Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

KareAs55

Ben Giddim Bilet Yarın Satılcak Dediler  :(  Yarın Bulamazsam Güvenlikcinin Kulakları Çınlıcak

King1965

vermelerı gerekırdı verılcek dıe acıklandı cunku

King Of The North

Orda olmak vardı beee.Samsun yarın tarihi bir gün yaşayacak...

CurvaSudSamsunspor

sabahın köründe dernekteyim stadyumun üst tarafında oturuyorum burdan maça geçerim ama her maç çiftlikten birlikte yürümek için çarşıya iniyorum ...AMOSFER 55 NUMARA OLACAK ...Ş İ R İ N L E R...

ChRoNiC

Bütün Maç Hazırlıklarımızı Yaptık...Yarın Bambaşka Bir Şirinler Göreceksiniz emin olun =) güzel süprizler var samsunspor seyircileri için =)

CurvaSudSamsunspor

biz diyoruzki ne olursan ol yine gel SAMSUNUN NERESİNDEN OLURSAN OL YİNE GEL ...
FORZA ŞİRİNLER...

celebi

ya arkadaşlar ben bizim tribünleri şehirleri şampiyonluğa oynarken düşünemiyorum bile. süper ligsiz geçen 4 sene bize yettide arttı bile. biz yarın bu maçı alırsak boluyuda boluda yensek adana maçı biliyorsunuz dsporda  ozaman türkiye stad tribün görür valla

eLLis

Maça çok ilgi var herkezin ağzında bu maç kimi görsem grup halinde maça gidecekmiş yarın düşmeden önceki maçlarda olduğu gibi bi bilet karmaşası olabilir sabah erkenden gider bileti alırım geri dönerim

forza_devil

bol videoo  cekinnnn lütfen arkadaşlar........!!!

celebi

ve aynı zamnda da özellikle kapalıdaki arkaddaşlar maratondan ve ve gruplardan foto çekseler iyiy olur

forza_devil

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2010, 00:05:50
ve aynı zamnda da özellikle kapalıdaki arkaddaşlar maratondan ve ve gruplardan foto çekseler iyiy olur

video foto ne olusa olsun  sakın güzel şeyleri kacırmayın videocu arkadaslar...

ayrıca gecen haftaki radya programındaki aksilik bu maca yansımaz..... 

yarınki maçda samsunsporuma başarılar özellikle allah ayaklarına kuvvet versin  taraftarımızında gırlaklarına ilaç ol yarabbimmm...

ahmetsefa55

iddaa da oranlar degısmıs daha once samsunsporumuza 2 hacettepeye 2.40 olarak acıklanmıstı sımdı baktım bıze 1.70 hacettepeye 3.40 vermısler hadı hayırlısı

forza_devil

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Şubat 2010, 00:25:10
iddaa da oranlar degısmıs daha once samsunsporumuza 2 hacettepeye 2.40 olarak acıklanmıstı sımdı baktım bıze 1.70 hacettepeye 3.40 vermısler hadı hayırlısı

aynen 1.70 yapmışlar haydi hayırlısı bi pu..şştluk çıkmaz inşallah... tabi taraftar baskısıda muhteşem olcak ondandır.... biz hakkaten büyük bi camiayız baksananız iddaa bile bizden tırsdıı acaba hacettepe şimdi nasıldır :D

merkez

Umarım kayıpsız geçeriz.Uzun zaman sonra yakalanan bu güzel havanın bozulmaması hatta daha da artarak şiddetli bir fırtınaya dönüşmesi tek dileğimiz.
Bir gol olsun,o da bizim olsun...

Kadir ÇELEBİ

İşte bu maçın Tv yayını olmasını isterdim yayına rağmen dolacak ve muhteşem bir görüntü, şov olacağı kesin gönlümüz ruhumuz orada keşke bedenen de olabilseydik  :( bunlardanda önemlisi kazanmamız skor mühim değil yeterki kazanalım tribünleri dolduran gönül veren taraftarımıza bir mutluluk daha yaşatsın büyük SAMSUNSPORUM...