine sıkıntı çekilecek

KareAs55

Çelebi Abi Açıldığı Zaman Haber Verebilcenmi Ona göre Çıkim :)