Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

seckin55

futbolcular eskisi gibi tek tek çağrılmalı..hüseyin hoca da dahil...

kuzey55

hacettepe 2. yarı iyi gidiyo.inşallah bi sürpriz yapmazlar bize.

Cagdas Ünver

King1965

arkadaslar mısafır trubunu de dolduralım :!!

s_uzunkaya

takımımızın iyice havaya girmesi ve diğer takımlarında karşımızda ayaklarının bağı çözülmesi için en az 3 fark bekliyorum... 3-0 olsun olursa daha fazlası olsun....

celebi

ilk 20 dakika da bir gol bulursak arkası gelir diye düşünüyorum.

beşnumara

takımımızın en sevindirici yönü maçın son anına kadar maçı bırakmıyorlar skor ne olursa olsun.mersin maçında 89da gol attık,rize maçında 45+2de gol attık,kocaeli maçında 42de,ikinci yarının hemen başında ve en önemlisi maç 3-0 olduğu halde 90da 4.golü attık.çok arzulu bir takımımız var.Allah nazardan saklasın.
normalde hacettepe gibi bir takımdan korkabilirim ama takımımızın böyle olduğunu görünce açıkçası korkmuyorum.alırız bu maçı.ayrıca şunu da söylemek istiyorum:bu maç stat çok kalabalık olacak.özellikle maratonun grupların yapacağı tezahüratlara destek vermesi gerekiyor.maratonun yarısı destek verirse hacettepe ne yapacağını şaşırır.zaten sahada devamlı pres yapan bir takımımız var.

samsunum

Alıntı yapılan: celebi - 17 Şubat 2010, 08:32:27
bence maratonda samsunspor yazısını olduğu koltuklara beyaz diğer koltuklara kırmızı karton dağıtılabilr. kareoprafi hem daha kolay olur hem daha güzel olur. o kalpli yayzıyıda alta yada üste harika olur fakat en az 2000-3000 yada 4000 tane karton lazım gelir.bunuda birinin finase etmesi yada yöneticilerin finanse etmesi gerekir.

ya aslında maça gelenler kendi kartonlarını getirse olmaz mı mesela şirinler tarafında maçı izleyecek olanlar kırmızı maraton altta izleyecek olanlar beyaz şehir tarafında izleyecek olanlarda kırmızı korton vb gibi  bunu önceden seyirciye duyurup öle bise düşünülebilr hem bölece bütün stat katılır şova. sadece maraton deil hem 4000 de maraton için az ve zor gibi gözüküo .hem milletin elinemi yapışr yha bii tane karton getirmek :)

beşnumara

bizim seyircinin stada getieceği en fazla gazetedir.yeterki stada maça gelsinler.şovu belli kişiler yapar zaten ;)

**KaR6**

Alıntı yapılan: SCAPULA - 18 Şubat 2010, 11:13:25
haydi maça maça maça maçaaaaaaaaaaaaaaaa.... abiler arkayı körfezliyelim....

bak sürekli slogan yaratma peşindesin, iyi hoşta, bu takımın bazıı değerleri var bilmesende.. o lafın aslı arkayı fenerleyelimdir, öyle de kalacaktır.. hedefler küçülebilir ama kafaların küçülmemesi esastır, biraz daha özenli olursak sevinirim..

Dartagnan

Alıntı yapılan: beşnumara - 18 Şubat 2010, 15:15:55
bizim seyircinin stada getieceği en fazla gazetedir.yeterki stada maça gelsinler.şovu belli kişiler yapar zaten ;)

Sercan

Laylala laylala laylala laylay SER-KAN AY-KUT!.. ey gidi... :-[

SSBiz Gençlik

Havaya girdik bir kere... Durduramazlar bizi....

Dartagnan

ya sitede degisik bi sessizlik var yoksa bana mı oyle geliyor:D fırtına oncesı sessızlık herhalde :P hacettepenın kurtulusu yok :-* :-* :-*

çýlgýnlar1984

rize macında topculrı tek tek maratona cagırmıstık ıns bu haftada aynı uygulamaya devam..!