Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

İnşallah Bankasyadaki Tribün rekorumuzu kırdığımız maç olcak...Artık Birlik zamanı !

samsunum

arkdaşlar uzun zamandan sonra bafradan araba kaldırıoruz bafradan maça gidecek olan arkdaşlar varsa msj atsınlar özelden beraber olalım ;)

King1965

Kais

Alıntı yapılan: celebi - 17 Şubat 2010, 08:32:27
bence maratonda samsunspor yazısını olduğu koltuklara beyaz diğer koltuklara kırmızı karton dağıtılabilr. kareoprafi hem daha kolay olur hem daha güzel olur. o kalpli yayzıyıda alta yada üste harika olur fakat en az 2000-3000 yada 4000 tane karton lazım gelir.bunuda birinin finase etmesi yada yöneticilerin finanse etmesi gerekir.
çok iyi fikir.uygulasak fena olmaz.

King Of The North

Kesinlikle seyirci rekoru kırılacak hava hem bunu gösteriyor hem de aldığımız duyumlar bu yönde.

Jnr.Serkan

Babam Samsunsporun 2 yıldır maçlarına gitmiyordu.daha önceleri içerde dşarda her maça gidiyordu. o bile 2 yıl sonra heyecanlanıp geliyorsa bu stada bu hafta sığmayız :D

beşnumara

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 17 Şubat 2010, 15:44:25
Babam Samsunsporun 2 yıldır maçlarına gitmiyordu.daha önceleri içerde dşarda her maça gidiyordu. o bile 2 yıl sonra heyecanlanıp geliyorsa bu stada bu hafta sığmayız :D
çekirdekçi taraftar istemiyoruz ;D ;D

Jnr.Serkan

babam çekirdekçi ve skorboard taraftarı abi...
bu durum bunu gösteriyor.neyse önemli olan Sadece Samsunspor diyebilmesi :D

Kais

bizim iş yerinde biri var 55 yaşında çok makara bir adam.10 senedir maça gitmiyor ama bu maça gelecem diyor.ama bir sartı var hava güzel olursaymış :D:D

mehmet yılmaz

Yaklaşık 5 yıldır her salı öğretmen arkadaşlarla halı saha maçı yapıyoruz. Aralarında gerçekten Samsunsporlu olan bir tek ben varım. Diğerleri ya ortalama Samsunlular, yani çift takımlı ama Samsunspor ile x takım oynasa tabii ki Samsunspor'u tutarım diyen ya da Samsun'da memuriyet nedeniyle bulunanlar. Bazıları ara ara maçlara gelityorlardı. Ancak bu hafta çoğu maça gelecekmiş. Dedim, ula "biz Süper Lige çıklaım hepinizin resmilerini kapılara koydurup içeri sokturmayacağım sizi, biz başarı gelsin diye 4 yıldır göbeğimizi çatlatıyoruz, siz hazıra konacaksınız öyle mi? " :)

Ancak şu bir gerçek takım şehre bir heyecan vermeye başladı. Kesinlikle bu sezonun seyirci rekoru bekliyorum ben de...

sBc-1984

sersa

17 Şubat 2010, 17:39:01 #101 Son düzenlenme: 17 Şubat 2010, 17:43:12 sersa
Alıntı yapılan: samsuni - 17 Şubat 2010, 17:16:49
Yaklaşık 5 yıldır her salı öğretmen arkadaşlarla halı saha maçı yapıyoruz. Aralarında gerçekten Samsunsporlu olan bir tek ben varım. Diğerleri ya ortalama Samsunlular, yani çift takımlı ama Samsunspor ile x takım oynasa tabii ki Samsunspor'u tutarım diyen ya da Samsun'da memuriyet nedeniyle bulunanlar. Bazıları ara ara maçlara gelityorlardı. Ancak bu hafta çoğu maça gelecekmiş. Dedim, ula "biz Süper Lige çıklaım hepinizin resmilerini kapılara koydurup içeri sokturmayacağım sizi, biz başarı gelsin diye 4 yıldır göbeğimizi çatlatıyoruz, siz hazıra konacaksınız öyle mi? " :)

Ancak şu bir gerçek takım şehre bir heyecan vermeye başladı. Kesinlikle bu sezonun seyirci rekoru bekliyorum ben de...
Lise son sınıfta öğrenciyim her hafta gidiyorum maça bu hafta sınıftan 5 arkadaş birlikte gidelim dediler maça hiçbiri samsunsporlu değil ama bir hareketlenme var gerçekten...

Jnr.Serkan

Aynen...
bu maç hem Samsunsporum hemde Şirinler tribün rekorunu kırcaktır havada güzel olursa...
Sınıftakiler okuldakiler şimdiden heyecana kapıldılar Şirinlerle maça gelmek için...inşallah yeneriz...

King1965

Aynen ole sırınlerle her hafta mactayım ..bu hafta 10 kısı ben getırıorum :D

maviay55

23. Hafta hakemleri açıklandı
Bank Asya 1. Lig'de 23. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, haftanın maçlarında görev yapacak hakemler şunlar:
20 Şubat Cumartesi:
13.30 Bucaspor-Kartalspor: Zafer Demir

21 Şubat Pazar:
13.30 Konyaspor-Orduspor: Serkan Çınar

13.30 Giresunspor-Kocaelispor: Çağatay Şahan

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdman Yurdu: Hakan Ceylan

13.30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka: Mustafa İlker Coşkun

13.30 Adanaspor-Boluspor: Mustafa Kamil Abitoğlu

13.30 Samsunspor-Hacettepe: Nihat Akman

13.30 Altay-Çaykur Rizespor: İlker Meral

22 Şubat Pazartesi:
20.00 Dardanelspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor: Koray Gençerler