Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 19 Şubat 2010, 01:34:29
la estalpi, bırak bu işleri birader! karşındakileri salak mı sanıyordun? neymiş scapulaymış, yemezler. bilgilerinde g.saraya, gream sounessa, hagiye, keweele ( nasıl yazılıyorsa elin gavuru? ) hayranmışsın. aleni çift takımlısın işte. ha, çift takımlı olmak suç mu? kanunen değil ama gelip de burada bize akıl vermeyeceksin. adam gibi forumu takip et, oku, arada yaz ama kimseye yol, yordam öğretmeye kalkma. Samsunspor kimsenin tekelinde değildir demişsin yanlışın var , Samsunspor, Samsunsporluların tekelindedir, senin gibi bir taraftan bir istanbul takımını turup, samsunsporu da metres gibi görenlerin değil. yözetle, burada kimseye akıl vermeye kalkma, atletico madrid maçınızın ötelerini seyret, mutlu olmuşsundur zaten, bizim işimiz, gücümüz Samsunspor. bir de sarı-kırmızılı totti avatarı kotymuşsun, başlatma sarına-kırmızına, ayar etme adamı. tabii aynı avatar seni şak diye yakaltıtor, o da ayrı bir güzellik. ok?

http://www.facebook.com/estalpi

ulan basitliğin de bu kadarı  :-[

sevgili kar6 öpüyorum seni kardeşim ayrıca gozgoz yılmaz a da emeği için teşekkür ederiz bir gerçek daha gün yüzüne çıkmış oldu...

celebi

kar bu korkmak lazım şimdi bana derseki abi sen siirtsporlusun kendimden şüphe ederim :D

SCAPULA

Alıntı yapılan: iak5529 - 19 Şubat 2010, 02:51:27

ulan basitliğin de bu kadarı  :-[

sevgili kar6 öpüyorum seni kardeşim ayrıca gozgoz yılmaz a da emeği için teşekkür ederiz bir gerçek daha gün yüzüne çıkmış oldu...

sen git onları o dediğiniz şahsa söyle tamammı. ben öyle birini tanımıyorum.Haaa totti ye gelince bir insan bir futbolcuya hayran olamamzmı kardeşim. Ben tottinin hayranıyım ne olacak ne yapmam lazım resmimi silim siz istiyorsunuz diye....bu sitede veya başka sitelerde bir çok  birçok resim isim yazı birbirine benzior ne yapcaz herkesi suçluyacazmı... bende şimdi sizi ararştırim yazim hangi takıma sempatiniz var evinizin duvarlarında hangi takımın resimleri asılı  birbir anlatayım ozaman iiimi.... yani varya gerçekten çok komiksiniz bu yazanlar  bu yazanların bir çoğu çift takımlıdır asıl bunları görün. bunlar statta maç seyrederken telefonla tuttuğu büyük takımın maçının skorunu soran insanlardaır. herkesi biliyorum... siz yazıyonuz ya bende yazayım dedim bakalım ne cevap vereceksiniz asılsız suçlamalara....

celebi

yazmayan ne olsun yazsana hadi. ne biliyorsan yaz >:(

pitbul055

Kötü yakalanmışsın scapula :-[ Tebrikler gozgoz yılmaz

babasamsunlu

19 Şubat 2010, 09:40:31 #200 Son düzenlenme: 19 Şubat 2010, 09:42:11 babasamsunlu
ya ne bilecek çelebi abi Allasen... sallayıp duruyor işte..burda yazanların bir çoğunun nasıl sadece Samsunspor dediklerini ve sadece söylemde kalmadıklarının yaptıkları işlerle ne fedakarlıklar yaptıklarını herkes çok iyi bilir estalpi ....

çift takımı tutyor olamana kimse bişey demez ..sadce bize sakın  şöyle Samsunspor luyum böyle Samsunsproluyum deme..sana dün özel mesaj attım..neden hala cevabını vermedin..
dün Samsunsporluluğu tartıştışmaya kaltığın Kar6 kimdir haberin varmı deyip kim olduğunu anlattım..neden halen bir cevap yazmadın bana ?? sen gitde bir şeyinle oyna derdim ama ayıp olacak şimdi..sabah sabah asabımızı bozma bizim ..efendi gibi efendi ol...

ali ihsan

Alıntı yapılan: SCAPULA - 19 Şubat 2010, 08:55:31
sen git onları o dediğiniz şahsa söyle tamammı. ben öyle birini tanımıyorum.Haaa totti ye gelince bir insan bir futbolcuya hayran olamamzmı kardeşim. Ben tottinin hayranıyım ne olacak ne yapmam lazım resmimi silim siz istiyorsunuz diye....bu sitede veya başka sitelerde bir çok  birçok resim isim yazı birbirine benzior ne yapcaz herkesi suçluyacazmı... bende şimdi sizi ararştırim yazim hangi takıma sempatiniz var evinizin duvarlarında hangi takımın resimleri asılı  birbir anlatayım ozaman iiimi.... yani varya gerçekten çok komiksiniz bu yazanlar  bu yazanların bir çoğu çift takımlıdır asıl bunları görün. bunlar statta maç seyrederken telefonla tuttuğu büyük takımın maçının skorunu soran insanlardaır. herkesi biliyorum... siz yazıyonuz ya bende yazayım dedim bakalım ne cevap vereceksiniz asılsız suçlamalara....

"DERVİŞİN FİKRİ NEYSE ZİKRİ ODUR " demiş atalarımız.Çift takımlı olduğunu iyi özetlemişsin.Senin segmentinden bu sitede pek bulunmaz.Arada çıkarsa onlarda paket yapılır.Bilgin olsun ...

kaptan 55

King Of The North

Şu ankette Hacettepe yeneri kim tıklamış çok merak ediyorum doğrusu? ??? >:(

Akyol

Arkadaşlar hafta sonu geldi bugünden itibaren herkes KIRMIZI-BEYAZ dolaşsın sokakta! Bu talebi lütfen ciddiye alın şehir hareketlenmeye başladı amacımız buydu şimdi iyice pekiştirmek için poları olan polarını, atkısı olan atkısını giysin. Çiftlik,Mecidiye her yeri KIRMIZI-BEYAZ'a boyayalım. Bu şehrin bir takımı var, O'nun uğruna sokaklara dökülen taraftarı elinden geleni yapsın...

Ollivanders

vay anasını neymişssin sen bea ... İçimizi goren masum koylu :) Merak etme aramızdaki kimse telefon acıpta o takımların skorlarını sormadı. cunku o takımları tutacak kadar aciz degiller.

mehmet yılmaz

Büyük takım mı? Arkadaşım kimsin, nesin bilmiyorum, bilmek de istemiyorum ama saçmalıkta sınır tanımıyorsun. Ayrıca hepiniz çift takımlısınız diyen adam haddini bilecek, adamı çileden çıkartma!!!

maraton

yeni adem hoşgeldin... >:(
şu cumayı kılim abdestimi öyle bozacam.. az sabır..  >:(

gozgoz yýlmaz

19 Şubat 2010, 12:36:35 #208 Son düzenlenme: 19 Şubat 2010, 12:45:17 gozgoz yýlmaz
sen git onları o dediğiniz şahsa söyle tamammı. ben öyle birini tanımıyorum.Haaa totti ye gelince bir insan bir futbolcuya hayran olamamzmı kardeşim. Ben tottinin hayranıyım ne olacak ne yapmam lazım resmimi silim siz istiyorsunuz diye....bu sitede veya başka sitelerde bir çok  birçok resim isim yazı birbirine benzior ne yapcaz herkesi suçluyacazmı... bende şimdi sizi ararştırim yazim hangi takıma sempatiniz var evinizin duvarlarında hangi takımın resimleri asılı  birbir anlatayım ozaman iiimi.... yani varya gerçekten çok komiksiniz bu yazanlar  bu yazanların bir çoğu çift takımlıdır asıl bunları görün. bunlar statta maç seyrederken telefonla tuttuğu büyük takımın maçının skorunu soran insanlardaır. herkesi biliyorum... siz yazıyonuz ya bende yazayım dedim bakalım ne cevap vereceksiniz asılsız suçlamalara....

:( Nasıl da yakalamış beni? İtiraf ediyorum, ben çift takımlıyım. İki tane takım elbisem var. Bir de koltuk takımı evde ama onu da saymak lazım mı bilmiyorum. Ayrıca takım taklavat da var, arıza olduğunda kullanıyorum.

Akıllı ol birader, bize seninde büyük(!) takımın var diyemezsin. Bu bir müslümana ayrıca yahuduisin demek gibi birşey. Bu durumda işte o sen oluyorsun. Hadi naş. 7 kişilik özel ekibin vardı, Samsunspor çin proje üretecektiniz falan filan. İkile, SAMSUNSPOR SADECE SAMSUNSPOR'DURçift takımıl, başarıperestlerle işimiz yok bizim, atletica maçının analizini yap, haftasonu da derbinniz varmış. Hacettepe maçından sonra koşa koşa oraya gidersin, kahveye.

bir de nasıl bir ruh hastalığı ise artık, hayran lduğu bölümlere bakın, samsun, samsunsporludur, eyvalla ama sonra g.saray, hagi, ulubatlı souness... hayırdır, hani samsun, samsunsporluydu? çelişik ezikler!!!

fatih55ankara

Alıntı yapılan: Akyol55 - 19 Şubat 2010, 11:14:34
Arkadaşlar hafta sonu geldi bugünden itibaren herkes KIRMIZI-BEYAZ dolaşsın sokakta! Bu talebi lütfen ciddiye alın şehir hareketlenmeye başladı amacımız buydu şimdi iyice pekiştirmek için poları olan polarını, atkısı olan atkısını giysin. Çiftlik,Mecidiye her yeri KIRMIZI-BEYAZ'a boyayalım. Bu şehrin bir takımı var, O'nun uğruna sokaklara dökülen taraftarı elinden geleni yapsın...